mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

17 Błędów w SMS i Wiadomościach do kobiet w 2019

Portret użytkownika Admin

Rok temu napisałem artykuł „20 Błędów w Smsach do Dziewczyny w 2018”, a w 2017 r. wpis „SMSy do Dziewczyny w 2017 – Co Nowego?”. Oba są w 99% aktualne. Natomiast mamy już 2019 r. więc wypadałoby dodać coś nowego do tamtych wpisów. Zamiast robić stare błędy, skorzystaj z tej okazji (przeczytaj ten wpis), żeby uwolnić się od przykrej samotności. Zacznij pisać wiadomości do dziewczyny w sposób, który naprawdę się sprawdza (więcej o tym za tydzień w kolejnym wpisie z tej serii).

1. Wielu kolesi zastanawia się co to oznacza, gdy dziewczyna ogląda ich profil i piszą „Widziałem, jak oglądałaś mój profil…”. I myślą „Czy ona jest zainteresowana mną czy nie?”. Żaden facet, który ma obfitość i wybór wśród kobiet nie skupia się na takich bzdurach. W jakimś tam stopniu ona może być zainteresowana, ale nigdy nie wiesz w jakim, więc nie zajmuj sobie tym głowy, tylko do niej napisz, tak samo jakbyś pisał do innej dziewczyny. Jeśli piszesz do niej, że widzisz, że ona wchodzi na Twój profil, to znaczy że jest to dla Ciebie coś niezwykłego.

2. Niezdarne próby umówienia się, które zaczynają się od „Jeśli nie robisz nic innego we wtorek, to…”. Lepiej przyjmij założenie, że ona idzie na zajebistą randkę z tobą i zaproponuj jej, że masz wstępnie wolne wtedy i wtedy, co ona na to? Jeśli się zgodzi – świetnie, jeśli nie, to zaproponuj inny termin. Ty wychodzisz z inicjatywą, jak właściwy i pewny siebie facet, a potem najwyżej doprecyzujecie oboje terminy. Oczywiście, że ona może odmówić, ale w ten sposób zmniejszasz szanse na jej odmowę. To nie sprawi, że kobieta która Cię nie lubi – umówi się z Tobą. Ale pomoże podjąć decyzję na tak kobiecie, która jest na krawędzi decyzji o spotkaniu się z Tobą.

3. Nigdy nie sugeruj czegoś co zakładałoby, że zostaniesz odrzucony czy że tak było w przeszłości np. „Nie będę miał ci za złe, jeśli odmówisz…”, „Pewnie wielu mężczyzn do Ciebie pisze, ale i tak chciałbym zapytać Cię o…”. To kompletnie zbędne wypełniacze rozmowy, które nic dobrego o Tobie nie komunikują. Wręcz odwrotnie.

Ciąg dalszy, pozostałe 14 błędów poznasz w tym wpisie na blogu:

https://www.uwodzenie.org/17-koszmarnych-bledow-w-sms-i-wiadomosciach-do...

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Heathcliff

Świetne Można linki do tych z

Świetne
Można linki do tych z 2017 i 2018 roku artykułów Adepcie szanowny?

Portret użytkownika Admin

Są w artykule

Są w artykule Smile

Portret użytkownika Heathcliff

Sorry nie spojrzałem. Fajne

Sorry nie spojrzałem. Fajne rady bo pisząc do laski co się podoba instynktownie się prosi i tlumaczy

Portret użytkownika Abelart

Ehh te twoje instynkty

Ehh te twoje instynkty

Portret użytkownika Heathcliff

Ech te Twoje milfy;)

Ech te Twoje milfy;)

Portret użytkownika Kensei

Jak widać jest masa błędów,

Jak widać jest masa błędów, które popełniają młodzi adepci podrywu. Śmiem twierdzić, że połowa drogi do sukcesywnego podrywu, to zwyczajnie niczego nie spierdolić. Czekam zatem na kolejny wpis traktujący o drugiej części trasy.