mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

irens - blog

Portret użytkownika irens

"Famme fatale" ... cz.2 - ostatnia

Witam Panowie i Panie ...

Po długim stanie "uśpienia" nadszedł czas na zakończenie mojej znajomości z panią M. Od czasu napisania mojego ostatniego bloga minęło z górką 2 lata. Jak ktoś chce się zapoznać podaję link: http://mobilklasik.info/blog/fam...

Portret użytkownika irens

"Famme fatale" ...

Famme fatale - związek frazeologiczny oznaczający kobietę przynoszącą mężczyźnie porażkę i zgubę. Zwrot femme fatale jest zwyczajowo używany do opisania kobiet, za których przyczyną rozpadają się małżeństwa, a także kobiet wykorzystujących swoją pozycję społeczną lub cechy osobiste do wykorzystywania mężczyzn na różne sposoby ze szkodą dla nich.

Portret użytkownika irens

Odnaleźć siebie.

Witam Wszystkich.

Portret użytkownika irens

Z życia wzięte - potwierdzenie wiedzy zawartej na stronie

Witam.

Trochę mnie nie było tutaj razem z wami, ale związane to było z niespodziankami jakie przyniosło życie. Co niektórzy znają moje perypetie z pewną panną - opisane na moim blogu. Podsumowując - prawda tej strony o zachowaniu kobiet jest nie do podważenia i jeszcze jedno: "Miejcie wyjebane, a będzie wam dane".

Portret użytkownika irens

Koniec romansu - wkoło pełno okruchów rozpieprzonej iluzji ...

Witam.

Jako poczatek: mobilklasik.info/jak_przesta%C5%82em_by%C4%87_nagrod%C4%85

Tak, skończyło się wszystko. Kończyło się już od dłuższego czasu. Kolega gen przewidział wydarzenia - moja pani, którą tak idealizowałem, dla której byłbym w stanie zrobić tak wiele (i jednocześnie najgłupszą rzecz w moim życiu), zrobiła ze mnie rogacza - znalazła sobie nowego do ochów i achów. Jaka ironia losu. Ale po kolei.

Portret użytkownika irens

Zachowanie koleżanki - zaskoczenie

Ostatnio rozmawiałem z koleżanką - nazwijmy ją M., z którą utrzymuję sporadyczne kontakty, aczkolwiek czasem widujemy się w pracy (mojej drugiej pracy bo jeszcze pracuję na 1/4 etatu). Aby rozjaśnić trochę sytuację, swego czasu - jakieś 3 lata temu byliśmy na wspólnym szkoleniu z nocowaniem - było szkolenie i była biba. Dosyć fajnie mi się z nią rozmawiało, nawet zauważyłem oznaki zainteresowania i zazdrości, jak rozmiawiałem z innymi kobietami, a było ich trochę z racji zawodu jaki wykonują - typowo kobiecy.

Portret użytkownika irens

Jak przestałem być nagrodą.

Witam wszystkich!

Stronkę przeglądam od jakiegoś czasu i rzeczywiście, co tu jest zawarte to szczera prawda z życia wzięta. Ogólnie techniką uwodzenia interesuję się od około 1.5 roku z różnymi efektami - no właśnie.

Aby zobrazować sytuację - ja jestem żonaty, ona mężatka. Proszę o podarowanie sobie wywodów umoralniających i ocenianie.

Subskrybuje zawartość
Узнайте про интересный блог , он рассказывает про Продать овес в Ивано-Франковской области http://agroxy.com
тестостерон купить