mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

PatrickSkZ - blog

Pewność siebie? Znajdź ją w sobie! by Patrick SkZ

Dawno nic nie pisałem, dziś mnie jakoś naszło.

Co trzeba zrobić by podrywać laski?
Trzeba być pewnym siebie.
Aha, spoko, będę pewny siebie.

Ale jak być pewnym siebie?
No to przecież proste, muszę odbijać wszystkie jej shit testy i być dla niej nagrodą!

Najpierw o byciu nagrodą.

PRZESTAŃ! by PatrickSkZ

Wchodzę sobie rzadko kiedy na forum...
I SZLAG MNIE TRAFIA!

Otóż zauważyć można jedną prześmieszną rzecz. Paradoks wielki jak mój penis. Początkujący zadają pytania, na które odpowiadają... nie kto inny jak POCZĄTKUJĄCY! Jeszcze najczęściej bazują swoją odpowiedź na niesprawdzonych w praktyce pierdołach z książek, w których większość tekstu to zwykłe chwyty marketingowe...

KURWA MAĆ! Robicie ludziom sieczkę z mózgów. Jeśli nie wiesz, nie sprawdzałeś, nie byłeś w danej sytuacji lub twój znajomy może był w takiej sytuacji to SIĘ LEPIEJ NIE WYPOWIADAJ. Robi się z tego straszny chaos a i poziom forum się obniża, aż mi się nie chce tu zaglądać...

Podryw jest prosty by PatrickSkZ

Tak jak w tytule.

Zadajecie pytania:
- "Jak ją otworzyć?"
- "Pod jakim kątem podejść?"
- "Jak zbudować w niej zainteresowanie?"
- "Ile kanapek jeść na śniadanie?"

Zastanawiacie się co odpowiedzieć na shit testy takie jak:
- "Mam chłopaka"
- "Mam AIDS"
- "Zawsze jesteś takim zajebistym gościem?"
Ostatnio nawet na innym forum, na którym się udzielam gość szukał odpowiedzi na "Podnieś ten papierek bo to nie ładnie śmiecić" czy coś w tym stylu.

Zadam wam podstawowe pytanie: PO CO?
Przeczytaj je jeszcze raz i jeśli nie rozumiesz to walnij się klawiaturą w łepetynę.

Cała psychologia uwodzenia robi z was ludzi przesadnie analitycznych. Jak powiedział Webster z forum AM: "Kto analizuje ten się onanizuje." i warto by było gdyby duża część ze wszystkich zgromadzonych na tej stronie wzięła to sobie mocno do serca.

CIERPLIWOŚĆ by PatrickSkZ

W obecnym świecie jest to cecha, którą posiada niewielu. Cierpliwość.
Przyzwyczailiśmy się do życia w szybkim tempie, szybkich decyzji, szybkiego jedzenia, jak najszybszego załatwiania spraw itd., itp.
Zazwyczaj, gdy dostaniesz smsa, odczytujesz go jak najszybciej możesz.
Jeśli robisz coś, ale nie masz jakiś odgórnych zakazów odbierania telefonu a ktoś dzwoni, odbierasz od razu.

Pytanie brzmi- po co?!

Tak samo jest z częścią problemów przy uwodzeniu.
Wchodzicie na forum i zadajecie pytania, liczycie na szybką odpowiedź. Jest to tylko i wyłącznie działanie pod wpływem emocji. Oznaka zachowania beta.
"Odpowiedzcie szybko, bo to i tamto i sramto".
To jest katastrofa!

Zauważyłem, że częstym syndromem wśród graczy początkujących może nie tyle w uwodzeniu, a kształtowaniu swojego inner game, które uważam za najważniejszy aspekt uwodzenia, jest syndrom załatwiania wszystkiego od razu.

MIEJ JAJA! by PatrickSkZ

CZĘŚĆ 1: SZCZEROŚĆ

przeczytaj to słowo kilka razy, właśnie znalazłeś receptę na wszystko.
Nie chodzi tu tylko o bycie szczerym z kobietą ale także szczerość z samym sobą. Wielu z was tylko myśli, że są szczerzy. Ok, sprawdzimy na ile tak na prawdę jesteście.
3 pytania:
Kiedy ostatnio powiedziałeś jakiejkolwiek kobiecie, że masz wielką ochotę pobawić się jej piersiami?
Kiedy powiedziałeś pięknej kobiecie, że nie chcesz z nią rozmawiać, bo Cie nie interesuje podczas gdy ona dawała Ci wyraźne IOI i nie chodzi mi o jakieś kontakty wzrokowe itp tylko coś głębszego, wyraźniejszego?
Kiedy ostatnio przytuliłeś się do swojej matki i powiedziałeś jej szczerze, że ją kochasz?

PatrickSkZ - O inwestycji w interkcję, czyli powrót króla :)

I'm back, że się tak wyrażę. Dawno nic nie pisałem, choć stronę cały czas bacznie obserwuję.

Znacie to uczucie, kiedy stoicie przed panną, a ona wpatruje się w wasze oczy z wyrazem takim jak kot ze Shrek'a? Ja ostatnio dobrze je poznałem.

Zrozumiałem wiele  rzeczy, nie będę już opisywał, że zajęło mi trochę wyjście z mentalnego kryzysu. Przez pewien okres źle pojmowałem pewne sprawy i myślę, że wielu z was ma taki sam problem. Problem ten wiąże się z ramą nagrody. Wiecie mam nadzieję, że powinno się na początku inwestować 80% w interakcję. Niektórzy, tak jak ja miałem, zapominają właśnie o tej inwestycji, i gdy im się coś nie podoba to od razu ustawiają sobie złe ramy. Podam przykład z mojego doświadczenia, żeby zobrazować dobrze o co mi chodzi. Najprostszy z najprostszych.

Dziecinada, czyli dzieci neo won.

Jest ciepły, słoneczny dzień. Bohater mojego opowiadania- Marek, wraca ze szkoły. Ma 14 lat. Chciałby zdobyć dziewczynę, która mu się podoba. Tak na prawdę nie wie po co, wie, że chce. Marek jest zwykłym chłopakiem, gra w piłkę z ziomkami, ogólnie niczym się nie wyróżnia.Marek codziennie obserwuje otoczenie- patrzy na swoich kolegów, którzy przeżywają pierwsze miłości i rozstania. Postanawia działać. W dobie ogólnodostępnego internetu, zamiast działać "po bożemu", czyli metodą prób i błędów, jak wszyscy niewtajemniczeni- Marek szuka odpowiedzi w internecie. Trafia na mobilklasik.info.

Subskrybuje zawartość
yeti vs orca

adulttorrent.org