mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Adam290193 - blog

Portret użytkownika Adam290193

Prawdziwa wartość siebie by Adam290193

W życiu dążymy do celów wyznaczanych przez społeczeństwo , podążamy ścieżkami wydeptanymi przez innych. Widzimy w nich wzory do naśladowania chcemy być kimś innym i wcielić się w jego życie. Uważamy czyjeś zalety za idealne i pragniemy posiąść je i dosłownie skopiować.

Portret użytkownika Adam290193

Clubbing by Adam290193

Clubbing zaczynam wraz z zachodem słońca , gdy za oknem robi się ciemno a ja włączam "tryb nocny".

Mam już wcześniej przygotowane ciuchy , jest to ważny element i nie zostawiaj tego na ostatnia chwilę. Nie idz do klubu w dresie albo w byle pierwszej nie jebiącej koszulce bo w końcu podrywacz kojarzy się z facetem z klasą dobrze ubranym.

Portret użytkownika Adam290193

Czas by Adam290193

Jest wieczór , patrze na wskazówkę zegarka która tyka i powoli przesuwa się po tarczy. Na tarczy widnieje logo armaniego ehhh i tak kiedyś się zepsuje nawet nie wiem po co go kupiłem. Może dlatego że każde tyknięcie tego zegarka przypomina mi odgłos kroków które podążają za mną w ciemnym zaułku nocą.

Portret użytkownika Adam290193

Przykra prawda panowie by Adam290193

Zastanawialiście się dlaczego większość z tej strony traktuje podryw jak sport ??

A gdzie podziała się chęć poznania jakiejś naprawdę fajnej kobiety z którą będziecie chcieli spędzać czas nie tylko żeby zaliczyć KC czy ją wydymać ???

Dlaczego wielu ze strony wpaja że podryw to podejście zrobienie atrakcyjności , komfortu , zaliczenie KC , spotkanie i sex ???

Portret użytkownika Adam290193

Moje obserwacje by Adam290193

Witam Smile

Od sylwestra który przeżyłem zajebiście spontanicznie zachodza we mnie nowe zmiany. Co za tym idzie napisze kolejne przemyślenia i spostrzeżenia.

Portret użytkownika Adam290193

Tak to robię nie potrzebuje technik i rutyn

Moja przygoda z kobietami zaczyna się w momencie kiedy to odrzuciłem rutyny schematy techniki JEBAĆ TO jestem sobą a one to kochają.

Możesz powiedzieć że jestem płytki , pusty nie obchodzi mnie to jestem sobą.

Jedyne co tak naprawde musisz w sobie zmienić to pewność siebie,mowa ciała,pozbądz się kompleksów i ubieraj się według własnego gustu.

Portret użytkownika Adam290193

Kino ,temat rzeka

Kino ,temat rzeka.

Witajcie dzisiejsza lekcja będzie dotyczyła dotykania i płynnego poruszania się po partnerce. Oczywiście tego jest tyle że zaledwie kilka technik opiszę , wszystkie podlegają kalibracji pod sytuację i ewentualnemu dodawaniu i mieszaniu kilku.

Podczas rozmowy

Subskrybuje zawartość
www.kompozit.ua

Нашел в интернете интересный портал , он рассказывает про Сиалис 40 мг https://cialis-viagra.com.ua/cialis-tadalafil/cialis-40-mg/