mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pitt - blog

Portret użytkownika Pitt

Zobacz pozytywy, rób tak żeby było jak najlepiej - moja historia.

To może być całkiem długa historia chociaż z czasem stoję dosyć krucho, a dlaczego o tym za chwilę. Blog myślę, że idealny dla tych, którzy mają problem z dostrzeżeniem pozytywów w życiu.

Portret użytkownika Pitt

Krótkowzroczność, moja racja...

Ostatnio sporo pisałem, próbowałem się zebrać do napisania tego co dzisiaj chcę napisać, ale nie wychodziło mi, zawsze znalazł się inny temat.

Portret użytkownika Pitt

Schematyczny podryw

Kolejne NG z wdrażaniem tego co poznałem w świecie wirtualnym w świat realny. Kolejne NG, na które idziemy lekko zakropieni alkoholem, wchodzimy do klubu, widzimy mnóstwo bawiących się dookoła i jedna myśl, będzie się działo. Zawsze ta sama ekipa. Można powiedzieć, że nasza opinia nas wyprzedzała, a o chłopakach nadal jest głośno w tym naszym nie za dużym mieście.

Portret użytkownika Pitt

Kilka przemyśleń

Jakże ja się cieszę ze wszystkiego, chociaż za oknem mroźno jak cholera, chociaż jeszcze nie jestem na kolejnym semestrze studiów, chociaż zerwałem kontakt ze znajomymi.
Zapowiada się czas, nad którym ostatnio sporo myślałem, gdzie po raz kolejny przewrócę na dobrą sprawę wszystko do góry nogami.

Portret użytkownika Pitt

" Rozumiem" czy rozumiem

Jest taki moment, kiedy na tej płaszczyźnie kontaktów damsko-męskich można mówić o jakimś mindfucku. Dobrze dla Ciebie, jeśli już to odczuwasz bez pomocy otoczenia ( patrz np. ten portal ). Jeżeli zauważasz to na drodze własnych przemyśleń, to masz już z górki, przeczytanie tego co jest po lewej stronie, to tylko umocnienie twoich przemyśleń.

Portret użytkownika Pitt

Dla innych, dla niej... nie! Dla Ciebie.

Ameryki tutaj nie odkryję, bo będzie to coś dla większości oczywiste - tak mi się wydaję. Jest jednak jeszcze mniejszość, która może tego nie rozumieć.

Na początek historia, krótka historia.

Subskrybuje zawartość
В интеренете нашел авторитетный блог , он описывает в статьях про купить тарелки www.pofar.com.ua
У нашей фирмы авторитетный блог с информацией про Виагра 150 мг http://cialis-viagra.com.ua