mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 Majowych Ciekawostek i Tipów do Podrywu #16

Portret użytkownika Admin

Hej, po krótkiej przerwie - kolejna porcja majowych przemyśleń i ciekawostek:

1. Konstruktywna krytyka?

Z każdej strony sieci możesz usłyszeć, że powinieneś akceptować konstruktywną krytykę. Problem, w tym, że w Polsce (i pewnie na świecie) mało kto potrafi dać „konstruktywną” krytykę. Coś co Cię wzmacnia, ulepsza, rozwija, a nie – ma dać „hejterowi” chwilę satysfakcji z poniżenia autora. Konstruktywna krytyka to ciągle krytyka, dlatego ja wybieram KONSTRUKTYWNĄ INSPIRACJĘ. Bezwzględnie kasuje z bloga, mojego kanału YouTube czy Insta wszelkiej maści krytykantów. Szkoda mi czasu na rozgryzanie kwestii czy autor może jednak naprawdę miał dobre intencje czy nie? Szkoda na to mojego czasu. Proponuje Ci mieć takie samo podejście do życia.

2. Problem jak postąpić w sytuacji z dziewczyną, która nie docenia Twoich gestów.

Przypadek czytelnika: „Kiedyś przyjechałem do niej pod robotę, bo mi zarzucała, że nie przyjeżdżałem. To nie przyszedłem do pracy tylko do niej i dałem jej kwiaty, wzięła te kwiaty z taką pogardą – „Po coś Ty tu w ogóle przyjechał?„. Ja potem się jej pytam i ona mi mówi, że – „Teraz to już mnie to nie bawi. Może kiedyś by mnie to cieszyło, teraz już mnie to nie cieszy, niestety”. I już wiesz, równia pochyła, jeb obuchem w głowę. Co robić?”

Co Tu mamy? Ty jesteś miły, wkładasz wysiłek a Twoja dziewczyna ma to w dupie. Co robić? W społeczności uwo często usłyszysz porady typu „Powinien wywalić te kwiaty na śmieci, nie chcesz to chuj z nimi, nie zasługujesz na kwiaty!”. Takie rady są… łatwe do powiedzenia. Nawet czasem mogą wywołać nową reakcję u dziewczyny jak każda ryzykowna, zaskakująca akcja. Często jednak nie zadziała, patrząc z mojego doświadczenia. Mówienie „nie ta, to inna” jest banalne, kłopot gdy jesteś emocjonalnie przywiązany do dziewczyny.

Znacznie trudniej jest stopniowo „przekonywać”, nakierowywać dziewczynę na inne (nowe, korzystne) zachowania. Umiejętnie karać i nagradzać, aby dla niej Twoje kwiaty nie były obojętne. Zmieniać jej nastawienie i przekonania. Ta cała praca powinna być wykonana w związku ZANIM dojdzie do takiej sytuacji jak u czytelnika z kwiatami. Zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

3. Jak zwykle…

Jak zawsze zdumiewa mnie sposób patrzenia ludzi na to samo, ale w inny sposób. Fragment wpisu z gazety:

„Tadeusz Pluciński trzymał klasę do samego końca. Był elegancki i jak zwykle czarujący. Odszedł z tego świata na własnych warunkach – mówi Faktowi Joanna Kurowska (55 l.), która jest w Zarządzie Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich, opiekującej się domem w Skolimowie, gdzie słynny amant zmarł we wtorek.

– Miałam wrażenie, że Tadeusz świadomie żegnał się z życiem. Było w nim pogodzenie się ze światem. Przy tym pozostał niezwykle elegancki, zawsze trzymał gardę. Gdy bywałam w Skolimowie, zachwycał mnie jego urok, dobre wychowanie, atencja dla pań i dowcip. To był taki bon vivant w świetnym stylu. Do końca czarował kobiety – wspomina Tadeusza Plucińskiego (†92 l.) Joanna Kurowska.”

Aktor, artysta podrywający kobiety – bon vivant, uroczy elegant. Ty jak podrywasz dziewczyny – okropny manipulant. Ciekawe nie? Smile Wink

Ok, kolejne siedem punktów możesz obejrzeć na moim blogu:
m.in. kwestie płacenia po randce, niebezpieczne "naciągaczki", nietypowe sygnały zainteresowania w Afryce i Azji, żarty z dziewczynami itd:

https://www.uwodzenie.org/10-majowych-ciekawostek-i-tipow-do-podrywu-ins...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Klasyka100

573 odsłony

573 odsłony