mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

BĄDŹ SOBĄ - MIT O KTÓRYM CZĘSTO SŁYSZYSZ - RONLOUIS

Portret użytkownika Ronlouis

Bawi mnie czasem stwierdzenie osób, które w sposób naturalny uwodzą kobiety. Dając innym rady w stylu „bądź sobą”, „samo przyjdzie” albo moje ulubione „w końcu trafisz na tą wyjątkową” Tak z pewnością Pamela Anderson, chociaż ona nie jest teraz na topie dajmy na to, modelka Donatana zapuka do Twoich drzwi i pozwoli Ci się w końcu uwieść…

Powiedzmy, że jest sobie gość, który nie odnosi sukcesów z kobietami, nie chce tu nikogo obrażać, ale załóżmy, że to typowy PNB (przynudzający nudny bałwan) spotyka takiego naturala i słyszy radę w stylu ''bądź sobą''
Eureka!

Jeśli słyszysz taką radę od kolesia, który świetnie sobie radzi z kobietami. To już wiesz, że ta osoba, nie do końca potrafi wejść w czyjeś spodnie i przekonać się, że ludzie są różni.

A to ze względu na wychowanie, środowisko, z którego pochodzą, na wcześniejsze doświadczenia z kobietami, na swój wygląd, styl i profilaktykę. I nagle pojawia się ktoś, kto do kogoś takiego mówi „bądź sobą”.

Nie potrafiąc w sposób zrozumiały wytłumaczyć i wyjaśnić jakie mechanizmy stosuje, odnosząc takie sukcesy. Często też nie zdając sobie z prawy z ich istnienia. Mając w sobie tyle empatii co zeszłoroczny śnieg, bo w jego mniemaniu to działa. I wiesz co? Gość ma rację, bo mówi o sobie. A skoro dla niego to jest takie proste to, dlaczego dla innych miałoby nie być?

W realnym życiu jednak to bycie sobą odnosi się do powtarzania wciąż tych samych błędów, bo jeśli zachowania, którymi do tej pory się kierujesz nie zaprowadziły Cię do sukcesów z kobietami. To przecież nielogiczne jest to, żebyś w dalszym ciągu zachowywał się tak samo i powtarzał wciąż te same błędy?

Do, czego zmierzam, jeśli zależy Ci na tym, żeby poznać naprawdę atrakcyjną i wartościową kobietę, musisz zainwestować w zmianę Twojego sposobu myślenia o kobietach. Musisz zainwestować w swój potencjał. I nie możesz polegać na głównej maksymie „będę sobą”.

Jeśli będziesz polegał tylko na byciu sobą, to taki rodzaj Twojego nastawienia nie tylko nie zaprowadzi Cię do sukcesów z kobietami, ale dodatkowo wywoła u Ciebie frustrację, złość, zniechęcenie. W rezultacie oddali Cię to tylko od poznania wymarzonej kobiety.

Żeby stać się dobrym z kobietami, musisz poświęcić wystarczająco czasu i zaangażowania by stać się lepszym.

Większość osób, które trafiają na tematykę uwodzenia, mówią sobie to nie dla mnie. Ja osobiście spotkałem kilka takich osób, których takie myślenie pogrążyło na długo. A w rezultacie spowodowane jest to tym, że, kiedy widzą naturala w akcji, dochodzą do wniosku, że jedni mają wrodzony dar uwodzenia, a inni nie. W ich mniemaniu są usprawiedliwieni, nie muszą nic robić i mogą spać spokojnie.

Skoro nie byli w tym dobrzy, jedyne co mogli zrobić to zrezygnować, ok w jakiś tam sposób Ci goście mieli spokój byli wytłumaczeni. Tylko takie postępowanie w konsekwencji prowadzi do niespełnienia, rezygnacji, nieszczęścia. Innymi słowy człowiek żyje w zgodzie ze swoim niższym ja.

Aż w końcu ktoś, kto już ma za sobą takie ograniczające myślenie doszedł do wniosku, że to czy jesteś dobry w kontaktach z kobietami, zależy od cech, które możesz nabyć i rozwijać, tak samo jak resztę Twoich cech, które możesz kształcić w sobie.

Pamiętaj masz wybór i jak zwykle wszystko zależy od tego w co wierzysz. I nie ważne jest, czy to myśl pozytywna czy negatywna na temat kobiet, bo w obu przypadkach masz rację.

I nie dotyka to wcale tych kobiet czy innych ludzi, tylko Ciebie. W końcu to, co masz w głowie, kształtuje to jak wyglądają Twoje relacje z otoczeniem.

Zdecyduj mądrze nie musisz nikogo udawać, nie musisz być Jamesem Bondem, nie możesz nim być. Po prostu stań się najlepszą wersją siebie z kobietami… sobą, a nie czyjąś, by móc sięgać, po to, czego pragniesz.

