mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czym Jest Uwodzenie by TYAB

Portret użytkownika TYAB

Czym jest uwodzenie? Jest to wyrobienie sobie w oczach kobiety odpowiedniej wartości, dzięki której ona zgodnie z prawem wzajemności odwzajemni ja i poświęci nam czas na lepsze poznanie, pod wpływem którego będziemy tak kierować jej emocjami, że wrzucimy się sami w szufladke, która ona tylko domknie.

Kobiety wrzucają facetów w następujące szufladki...

-kochanek
-przygoda
-facet na związek
-niedoszly facet na związek
-sponsor
-przyjaciel
-zwykly kolega
-jednak do odstrzału
-frajer na posylki tzw. toy.boy
- ex

Kobiety wrzucają facetów do tych szufladek bo faceci sami się tam umieszczaja co widać po sytuacji kiedy ty chcesz związku, a ona przyjaźni.

W zależności od szufladki kobieta inaczej traktuje facetów. Kochanek mimo iż uprawia seks to zawsze będzie tym drugim...

Bardzo ważne jest aby ustalić co ty chcesz od tej kobiety. Ustal co ty chcesz związku czy seksu? To co ty.chcesz od kobiety sprawia że wiesz w którą szufladkę się wrzucić.

KOCHANEK

Kochanek, można powiedzieć że to sex friend. Jak trafic do szufladki kochanek?

Działasz czysto seksualnie. Twój dotyk musi być czysto seksualny. To.jak patrzysz musi być seksualne i to jak mówisz. Główne emocje mają się kręcić wogol. Podniecenia. Odważnie mówisz że cię kreci, żebyś się z nią kochał bla bla bla...musisz mieć pewność siebie seksualna.

Jednocześnie kobieta musi ci zaufać. Musisz zapewnić jej dyskrecję. Powtarzaj więc jej na początku, że to co robicie to wasza słodka i niegrzeczna tajemnica.

Unikaj tematów związkowych. Nie słuchaj o jej problemach, tylko przerwij i powiedz, że jak teraz na nią patrzysz to.masz niegrzeczne myśli.i.niech nawet spróbuje nie myśleć jakie to są...

Oczywiście nie mówię żeby cały czas wszystko.krecilo się wokół seksu w rozmowie.

Nie można się za często spotykac. Nie można też obnosić się z pieniędzmi.cxy coś, bo możesz wpaść w szufladke idealnego.kandydara na związek. Nie ma poczucia bezpieczeństwa. Ja kobietom.nigdy nie mówiłem , czym się zajmuje no.iz niektóre pytały. Nie chciałem by wiedziały. Nie opowiadaj o sobie tylko rozmawiacie o niej w kontekście seksualnym.

Kobieta niech wie, że jesteś wariat;-) ja np bardzo często skracał dystans między nami wyjmując penisa;-) ty.tego nie rób , bo jak nie wyczujesz momentu, nie wyeolasz odpowiednich emocji yo wykasujesz na policji;-)

Seks musi być dobry. Jak dasz jej dobry seks i emocje to może wracać po więcej.

Zaznaczasz z góry że związki cię nie interesują.

Jakie kobiety uwielbiają relacje z facetem tego typu? W sumie każda z naciskiem na milfy.

Pamiętaj że większość kobiet ma cichego kochanka na boku.jak są w potrzebie;+)

PRZYGODA

czyli seks jednorazowy. Czasem bywa tak że przepisz się z kobietą , potem piszesz a ona nie odbiera telefonów.

Wrzuciła cię w szufladke przygoda. Jednym słowem to ona przeleciała ciebie, niż ty ją.

Na przygodzie działasz również seksualnie.

Przygoda jest zazwyczaj w takich miejscach jak: kluby, wakacje, inne miasto, delegacja.

Przygoda jest wtedy kiedy kobieta wie, że cię może już nigdy nie zobaczyć. Wtedy pójdzie na całość.

Bardzo dużo kobiet ma jakąś przygodę , lecz się z tym nie obnosza. Są dyskretne.

