mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

5 Rad Jak Podrywać Dziewczynę Będąc Brzydkim, Tak Jak Ja i Heath ;)

Portret użytkownika Admin

Jeśli nie jesteś tak atrakcyjny z wyglądu, że dziewczyny obracają za Tobą głowami, to musisz trochę pokombinować i nadrobić to na innych polach. Pisałem o tym dużo, a pewnie jeszcze więcej napiszę o męskiej atrakcyjności w przyszłości. No ale co zrobić, jeśli naprawdę jesteś brzydkim odpowiednikiem grubej dziewczyny z wąsami?

Otchłań rozpaczy pojawia się, gdy patrzysz rano w lustro? Nie płacz w poduszkę. Ducha nie gaś! Dr Uwo Ci pomoże. Masz duże odstające uszy? Niski wzrost? Kluchowaty nos? Nijaka twarz? Ogólnie jesteś brzydki jak noc (albo jak ja), a chcesz zdobyć piękną kobietę? Co jakiś czas widzę na ulicy piękna kobietę z brzydkim facetem. Nie za często, ale się zdarza.

Dlatego Jest NADZIEJA! Dziś dla Ciebie „5 porad dla „brzydali” (Heath uwzględniony Smile )

1. Zachowuj się ATRAKCYJNIE.

Nigdy nie zachowuj się jak nie atrakcyjny, brzydki facet, który ma pretensje do całego świata, że kobiety wolą przystojniejszych od niego. Kobieta ma w dupie Twoje pretensje. A Twój sposób myślenia z poziomu niedostatku ją odpycha. Podświadomie czuje, że skoro kobiety Ciebie nie chcą (wolą innych), to kryje się za tym jakiś ISTOTNY powód. Dużo lepiej jest jeśli przekomarzasz się z dziewczyną, że „że traktuje Cię tylko jak parówkę ze stopami i chce Ciebie tylko do jednego”.

Ewentualnie mów to co ja „wiem wiem, chcesz mnie wykorzystać tylko dla mojej zadziwiającej osobowości, tak?!”. Gdy ona będzie się z tego śmiała, to będziesz o 5 kroków bliżej pocałunku z nią.

Więc jak zachowywać się atrakcyjnie? Na początek musisz wiedzieć jakie to są atrakcyjne, męskie cechy i jak je komunikować (mowa ciała + słowa). Jest o tym trochę na blogu, a jak o tym mówić to jest w poradnikach Sekrety Uwodzenia Słowami. Atrakcyjne cechy mężczyzny będą wyczerpująco opisane w PPS3 na wiosnę 2018 (wiem wiem, ciągle opóźniam termin wydania, ale jak zawsze to wina Tuska).

2. Umiejętnie Eskaluj Dotyk.

(Cały artykuł ze względu na duplikacje contentu jest dostępny na moim blogu:
)

3. Zapanuj nad swoim stylem ubioru

4. Wykreuj swoją atrakcyjną TOŻSAMOŚĆ.

5. Myśl Atrakcyjnie o SOBIE

5. Myśl Atrakcyjnie o SOBIE
Twój stan emocjonalny ma silny wpływ na kobietę, gdy jesteś z nią na spotkaniu i rozmawiasz, to ona po części przejmuje Twoje emocje. Jeśli Ty będziesz myślał o sobie „I am sexy bitch kobieto!!” albo „I`m sexy nad I know it!!” to jej będzie łatwiej przekonać się do tego, że ją pociągasz.

Kobiety mają BARDZO SZEROKĄ definicję tego co znaczy „atrakcyjny mężczyzna”. To nie musi być Maślak czy inny Mister of Poland. To możesz być ty, brzydal, który skradł jej serce. Czym? Tym jak ona się czuje przy Tobie. Tym jaką ona czuje wibrację od Ciebie. Wibrację mężczyzny pełnego testosteronu czy wibrację nałogowego walikonia?

Wibrację gbura obrażonego na cały świat, szukającego winy w wyglądzie i Tusku za całe swoje życie, czy mężczyzny emanującego radością, entuzjazmem, męską władczością i konkretem. Czającego się trzy spotkania, aby ją dotknąć lub pocałować w policzek, czy łobuza o złotym sercu patrzącego na nią tak, że po spotkaniu ona dzwoni do przyjaciółki i mówi „Słuchaj, ten Tomek to patrzył na mnie tak, jakby chciał i mógł mnie pieprzyć całą noc. I wiesz co? Podobała mi się ta myśl! Nie jest taki piękny, ale ma ten błysk w oku, on MA TO COŚ!!” Smile

Cały artykuł ze względu na duplikacje contentu jest dostępny na moim blogu:

Adept

Odpowiedzi

mając twarz ,,nijaką'' nie

mając twarz ,,nijaką'' nie jest się brzydkim Smile

dużo jest ludzi strasznie zjechanych przez los z krzywymi ustami czy coś...i to oni mają jakby najbardziej przesrane.Ale jak masz buzke nijaką, to nie ma lypy !

