mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Antek_ - blog

Portret użytkownika Antek_

Masz precyzyjny plan?

Ostatnio zdawałem egzamin na kolejny pas w karate kyokushin. Egzamin trwał 2h i na koniec niezadowolony z naszego przygotowania egzaminator powiedział jedną ważną rzecz: Słuchajcie, wszyscy jedziemy na jednym wózku... wasze przygotowanie rzutuje na przygotowanie całego klubu, przygotowanie kluby rzutuje na makroregion. W tym wszystkim chodzi o to by czerpać ze źródła.

Portret użytkownika Antek_

Jest wiele dróg na szczyt. Przemyślenia by Antek_

Kolega ostatnio podesłał mi filmik ze swoich urodzin, na których to tańczy zjarany z czwórką kobiet, chwaląc się tym samym, że ma jeszcze inne gdzie niby we dwie rozbierają się dla niego. Dało mi to wiele do myślenia. Ostatnio w kilku blogach było pisane o dwóch skrajnościach.

Portret użytkownika Antek_

Chodząc za rękę z wytrwałością… >> Antek_ <<

Pewnej zimy w górskim miasteczku znaleziono zwłoki dwóch turystów. Najdziwniejszym faktem było znalezienie ich w odległości 200 m od ośrodka wczasowego, za ostatnim wzniesieniem przed celem. Później okazało się, że ta dwójka od dłuższego czasu wracała z gór w bardzo złych warunkach (śnieżyca czy coś podobnego).

Portret użytkownika Antek_

Zwykły bohater...

Dziś od rana w radiu trąbią o jakimś Blue Monday. Ponoć to dzień, gdzie depresja osiąga poziom maksymalny i każdemu brak motywacji. Chyba każdy z nas kiedyś zderzył się z powszechnie nazywanym „brakiem motywacji”. Tak naprawdę brak motywacji, to tylko usprawiedliwianie się przed działaniem. Mamy swoje ulubione gwiazdy filmowe, swoich ulubionych muzyków czy sportowców.

Portret użytkownika Antek_

Boś jebaka zawodowy!

Wyobrażałeś sobie kiedyś sytuację, w której kobieta błaga Cię o to, abyś ją zerżną ją jak sukę? Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, że każda, naprawdę KAŻDA kobieta od samej rozmowy z Tobą ma mokrą cipkę? Patrząc na Ciebie przygryza wargi, a na jej dekolcie pojawiają się wypieki? Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, że kobieta będzie marzyć o tym, abyś się na nią spuścił?

Portret użytkownika Antek_

Zrób sobie wolne.

Kiedyś jedna pani żaliła się psychologowi, że jej małżeństwo wegetuje, bo jej mąż nie chce z nią i z dziećmi wybrać się na wczasy nad jezioro. Psycholog następnego dnia zaprosił na rozmowę jej męża. Okazało się, że facet nie chciał jechać nad Jezioro bo miał duży brzuch i wstydził się rozebrać przy wielu młodych kobietach.

Portret użytkownika Antek_

Dopóki piłka w grze...

Weekend to czas w po całym tygodniu możesz powiedzieć magiczne UFF nareszcie. W głowie masz milion planów na dobre wykorzystanie tego czasu. Wiesz że to czas w którym znowu wchodzisz na boisko i zabierasz się do gry.

Subskrybuje zawartość
http://zinteco.com/uk/technology/stages/types/stage_covering

болденон соло

сколько получает суррогатная мать