mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

15 Szybkich Porad – Jak Świetnie Wypaść na Randce #2

Portret użytkownika Admin

Dziś druga porcja RANDKOWYCH PORAD. Lecimy:

11. Nie traktuj jej, jakbyś widział ją po raz pierwszy.
W sensie nie rozdmuchuj tego spotkania do niebotycznych rozmiarów. To nie jest wielki przełom w Twoim życiu godny uwiecznienia. Powinno być luźno i bez spięć, jakbyś widział się z kumplami na piwie. Traktuj ją jak starego znajomego albo swoją dziewczynę. Do czasu

W mediach pierwsza randka to wydarzenie rangi zajęcia Krymu przez Rosjan. Tak nie jest. Wielu kolesi traktuje pierwszą randkę jak coś mega poważnego, podczas gdy atmosfera powinna przypominać raczej ‘chodź, złapiemy drinka i się poznamy’. Wszelkie znamiona oficjalnej randki (jeszcze przed spotkaniem), rodzą tylko nierealistyczne nadzieje i stawiasz sobie na drodze, trudne do przeskoczenia, oczekiwania dziewczyny („mój chłopak to musi to i to…”). Lepiej skupić się na wprowadzeniu poczucia zażyłości, jakbyście znali się od dawna. Traktuj ją w głowie trochę jak grubą dziewczynę (przez pierwsze 5 minut). Powszechna miłość i harmonia na świecie się przez to nie pojawi, ale łatwiej osiągniesz spokój wewnętrzny i stan randkowego Buddy.

(...)

14. Ile powinna trwać pierwsza randka z kobietą?

Powinna trwać tylko tyle, aby osiągnąć to co chcesz. Nic ponadto. Czyli – jeśli szukasz przygody – celem jest wywołanie zainteresowania seksualnego kobiety, sprawienie by poczuła się komfortowo seksualnie z Tobą i usunięciu jej obaw przed eskalacją seksualną i pójściem z Tobą do innego miejsca/domu. Więc czas randki może wynieść od 45 minut do 2h, osobiście raczej celuję w dwie godziny – aby był czas lepiej się poznać, aby udało się nawiązać połączenia. Spotkanie ponad 3 godziny, zabiera za dużo czasu i może zrobić się niezręcznie. Dojdzie do tego, że za długo czekałeś, tematy na jeden wieczór się wyczerpały. Rzecz w tym, że podczas randki, wiele rozmów jest nużących. Randka zwykle trwa 1-2, ale jakbym pokazał nagranie z randki, to można by się zanudzić. „Krwistych kawałków” byłoby może z 10%.

(...)
23. To dość nietypowe, ale ważne jest, żeby ona czuła, że jest trochę dziwaczna .
Zwłaszcza jeśli jest to arogancka i zarozumiała dziewczyna, rozpieszczona adoracją innych facetów. Nie mów jej tego wprost, podświadomie przekaż jej, że jesteś nieco fajniejszy od niej. Nie przesadzaj z tym. Jeśli przesadzisz, to powiedz jakiś umniejszający siebie żart („jestem głupkiem, bo mama biła mnie za to, że nie urodziłem się dziewczynką ;)” czy „jestem nieśmiały, bo byłem grubym, bitym i molestowanym dzieckiem ;)”.

Więcej ciekawostek we wpisie u mnie na blogu:

https://www.uwodzenie.org/15-szybkich-porad-jak-swietnie-wypasc-na-randc...
Adept