Ogólnie zgadzam się w 100%, nie trzeba być gwiazdą z 1 stron gazet,zeby podrywać modelki czy kogoś w podobie.

Moim zdaniem zabraklo

Moim zdaniem zabraklo wibracji, to podstawa, ktora czasem dziala cuda Smile

Mógłbyś mi również podesłać

Mógłbyś mi również podesłać to, co obiecałeś Siksowi?
Ominęła mnie nocna dyskusja

Ok.

Ok.

Portret użytkownika saverius

Nie wiem czy w tym kontekście

Nie wiem czy w tym kontekście to powód do radości...

"Co jakiś czas widzę na ulicy

"Co jakiś czas widzę na ulicy piękna kobietę z brzydkim facetem. Nie za często, ale się zdarza."

To oznacza tylko tyle, że poznali się w szkole, pracy, na obozie szachowym. Niski, nieatrakcyjny facet nie wyrwie pięknej laski na ulicy. Chyba, ze akurat wstrzeli się w jej chwile słabości i to będzie jak wygrana na loterii.

Skąd wiesz skoro nie masz

Skąd wiesz skoro nie masz doświadczenia w tej materii?

Mam doświadczenie w

Mam doświadczenie w zagadywaniu w klubach, gdzie i tak ma się dużo więcej czasu niż na ulicy na urobienie laski i wiem jak to wygląda.
Jeśli ktoś myśli, że będąc brzydkim dostanie numer od ładnej laski na ulicy, to myśli dobrze. Ale ten numer może sobie potem spuścić w kiblu, bo laska i tak nie odbierze/nie odpisze, że o ustawieniu się na spotkanie nie wspomnę.

Aczkolwiek, przy kosmicznym urobku może coś się trafi, nie twierdze. Jednak zagadanie do 400 lasek na ulicy to robota generalnie dla sportowca.

Z czterystu lasek normalny

Z czterystu lasek normalny człowiek powinien mieć dwucyfrowe liczbe na seks. Nie wybitny, tylko normalny. No i jak ktos jest leniwy to nie moja wina...

Prezentujesz cos typowego u niektorych na stronie, czyli nie sprobowalem - bo tak to wyglada - ale z gory zakladam ze mi nie wyjdzie.

Hmmm.. dobrze po co dzialajacym konkurencja :}

Ale przecież wypowiadałeś się

Ale przecież wypowiadałeś się w moim temacie. Jak dziewczyna nie odbiera telefonu i nie odpisuje, to choćbyś napęczniał jak ryba rozdymka, to nic nie zrobisz.

Chyba, że laski z ulicy to inny sort niż laski z pubów. Ale to raczej mało prawdopodobne.

Co do statystyk. Przeglądałem dzisiaj bloga Tddaygame i on ma obecnie 66 podejść na jeden sukces. Gość, który zajmuje się tym zawodowo i całkiem nieźle wygląda.
Co ciekawe, jego współczynnik podejść do zdobytych numerów wynosi 1 sukces na 3.3 podejścia. No to ja od razu mówię, że przynajmniej do tego etapu kluby/puby są lepsze, bo na 14 podbić dostałem 13 numerów (wszystkie prawdziwe, bo zweryfikowane od razu), wiec statystyka prawie 1:1, a jestem przeciętniak bez przeszkolenia.

Dla porównania Adept twierdzi

Dla porównania Adept twierdzi że skuteczność. poniżej 10% jest słaba. Ja sprawdziłem na sobie i zgadzam się z nim, mimo że jestem nieco poniżej tej granicy. Nie wyobrażam sobie, żebym się tym zajmował przy skuteczność 1%.

Machne o tym bloga, bo obiecalem.

A że wygląd jest ważny to chyba oczywiste?

самые эффективные препараты для потенции мужчин

aboutviagra.info/product/cipro-ciprofloxacin/

У нашей организации интересный блог со статьями про данабол курс http://ka4alka-ua.com