Łukasz "Ronlouis" Mateński

Odpowiedzi

Portret użytkownika saverius

Gównoburze czas

Gównoburze czas zaczać:

ZGŁASZAM NA GŁÓWNĄ!

3, 2, 1 DO ATAKU!

Saverius, chciałem nieśmiało

Saverius, chciałem nieśmiało napomknąć, że od powrotu masz dość chujową aurę. Przepraszam, że Ci to piszę, ale odnajduję Cię jako gościa kwaśnego, umiłowanego w konfliktach, marudnego, wkładającego kijki w różne mrowiska i niosącego worek jakichś kiepskich emocji. Chyba taki nie byłeś, tak tylko piszę, weź przemyśl Wink

Portret użytkownika saverius

Spoko, nie gniewam się.

Spoko, nie gniewam się.

Portret użytkownika EfektMotyla

Typowy żyd

Typowy żyd

Portret użytkownika _Artur_

Tak Tylko jak będziesz wbijał

Tak Tylko jak będziesz wbijał bezmyślnie taką wiedze do głowy to potem możesz stać się takim robotem bo nie bedziesz potrafił wyposrodkować tego wszystkiego.

Portret użytkownika Ronlouis

Wlasnie, chodzi o to zeby

Wlasnie, chodzi o to zeby bezmyslnie nie wbijac sobie tej wiedzy do glowy. I miec wlasciwe nastawienie.

Portret użytkownika truestory44

Dobry artykuł, ale uważam, że

Dobry artykuł, ale uważam, że co mądrzejszy użyszkodnik już na to wpadł.

Portret użytkownika saverius

To jak fajny, to zglos na

To jak fajny, to zglos na glowna. Moze nie wszyscy na to wpadli.

Sorcia za brak polskich znakuff ale pisze z komci.

Portret użytkownika truestory44

Moim zdaniem, są ciekawsze

Moim zdaniem, są ciekawsze artykuły. Bez urazy Ron Smile

Portret użytkownika saverius

To zglaszaj je na glowna i

To zglaszaj je na glowna i rob apele, by inni uzytkownicy tez dodali. Widocznie tutaj zdecydowali, ze blog jest dobry.

Sorcia za brak polskich znakuff ale pisze z komci.

Portret użytkownika Aleus

Saverius Ty masz taką moc

Saverius Ty masz taką moc oddziaływania, że każdy blog jak napiszesz, żeby trafił na główną to trafia. Osobiście, wolałbym, żebyś nie nawoływał, bo cieszysz się takim tu mirem, że wszystko trafia. Zatem to nie użytkownicy tak do końca decydują, Ty im podsyłasz mocną sugestię. Szczerze? W ogóle mi się nie podoba takie nawoływanie. Nie lubię tych apeli. Sedakszyna zgłosiłem sam, przed Twoim apelem, bo mi się spodobał za to prowadzenie krok po kroczku.

Ron, dobry blog. Nie porywający co prawda jak zazwyczaj w Twoim wykonaniu, ale tematyka bardzo wtórna, więc to dlatego.
Nie zgłosiłem go na główną, bo moim zdaniem na główną nie zasługuje. W porównaniu do poprzedniego Twojego czy Tyaba to lata świetlne.

Portret użytkownika saverius

Przeceniasz zarówno mnie jak

Przeceniasz zarówno mnie jak i mój wątpliwy fejm na tej stronie.

Portret użytkownika truestory44

Tytuł - zasłużony porywa za

Tytuł - zasłużony porywa za sobą Smile)

Portret użytkownika saverius

Jesli tak to slabo. Licza sie

Jesli tak to slabo. Licza sie wiedza i umiejetnosci a nie tytuly.

Portret użytkownika Ronlouis

Truestory dziękuję, ale nie

Truestory dziękuję, ale nie dzielmy ludzi na mądrych czy głupich. Bo często głupota jest mylona z brakiem wiedzy. Dlatego warto ja zdobywac.

Ale kłamstwo da Ci tylko to,

Ale kłamstwo da Ci tylko to, że będziesz miał seks z laską. Nie zbudujesz już z nią nic trwałego, chyba że będziesz cały czas kłamać, ale to i tak prędzej czy później wyjdzie Wink

Zanim staniesz sie tym super

Zanim staniesz sie tym super facetem ,który moze być soba i jego bycie soba bedzie atrakcyjne...a w miedzyczsie chcesz mieć kobiety to musisz troche pokłamać i nauczyć sie troszkę manipulować,przykro mi w innym razie "zosia rączkowska".Jezeli nie przestukałeś kilkunastu lasek nie byłes na kilkudzisiecu kilkuset randkach,nie dostałeś kilkaset zlewek ,małe szanse żebyś był wstanie oogarnąc super atakcyjnej kobiety na stały związek.

Portret użytkownika saverius

Klamstwo to domena kobiet.

Klamstwo to domena kobiet. Nie potrzebujesz tego HC.

