mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

polenieole - blog

ANALiza matematyczna problemu


Panowie…

Czy widzimy w naszych partnerkach cechy naszych matek? Dzisiejszy świat i to jak kształtuje się nasz umysł pod jego wpływem.


Relacje damsko-męskie jak powszechnie wiadomo są to interakcje interpersonalne między obojgiem płci. Takie interakcje zachodzą na różnym poziomie, miłość, zwykła znajomość czy nawet relacja matka-syn. Każdy człowiek pod wpływem własnych doświadczeń życiowych i wartości, które posiada, widzi taką interakcje inaczej. Każdy inaczej się tego uczył.

To co jest tylko przeszłością


Te oczy.. to te oczy mnie urzekły. Piwne, ciemne piwne oczy kontrastowały z Twoimi włosami. Byłaś brunetką, średniego wzrostu. Kobiece kształty, okrągły tyłek i piersi, ale te oczy. Do tej pory widzę je pod swoimi powiekami. Byłaś pierwszą kobietą, którą prawdziwie pokochałem. Dbałem o nas... na każdym spotkaniu myślałem jak sprawić Ci przyjemność, ale Ty.. zdradziłaś mnie.

Sobą być


Witam was panowie i panie. Przed waszymi oczami, na waszych monitorach widzicie wpis do bloga Pt. „Sobą być.”. Głupi początek ale musiałem od czegoś zacząć. Nie wiem na czym to polega, ale jak się zacznie pisać to wpada wena i ciężko przestać, bo myśli same z głowy wychodzą Wink.

Otwórzy oczy/ reset

Witam serdecznie!

Subskrybuje zawartość
Узнайте про авторитетный сайт на тематику защита двигателя фиат https://karter-kiev.net/zaschity-kartera/fiat-47.html
best books for investors

https://bestseller.reviews