Jak będziesz dobry w łóżku to możesz zostać jej.kochankiem;-)

FACET NA ZWIAZEK

Działasz seksualnie, ale również budujesz w jej oczach zaufanie, bliskość, poczucie bezpieczeństwa. Możesz być kochankiem, ale ona nie wejdzie z tobą w związek bo czegoś ci brakuje. Tym czymś jest właśnie poczucie bezpieczeństwa. Budujesz w oczach kobiety od początku.szacunek do.swojej osoby. Dążysz również do seksu. Jest dotyk itd. nie działasz bardzo seksualnie,tylko z wyczuciem. Poruszasz tematy WAS. SLUCHASZ co mówi, pytasz się o jej prywatne sprawy.

Po czym poznać że kobieta chce z tobą związku? Zacznie poruszać tematy czysto zwiazkowe. Zacznie opowiadać ci o swojej rodzinie itd. wtedy wiesz , że idziesz w dobrym kierunku. Dotyk też nie jest czysto seksualny, tylko bardziej zmierza do przytulania.

NIEDOSZLY FACET

Czegoś tu zabrakło. Emocji bezpieczeństwa głównie, ale i szybka utrata atrakcyjności. Głównie faceci psują to tym, że pospotykaja się z kobietą i od razu chcą jakiś deklaracji z jej strony. Pierwsi się z tym wychylają.

Albo po prostu kobieta widzi, że omijasz tematy dotyczące wąż. Być może zdarzyć sobie sprawę że ty chcesz tylko poruchac , ale nie nakręcają jej seksualnie.ona nie czuję wtedy potrzeby oddania ci się i stworzenia z TB związku.

SPONSOR

Twoja wartością są tylko pieniądze i dobra materialne które wymieniasz na czas kobiety.

Sponsor to też osoba co wszystko stawia kobietom. One nic nie muszą robić, wszystko mają za darmo. Mimo.iz są tu pieniądze, to nie ma poczucia bezpieczeństwa. Brak jest tu m.in szacunku do twojej osoby jako takiego.

Brak też jest innych emocji, jest tylko.kasa, która gość ma do zaoferowania.

PRZYJACIEL

Nie.ma dotykowy, całusów., Zero dążenia do seksu. W zamian wysłuchiwanie kobiety, pocieszanie jej, radzenie.

Częste kontakty są domeną tej szufladki. Często spotykasz się z kobietą, ale.nawet jej nie dotknąłes.

Jak.nie wpaść w ramę przyjaciela? Eskalować dotyk. Ja mam.duzo koleżanek, które nie mogą właśnie przez dotyk.i.mohe seksualne emocje mnie zakwalifikować dokładnie. Niby Lega, śle przez takie cos mam otwarta szufladę, z której z łatwością mogę wyskoczyć.

ZWYKLY KOLEGA

To coś jak.przyjaciel, ale jest mniej wtajemniczony w życie kobiety i rzadziej z nią przebywa. Jest tylko zwykłe część i.nara

DO ODSTRZALU

wydawała się wartosciowy, lecz kobieta stwierdziła że nie.nsdajesz się na jej nawet kolegę. Po prostu do niej nie pasujesz.

Przeważnie odstrzał jest po 1 spotkaniu.

FACET NA POSYLKI

to coś w rodzaju sponsora, ale jeszcze gorzej. Sponsor chociaż może uprawiać seks, a facet na posylki nie.

Brak umiejętności odmawiania kobietom się tutaj kłania i stawianie ich dobra kosztem swojego.

Musisz mieć wartość w jej oczach czyli coś co jest jej potrzebne w danym momencie. Przewaznie ta wartością jest bycie taksówkarzem dla kobiety. Jest jej potrzebny w zasadzie twój samochód a nie ty.kobiets nieodwxajemnia tej pomocy

Brak tu jest szacunku, zaufania.

Każda kobieta ma jakiegoś wafla w telefonie od takich rzeczy, który myśli że jak ja będzie woził to zaruchal;-)

EX

stajesz się ex wtedy kiedy stracisz kontrole w związku i kobieta odeszła od ciebie emocjonalnie. Możecie nawet dalej być w formacie w związku, ale ona już nic do ciebie nie czuje.

