mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Vimes - blog

Portret użytkownika Vimes

Polskie Koleje Państwowe

Pracy mnóstwo, nauki dużo więc i wena mnie chwyciła. Tak to w życiu bywa, że temat pojawia się zawsze w najmniej odpowiednim ku temu momencie.

Święta dobiegły już końca, nastał czas powrotów z domu na uczelnię. Niezastąpionym środkiem komunikacji okazały się znów znienawidzone PKP. Nasze kochane koleje mają już legendarną reputację i żyją sobie w świadomości Polaków jako... no każdy wie.

Portret użytkownika Vimes

Jak nakłonić kobietę do...

Na forum często natrafiam na pytania dotyczące nakłaniania kogoś (kobiety) do określonych zachowań, czy też oduczania ich. Admin swego czasu poczynił wpis na ten temat. Wrzucę więc poniżej link, żeby każdy wiedział o co chodzi. Koniecznie przeczytajcie.

http://mobilklasik.info/node/97

Niby wszystko pięknie i ładnie czyż nie? Dobrze opisane. Ale... U mnie pojawiło się ich kilka:

Portret użytkownika Vimes

Skaza w Sercu

Ostatnie tygodnie zaowocowały tym, że poznałem siebie lepiej niż kiedykolwiek. Do lamusa odszedł obraz dobrego faceta za którego od zawsze się miałem.

Portret użytkownika Vimes

Najważniejsza rzecz w życiu

Hej do napisania tego tekstu skłonił mnie wpis użytkownika o nicku "zlatan" pod tytułem "Najważniejsza rzecz w podrywie? A może najważniejsza w życiu?". Kolega twierdzi że rzeczą tą są zasady. Ja mam odmienne zdanie.

Jest coś co sprawia, że życie pcha się na przód. Siła którą ciężko pokonać. Siła którą trzeba zaakceptować jeśli chce się zmienić swoje życie, bo siła ta zmienia wszystko!

Portret użytkownika Vimes

Wpis jakich wiele w okolicach Stycznia. Vimes

Witam, swój wywód zacznę nietypowo, bo od kilku wymówek i pytań które postawiłem sobie niedawno. Udało mi się ustalić na nie odpowiedzi, pomogło też poznać trochę siebie i określić kierunek w jaki to wszystko ma u mnie dalej iść.

1.Dlaczego nie wychodzi mi z kobietami?

No właśnie, dlaczego kiego czorta mi nie idzie? Przecież się staram...

Portret użytkownika Vimes

Choć przez chwilę nie bądź Uwodzicielem by. Vimes. (chaotyczny wpis o niemerytorycznej treści)

Czy nie zauważyliście pewnej niepokojącej rzeczy?

Dużo mówi się tu o tym jak ważne są w naszym życiu pasje, tak?

Większość z was szczyci się tym, że jakąś posiada. To dobrze.

Tylko do stu tysięcy beczek rumu! Ja ich nie widzę!

Jak mają dostrzec je kobiety? LUPĄ?!

Portret użytkownika Vimes

Reguły Cialdiniego dla laików by Vimes

Dziś moje kochane dzieci skupimy się na "regułach Cialdiniego". Cialdini - profesor psychologii z Arizona State University, opracował swego czasu 6 zmyślnych zasad, szumne słowo opracował, po prostu sklasyfikował zjawiska już istniejące w przyrodzie... Zasady te dotyczą wywierania wpływu na innych. Już widzę jak wam się oczy cieszą na samą myśl o możliwościach jakie one dają.

Subskrybuje zawartość
У нашей компании классный сайт с информацией про Продать ячмень в Одесской области https://agroxy.com/prodat/jachmen-102/odesskaya-obl
хронический полипозный риносинусит

top tv shows 2018