mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jakub22 - blog

zadanie wykonane

Udało się , zrobiłem do końca trzecią lekcje z bloga Gracjana .

Zaznaczyć jednak muszę że przestałem pytać się o godzinę a cały czas pytałem o drogę starając się zadawać dodatkowe pytania aby trwało to około 2-3min . dziś zrobiłem 12 podejśc których mi brakowało do skończenia zadania i jeszcze jedno dodatkowe bo jak wracałem już do domu zobaczyłem dziewczynę która strasznie mi się spodobała i po prostu nie odpuściłem jej Smile .

Fajna akcja podczas pytania o drogę

Więc tak jak sobie postanowiłem wyszedłem dzis z domu i robiłem trzecią lekcje z bloga Gracjana czyli podejście do 10 kobiet z pytaniem o czas i do 15 z pytaniem o droge . Planu nie wypełniłem , zrobilem w sumie po 5 podejść każdego rodzaju w tym jedno zakończone fajną akcją .

Pierwsza Krew

Na początek witam wszystkich , na imie mam Kuba , niektórzy mogą mnie kojarzyć bo pisałem na "pewnym" forum które już nie istnieje pod pseudonimem "Jamroży" .

Jako że przez dłuższy czas byłem w stałym związku , to musze sie przyznać że troszke osiadłem na laurach i dopiero teraz wracam do akcji. . Na początek przeczytałem polecaną tu książke "Tajemnice Największych Uwodzicieli" .

Pierwsze dwa dni minęły mi na afirmacjach , treningu głosu i pozytywnych wkrętach .

Subskrybuje zawartość
стероиды украина купить

Станос

www.buysteroids.in.ua