Stajesz się ex kiedy tracisz atrakcyjność w oczach kobiety oraz wtedy kiedy za bardzo inwestujesz w związek. Prawo wzajemności się przesuwa. Jesteś wstanie zrobić dla niej więcej, niż ona dla ciebie.

Stajesz się chłopcem.na posylki. Brak.jedt emocji seksualności, tęsknoty, poczucia bezpieczeństwa, pożądania a nawet zazdrości.

Jest jedna wielka rutyna...

Tylko czekać aż kobieta pozna nowego faceta, którego uzna za wartościowego i będzie pomału wrzucała do którejś szufladki. Jak upewni że że nowy facet siedzi w szufladzie związek to domyka ja, a tciebie wyrzuca.

No to tak w skrócie wielkim ...Wink można by dużo pisać

Odpowiedzi

Portret użytkownika SIKS

TYAB, co Ty na telefonie to

TYAB, co Ty na telefonie to pisałeś?

CIekawe spostrzeżenie, że kochanek z reguły jest tym drugim. Niestety to się sprawdza.

Portret użytkownika TYAB

No no na telefonie, poprawie

No no na telefonie, poprawie błędy

Portret użytkownika Aleus

"No to tak w skrócie wielkim

"No to tak w skrócie wielkim ...Wink można by dużo pisać".

Pisz więcej. Toy boy mnie rozwalił:D

Kochanek i facet na zwiazek.

Kochanek i facet na zwiazek. Roznica jest chyba bardzo niewielka. Nie na darmo mowi sie "daz do seksu nie do zwiazku". Ja wszystkie kobiety z ktorymi bylem zwiazku, mialem w lozku najdalej do 2 tyg. Zazwyczaj bylo to na 1-2 spotkaniu max, rekordowo po 2 godzinach.

Troche tutaj sie zapedziles z niektorymi teoriami, moim zdaniem, dazenie do seksu nie deprecjonuje budowania wiezi emocjonalnej i zaufania. Jestes stary wyjadacz i ktos, kto tu wejdzie, moze brac za "pewnik" co piszesz. Moim zdaniem dlugotrwale budowanie wiezi i zaufania a dopiero potem seksu to nieporozumienie. Wielu tak straci relacje z dziewczyna. Najwazniejszym czynnikiem na poczatku jest tzw "napiecie seksualne", ktore kobiety zawsze nazwa "chemia", "cos iskrzy" itp. Wybudujesz napiecie, zrobisz zwiazek bo ona poczuje to osławione motylki w brzuchu.

Kochanek i facet do zwiazku moim zdaniem czesto, to na siebie po prostu nachodzi.

Co do reszty generalnie masz racje.

Pozdrawiam

Portret użytkownika TYAB

A gdzie napisałem, że jest

A gdzie napisałem, że jest jakaś wielka różnica?Smile

Portret użytkownika Aleus

Na wstępie Storm można

Na wstępie Storm można powiedzieć, ze należy Ci się plus za sygnalizację tego, że to pojęcia się mogą przenikać. Natomiast zaczynasz wykazywać niepokojące sygnały upartości. Twoje często, można podawać pod wątpliwość. Kwestia ocenna. Natomiast zaczynasz skręcać w drugą stronę i nie dostrzegać, że te pojęcia występujące także w czystej postaci.

Ja uważam, że jest ogromna różnica, potworny przestrzał. Tyab wyraźnie napisał, ze kochanek nie buduje specjalnie zaufania ani nie udziela wsparcia.

Związek = dobry seks + wsparcie
Bycie kochankiem = dobry seks

Z tego względu powinno się wpierw dążyć do seksu a potem do związku, bo jeśli seks jest do kitu, to nawet jak ludzie nadają na podobnych falach to kiedyś chuć zwycięży.

Przy byciu kochankiem nawet specjalnie nie musisz podziwiać ani lubić kobiety. Wystarczy, że daje i ma dobre ciało. To zaś jest za mało na udany związek.Dlatego jest tyle teraz relacji fwb. Ludzie lubią się ze sobą pieprzyć, ale już nie lubią specjalnie ze sobą przebywać poza łóżkiem

Różnica jest ogromna.

