mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

10 typów kobiecej seksualności

Czy wiesz, że istnieje ok 10 typów kobiecej seksualność? Ja nie miałem pojęcia. Dowiedziałem się tego dopiero na zajęciach z psychologii. Co ciekawe większość informacji zawartych na tym portalu ma podstawy w psychologii. Polecam książkę ,,Psychologia ewolucyjna" David M.Buss jest w necie w pdfie, w rozdziale 3 lub 4 są wyjaśnione kwestie kobiecych preferencji przy doborze partnera i też męskich kryteriów wyboru Wink
Ale do sedna. Australijska seksuolog Sandra Pertot opisała 10 typów kobiecej seksualności.

1. Zmysłowa
2. Erotyczna
3. Odłączona
4. Zależna
5. Uzależniona
6. Nie zainteresowana
7. Napięta
8. Roszczeniowa
9. Kompulsywna
10. Reaktywna

-Zmysłowa- Potrzebuje przytulania, czułości, dla tego typu kobiety bardzo ważna jest gra wstępna i przytulanki po seksie.

-Erotyczna- Poszukuje nowości w łóżku, przygód. Często zmienia partnerów. Jeśli w związku mężczyzna ją nudzi jest skłonna do zdrady.

-Odłączona- Dla niej nie istnieje seks na zgodę (po kłótni). Potrzebuje relaksu i spokoju, stres ją blokuje.

-Zależna- Przeciwieństwo odłączonej, im ostrzejsza kłótnia tym lepszy seks.

-Uzależniona- Lubi seks i nie ukrywa tego, dzięki temu ma więcej pewności siebie. W związku odmowa seksu może sprawić że czuje się odrzucona, co może ją skłonić do zdrady.

-Nie zainteresowana- Dla niej seks raz na 3 miesiące jest ok, nie czuje ogromnej potrzeby seksu, nie jest namiętna ani super szalona w łóżku.

-Napięta- Seksualna rakieta, Orgazm i ostra jazda, co może doprowadzić z czasem do mniejszej radości z seksu, lub braku satysfakcji.

-Roszczeniowa- Uważa, że seks należy jej się wtedy kiedy ona go chce.

-Kompulsywna- Może lubić pornografię lub jakieś małe sado maso, fetysze lub miejsca bez których o podnieceniu nie ma mowy.

-Reaktywna- Sama nie inicjuje pieszczot i seksu, ale chętnie odwzajemnia wszelkie czułości, chce seksu wtedy kiedy partner tego chce.

Mam nadzieję, że dzięki temu krótkiemu wpisowi wniosłem coś do społeczności.

To, że opisane jest 10 typów nie znaczy, że możemy podzielić kobiety na 10 grup, (są kobiety które ciężko będzie nam wpasować w którykolwiek schemat, może się zdarzyć, że jedna kobieta będzie pasować do 2 grup). I nie znaczy też, że nie możemy podniecić ich częściej, lub sprawić, że same zaczną inicjować kontakt seksualny. Kto wie, może uda się rozbudzić tygrysicę w reaktywnym typie kobiety Laughing out loud
Opiszcie proszę w komentarzach czy spotkaliście się z tymi typami kobiet i jakie macie z tym doświadczenia Wink Ja sam ostatnio spotykałem się z reaktywnym typem kobiety, było dokładnie tak jak jest opisane, czyli: Jeśli miało do czegoś dojść, to ja musiałem wszystko zainicjować. Dopiero na trzecim spotkaniu uświadomiłem sobie, że jeśli ona ma zdjąć bluzkę to ja muszę zdjąć pierwszy i tak było ze wszystkim.

Odpowiedzi

Portret użytkownika V

odkryles Amerykę... fajnie,

odkryles Amerykę...
fajnie, że teraz pewne rzeczy do Ciebie dotarły ale np. dla mnie jest to wiadomo od dawien dawna

oby do przodu Smile

Miło ze poswieciles czas na

Miło ze poswieciles czas na napisanie, doceniam, ale niestety jest to raczej znane nawet przez osoby wchodzącedo świata kobiet. Może nie pod tymi nazwami, ale chodzi o sam fakt. Co do podziału kobiet na grupy , według mnie nie ma żadnego sensu, bo człowiek ma to do siebie ze przez zmiany w życiu on sam sie zmienia , więc kobieta która kiedyś potrzebowała dużo uczuć dziś może ich nie potrzebować.

Powodzenia w następnych blogach Wink

Kurde pszypał, ja nie

Kurde pszypał, ja nie wiedziałem XD A Co do podziału na grupy to mniej więcej o to mi chodziło, dzięki Wink

Portret użytkownika SIKS

Fajny temat, jest to punkt

Fajny temat, jest to punkt wyjścia do zgłębiania tematu.

Portret użytkownika pawkar

Raczej każdy zdaje sobie

Raczej każdy zdaje sobie sprawę z istnienia takiego czy innego podziału.
Wartość bloga byś podniósł znacznie, gdybyś opisał bardziej szczegółowo każdy typ tej kobiecej seksualności. Podałaś jakieś porady, wnioski itd.
A tak tylko parę słów na dane hasło.
Mimo wszystko psychologia to bardziej rozbudowana dziedzina nauki.

Mimo wszystko, fajnie że się starasz wnieść coś sensownego do forum Smile

Zdecydowanie zmysłowych

Zdecydowanie zmysłowych seksualnie kobiet jest najwięcej. Nawet kobiety żartują że prawdziwych mężczyzn nie ma są tylko tacy co po seksie odwracają się na drugi bok i śpią albo będą szybko do łazienki.

Może i wiadome, ale myślę że

Może i wiadome, ale myślę że obecność tego bloga na pewno nie zaszkodzi portalowi Smile