mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

jarmid - blog

Portret użytkownika jarmid

Z armatą na wróbla

Po moich ostatnich doświadczeniach dochodzę do wniosku, że używanie bezpośredniego otwieracza, czyli tzw direct może się nie sprawdzać w niektórych przypadkach.

Sytuacja pierwsza:

Wsiadam do autobusu, zajmuję miejsce siedzące. Rozglądam się w lewo w prawo i widzę całkiem niezłą laskę. Może nie była z niej SHB, ale miała całkiem sympatyczną buźkę i była gustownie odziana. Siedziała z koleżanką i obok trzymała walizkę. Kontakt wzrokowy nawiązał się już po chwili, trwał chyba z 5 sekund i oczywiście wyszedłem z niego jako wygrany:). Więc myślę sobie, że coś się nawiązało między nami i trzeba spróbować zagadać. Postanowiłem poczekać aż wysiądzie z autobusu i puścić się za nią (brzmi jak na jakimś polowaniu, hehe:D). Autobus się zatrzymuje, ona wysiada razem z koleżanką, ja tuż za nimi. Na przystanku dołączył do nich jakiś koleś (nie wiem, może jej boy). Ale odwrotu już nie było, nie było czasu na zastanawianie się czy to ma sens:

-Sory - mówię dość głośno, tak żeby usłyszała

Portret użytkownika jarmid

Jarmid reaktywacja Cz. 2

Nauczony doświadczeniami, które opisałem we wpisie poprzednim postanowiłem prowadzić dalej wojnę ze swoim lękiem. Przypomniałem sobie cytat z filmu „Fight Club”, który często mi pomaga zbudować odpowiednią siłę wewnętrzną: „This is your life and it's ending one minute at a time” w wlnym tłumaczeniu – „To jest moje życie, które mija z każdą minutą”.

Portret użytkownika jarmid

Jarmid reaktywacja Cz. 1


...budzę się, patrzę na zegarek... już południe. Środowisko panujące w moich ustach określił bym jednym słowem - Saharokapeć. Kolejna impreza za mną. Znowu wstaje skacowany i mam za sobą już połowę soboty. Myślę sobie: „Jarmid! Cofasz się w rozwoju. Od ponad 4 miesięcy czytasz mobilklasik.info, a ostatnie osiągnięcia sięgają 2 miesięcy wstecz. Co jest grane?!...”. Dobra, dość tego opierdalania się, idę do galerii na zakupy, przy okazji może będą jakieś ciekawe laski. Muszę się wreszcie przełamać…, nie mogę zachowywać się jak ostatnia cipa.

Portret użytkownika jarmid

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.

Czytam tą strone od jakiś 3 miesięcy, tematyką interesuje się od dość dawna, raczej z marnymi skutkami. Nigdy nie miałem wystarczająco dużo odwagi żeby zrobić coś co wydawało sie niegdyś czymś nienormalnym, czyli zagadać do nie znajomej. Trzy miesiące temu dostałem adres mobilklasik.info od przyjaciela. Treść tej strony wciągnęła mnie do cna na pare dni. Niby to samo co można było znaleźć gdzie indziej, a jednak różniło sie znacznie. Historie opowiadane przez ludzi, z którymi "jechałem na jednym wózku" niesamowicie mnie zmotywowały. Poczułem wewnętrzną siłę.

Subskrybuje zawartość
У нашей компании авторитетный веб портал на тематику бойлер алматы www.ekostyle.kz
danabol-in.com/injection/trenbolon