Tak samo w doborze. Na kochanka wystarczy, ze jesteś dyskretny oraz sudańczykiem (+20 cm lub dobra technika oraz wytrzymałośc) i możesz nie mieć kasy ani nie być specjalnie mądry ani zaradny. W przypadku związku zaradność odgrywa ogromną rolę.

Dlaczego też się powinno uderzać najpierw w seks a potem w związek? Podczas seksu kłębią się emocje. Kobiety kochają emocje. Łatwiej tak je zdobyć i szybciej. Ponadto mężczyzna ma teraz oręż w ręku. On decyduje, czy chce związku, czy nie. Kobieta już nie może kupczyć seksem, by zwabić do związku. Musi się wykazać czymś więcej niż ciałem.

Reasumując pewnie, ze można przejść z kochanka do związku i ze związku do fwb, jeśli seks gra. Natomiast z fwb do związku, tylko, jeśli jest podłoże uczuciowe.

Kochanek -> Związek możliwe (dobry seks, uczucia)
Związek -> Kochanek możliwe (dobry seks, natomiast razem doszli do wniosku, że nie pasują do siebie)
Kochanek -> Związek niemożliwe (dobry seks, brak uczuć)
Związek -> Kochanek niemożliwe (słaby seks, duże uczucia).

Te stadia mogą się przenikać, ale nie muszą. Natomiast sama w sobie różnica między nimi jest ogromna.

Dużo by pisać, ale naprawdę różnica pod każdym wzgledem jest ogromna, jeśli się patrzy na typowe te stadia, w czystej postaci. Niepotrzebnie Tyab się wycofujesz.

Poprawka stylistyczna

Poprawka stylistyczna "Wybudujesz napięcie to stworzysz związek, bo ona poczuje wtedy te osławione motylki w brzuchu."

Skoro jak wspomnialem opisy

Skoro jak wspomnialem opisy "nakładaja" sie na siebie, wiec co najmniej jeden jest błedny. Moim zdaniem opis "faceta do zwiazku" jest nieprawidłowy i tyle. Jako autor blogu mozesz sie nie zgadzac i miec "monopol na prawde absolutna".

Ogolnie Twoje wypowiedzi sa ok i z sensem ale ten opis zjebałes i tyle.

Portret użytkownika Aleus

To, że się nakładają niektóre

To, że się nakładają niektóre pojęcia nie oznacza, ze nie występują w czystej postaci. Tu nie ma zawsze rozdzielności. Ty nie patrzysz niestety schematycznie. Tutaj wiadomo, ze występują uproszczenia.

Dobrze, że podniosłeś kwestię, że pojęcia się mogą przenikać, ale jakoś Ci umyka fakt, że występują też w czystej postaci.

Nawet weźmy największego przegrańca, toy boy. Jeśli ten facet utnie kontakt. Weźmie się za siebie pod względem fizycznym i psychicznym, dokształci się na temat relacji d-m, to może spróbować po jakimś czasie zrobić powrót bohatera i ta laska, co go szmaciła, teraz może zacząć na niego inaczej patrzeć. Szanse są niewielkie i nie jest to proste, ale jest to do wykonania (chyba, że się go brzydziła fizycznie).

Portret użytkownika TYAB

storm coś tam, widzę że mało

storm coś tam, widzę że mało jeszze wiesz;]

Napisałem tak ogólnie z grubsza, a tutaj jakieś filozofie doprawiane są hahaha kocham to:)

Jest jeszze wiele rzeczy, które sie nakłada, ale już bez przesady

Do opcji kochanek/przygoda

Do opcji kochanek/przygoda trzeba jeszcze wyglądać conamniej przeciętnie a najelpiej dobrze - ponieważ dziewczyna szukając kochanka zwraca dużo większą uwagę na wygląd niż szukając partnera na związek. A to już sprawia, że wielu facetów o bycia kochankiem może pomarzyć. (jednak na związek ciągle mają spore szanse bo w związku wygląd nie jest priorytetem)