mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

#50 VIDEO As (S) W Rękawie | Wybierz Klub Dla Ciebie

Portret użytkownika Ronlouis

Witaj,

nigdzie nie widziałem, żeby ktokolwiek poruszał ten temat, a jest bardzo ważny i na pewno ułatwi Ci Twoją grę. Ważne to jest o tyle, bo kiedy chcesz mieć sukcesy z kobietami, musisz przede wszystkim poznać samego siebie, wiedzieć co lubisz, co Ci sprawia przyjemność. Jeśli chcesz, zadowalać kobiety najpierw musisz nauczyć się zadowalać samego siebie. Wybierz klub dla Ciebie, to kolejny, bo już, 50 odcinek z serii As W Rękawie. Big Up !

Ps. skróciłem intro Wink

POD TYM LINKIEM MASZ DOSTĘP DO POZOSTAŁYCH ODCINKÓW.
(uzupełnianych na bieżąco)

Odpowiedzi

Bez obrazy , ale treści

Bez obrazy , ale treści pewnego gościa na literę V ( wtajemniczeni bedą wiedzieć o kogo chodzi . Nie chce robić reklamy ) wybiegają o lata świetlne od trenerjos tutaj . Pozdrawiam

Jeżeli chodzi ci o V. i F. z

Jeżeli chodzi ci o V. i F. z UI to kołcze jak każdy inny. Na innym podobnym forum o uwodzeniu pisali jego byli kumple o tym jak podstawiali swoje koleżanki do infieldów, aby wyglądały na totalnie obce im kobiety.

Takie mamy czasy, że kołcz = biznesman. Kołcz liczy tylko na Zarobek a to czy Ci pomoże czy nie to już nie bardzo. Nawet dla trenera lepiej nie pomóc odrazu tak abyś za jakiś czas przyszedł na kolejne szkolenie.

Portret użytkownika Ronlouis

Spoko, dobrze.

Spoko, dobrze.

Ja to w ogóle nie lubię

Ja to w ogóle nie lubię klubów :/

https://russ-love.com

https://buysteroids.in.ua

https://adulttorrent.org