mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 Listopadowych Porad do Uwodzenia Kobiet – Inspiracje #9

Portret użytkownika Admin

Listopadowa edycja przemyśleń i inspiracji do podrywu. Zapraszam:

1. Niesamowite jest to, ilu facetów szuka porad u kobiet. Albo sugeruje się opiniami / radami koleżanek. Ostatnio kilku czytelników konsultowało ze mną swoje fotki na portal randkowy. Fotki robi mu znajoma fotograficzka, czy kolega i wybiera mu te (wg niej) najlepsze na portal randkowy. Inny czytelnik mówi, że wstawił fotki, które poleciła mu siostra / koleżanka. Powiedziały mu, że te i te fotki są fajne. A ponieważ jest to “kobieca opinia”, to dla niego ich opinia to rzecz niemal święta. Opinia randomowej dziewczyny, która nijak się nie przekłada na jego sukcesy z kobietami, jest dla niego ważna i polemizuje ze mną. Tymczasem jego fotki są beznadziejne! Źle dobrane ujęcia, zły ubiór, tło, wyraz twarzy, itd. Ale koleżanka powiedziała, że fotki spoko. No to muszą być spoko! Tylko, że jakoś dziewczyny w necie nie odpisują… A on nadal bierze poważnie opinię JEDNEJ, RANDOMOWEJ koleżanki, która nigdy nie podrywała kobiet w internecie.

2. Jeśli jakiś twój przystojny znajomy łatwo “zalicza”, a ty nie, to co to dla ciebie znaczy? Jak to interpretujesz? Jeżeli jakiś znany celebryta ma jedną dziewczynę za drugą? Jeżeli chłopaki z Warsaw Shore czy innych programów pieprzą się z dziewczynami na imprezach, a Ty nie? Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Tak naprawdę żadne. To nie twoja sprawa, bo to Twój fiut musi znaleźć sposób. Twój fiut musi wejść na wyżyny umiejętności, pójść za siedem gór i siedem rzek jeśli będzie taka potrzeba, aby nauczyć się znajdować drogę do seksu. Twój fiut musi pójść jak drużyna pierścienia i wrzucić pierścień Saurona do wulkanu. Nie ma innej możliwości, bo zostanie Incelem (kolesiem odrzuconym i nie uprawiającym seksu) nie jest alternatywą. To droga dla przegrywów, a nie dla wojowników kobiecych serc.

3. Różnica między chwaleniem się, a demonstrowaniem swojej wartości w historiach DHV:
ciąg dalszy na blogu:

Tatuaże vs Podryw
Kobiety po zdradach, zranione
Hardcory Podrywu
Milczace dziewczyny
i kilka innych tematów...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Hasano

Czytałem z zaciekawieniem

Czytałem z zaciekawieniem Wink

Portret użytkownika Kensei

Ano moje doświadczenie z

Ano moje doświadczenie z tinderem i fotkami jest zgoła inne. Zamiast wrzucać fotki na których "spoglądam dumnie w przyszłość", dałem znajomej pannie, odpowiadającej mi wizualnie i mentalnie, do wyboru kilkanaście fotek, żeby wybrała trzy, które jako całość przykułyby jej uwagę. Efektem był wysyp "maczy", kilka zaplanowanych spotkań, a finalnie osiągnięcie celu.

Portret użytkownika Admin

Dobrze dla Ciebie, natomiast

Dobrze dla Ciebie, natomiast statystytki nie klamią i są dobrym punktem wyjscia do sprawdzenia potem co dla nas najlepiej dziala.

Portret użytkownika raM

Wszyscy początkujący

Wszyscy początkujący zapamiętać punkt 4, spadnie liczba takich samych tematów Wink

Предлагаем вам со скидкой start-sport.com.ua недорого с доставкой.
surrogate mother requirements

opendatabot.ua