mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 Przykazań Pewności Siebie w 2019

Portret użytkownika Admin

1. Przestań „mieć nadzieję”

Mówisz sobie: „Mam nadzieję, że ona nie da mi kosza. Mam nadzieje, że nie będzie martwej ciszy w rozmowie. Mam nadzieję, że będę mówił z sensem. Mam nadzieję, że w ogóle będę miał co jej powiedzieć. Mam nadzieję, że jej się spodobam”. Zamiast „mieć nadzieję” nad czymś czego NIGDY nie możesz w pełni kontrolować, zacznij mieć stoicki spokój pełny akceptacji tego co będzie. Ci co odnoszą sukcesy w jakiejkolwiek dziedzinie wizualizują sobie pozytywne scenariusze, co mentalnie oswaja ich z nachodzącą przyszłością.

2. Większość facetów myśli, że jak podejdzie do tej jednej, ładnej dziewczyny i ona go oleje, to już cały kosmos będzie wiedział o tym, że TA dziewczyna GO odrzuciła…

… a świat „pochw” i wyuzdanego seksu zamknie się dla niego na zawsze. Tak nie jest. Myślisz, że mnie dziewczyny nie ignorują? Ignorują. Olewają. Po 14 latach od kiedy to robię, nadal mnie olewają. Pytanie – nie jest, czy mnie olewają, tylko jak sobie z tym radzę? Dlaczego to ważne?

Bo część facetów podchodzi do dziewczyny i mówi – „Cześć, zobaczyłem Cię z…”. Słyszą „Daj mi spokój /Spadaj itp”. Wtedy oni „O mój Boże, dlaczego mi się to trafia? Nikt mnie nie kocha, życie to dziwka, a kobiety to wredne istoty!!”. Potem podchodzi do następnej dziewczyny i mówi – „Cześć, zobaczyłem Cię stojąc ze znajomymi i …”, a ona mówi – „Nie widzisz, że jestem zajęta? Rozmawiam z koleżanką!”. On „O mój Boże, nic mi nie wychodzi, dlaczego? Świat jest takim złym miejscem Sad. Idzie do następnej dziewczyny i już ma w głowie – „Nic mi nie wychodzi, ona napewno0 mnie oleje”. – „Cześć, zoba…”, a ona „Nie. Słuchaj, ja mam chłopaka”. On „Kurwa, wiedziałem że tak będzie. Wracam do domu i nagram film jakie to uwodzenie jest do bani, a PUA to kłamcy! Może nawet zdobędę milion wyświetleń, jakem Gargamel… hehe”.

ciąg dalszy zobaczysz na moim blogu:

https://www.uwodzenie.org/10-przykazan-pewnosci-siebie-w-2019/

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Klasyka100

350 odsłon

350 odsłon