Sorcia za brak polskich znakuff ale pisze z komci.

Portret użytkownika saverius

Ja nigdy nie klamie nt.

Ja nigdy nie klamie nt. pracy, hobby czy czego tam wymieniles. Nie mam sie czego wstydzic. A Ty?

Edit: czasami klamie, ze pracuje w McDonalds

Sorcia za brak polskich znakuff ale pisze z komci.

Portret użytkownika Ronlouis

Ja często mówię, że jestem

Ja często mówię, że jestem prawiczkiem i że nie umiem się całować i wciąż mam nadzieję, że ktoś mnie nauczy.

Portret użytkownika saverius

Ja mowie, ze jedyne gole

Ja mowie, ze jedyne gole baby, jakie ogladam to te, ktore maluje na zapalniczkach. Po czym dodaje, ze ktos musi wykonywac te prace Smile

Edit: i co Ty na taka bajerke Hejtcliff? Wink

Sorcia za brak polskich znakuff ale pisze z komci.

Portret użytkownika czysteskarpety

Też tak mówię spoko blog

Też tak mówię Wink spoko blog chociaż jak zacząłem czytać to liczyłem że bardziej to wszystko rozwiniesz, bo wg mnie to kwestia dosyć ważna do wyjaśnienia niektórym osobnikom. Ale z przekazem się zgadzam.

Ja polecam początkującym

Ja polecam początkującym ćwiczenie przed lustrem powtarzając szybko a,e,o,u,y z uśmiechem na ustach.

Portret użytkownika Kołboj

Nie bądź sobą! Idż na kurs

Nie bądź sobą! Idż na kurs uwodzenia! Oni wiedzą lepiej! Laughing out loud

Tak wogle możesz już przelać zaliczkje w wysokości 500 zł.

Oni wiedzą lepiej! Nowe hasło: NIE BĄDŹ SOBĄ! BĄDŹ JAK RON!

Portret użytkownika saverius

"wogle" - skisłem.

"wogle" - skisłem.

Portret użytkownika Kołboj

Sam skisłem też jak

Sam skisłem też jak zobaczyłem swój błąd, poprawiam.

''w ogóle'' Smile Dzięki za poprawkę.

Portret użytkownika Ronlouis

Myślałem Kolboj, ze

Myślałem Kolboj, ze zaskoczysz mnie czymś bardziej kreatywnym. Takie wypowiedzi pisane szybko i w nerwach, są do Ciebie, niepodobne.

Portret użytkownika Kołboj

Temat jest bardziej złożony i

Temat jest bardziej złożony i nie aż tak oczywisty jak w Twoim blogu. I co ciekawe nie tak oczywisty jednocześnie nie aż tak skomplikowany.

Postaram się skrobnąć bloga na ten temat jak najdzie mnie wena(lepiej ze słownikiem w ręku).

Hasełka typu ''stań się najlepszą wersją siebie'' itd. są mylne, trzeba mieć w sobie też trochę indywidualnego dramatyzmu, pewnej akceptacji swoich wad, autoironii wobec tego. Nie trzeba się ze sobą i innymi ścigać. To do niczego nie prowadzi. I co ciekawe to nie o uwodzenie chodzi, nie nie chodzi o kobiety, nie chodzi o urodę to to już wogle zbędna dyskusja, uroda względna rzecz, bardzo subiektywna.

Dlaczego ktoś nie odnosi sukcesów z kobietami?

Mówiąc bardzo prosto, dlatego, że tym się przejmuje, nie jest zadowolony ze swojego stroju, nie jest sobą.

W skrócie trzeba być

W skrócie trzeba być szczęśliwym będąc samemu, bo większość życia spędzamy sami, to co napisałeś pokrywa się z książką którą czytałem kilka miesięcy temu. A jak kochasz samego siebie, wtedy dasz szczęście drugiej osobie. Takie jest moje przekonanie ; )
Jak samemu ci dobrze, to z kimś też ci będzie dobrze, łatwo się pisze dużo trudniej wykonać.

Portret użytkownika Ronlouis

Kolboj idea hasła stwórz

Kolboj idea hasła stwórz najlepszą wersję siebie z kobietami. Nie ma nic wspólnego z rywalizacją. Ja nie lubię rywalizacji, bo to nie w moim stylu. Stworz najlepsza wersję siebie, swoją nie czyjaś, nie rywalizując z kimś. Tu tego nie ma w tym zdaniu. Tak miej świadomość swoich wad, zaakceptuj, ze je masz, bo dzięki temu, będziesz wiedział, ze bedziesz musiał nad nimi trochę popracowac. Dla siebie nie dla innych, bo jak Ty popracujesz nad sobą, naturalnie będziesz atrakcyjniejszy dla innych, i inni bez wątpienia to zauważa. I taka jest naczelna teza tego wpisu.

https://dxtranss.com.ua

https://dxtranss.com.ua

https://designedby3d.com