mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Czym nie jest TINDER

Tinder.

Aplikacja randkowa dla każdego. Kusi łatwym sposobem poznania nowych osób, a dla niektórych łatwym sexem. Jednak korzystając z Tindera musimy pamiętać czym nie jest i kto nie będzie z niego korzystał.

1. Dziewczyny, które mają wielu adoratorów.
Mam przyjaciółkę, która jest bardzo atrakcyjna. Kiedyś ekipą wyszliśmy potańczyć w klubie. Tańczyliśmy w kółku, 5 facetów 5 zwyczajnych dziewczyn i ona. Faceci podchodzili tylko do niej. Średnio co 1 - 2 minuty. I - o ile jeszcze pierwszy był spławiony miłymi słowami, po chwili nawet dla nas (znajomych) było to irytujące. Takiej dziewczyny nie spotkamy na tinderze, bo po co miałaby tam być. W realnym życiu przetacza jej się multum chętnych facetów.

2. Dziewczyny, które mają ciekawe życie towarzyskie.
Ma wielu przyjaciół, jest popularna i poznaje wiele nowych osób. udziela się w jakiejś dyscyplinie sportowej lub organizacji. Ma przyjaciół i przyjaciółki by pogadać, a nowe znajomości zawiązuje na tyle szybko, że nie potrzebuje sztucznych wspomagaczy, jak Tinder. Tego typu dziewczyn też nie spotkamy

3. Dziewczyny, które nie potrzebują związku, by być szczęśliwe.
Cecha szalenie atrakcyjna, jednak ciężko spodziewać się, że na Tinderze spotkamy taką dziewczynę. W końcu Tinder to miejsce, gdzie szukamy pary.

Co nam zostaje?
Dziewczyny, które właśnie zerwały faceta i czują się samotne, te, które nie poznają wielu ludzi lub te, które nie są "SHB". Oraz te, które potrzebują z kimś być, żeby czuć się szczęśliwymi.

Po sparowaniu na Tinderze, jeśli dziewczyna się z nami umówi... to omijamy sporą część zabawy związaną z poznawaniem się i podrywaniem. Z góry wiadomo, że się sobie podobamy i wiadomo, czego chcemy. nuda

Dlatego, mimo że tinder pozwala nam umówić się z na wiele randek z wieloma kobietami w ciągu jednego tygodnia, to ograniczenie się do samej aplikacji jest złe.
Daje nam złudzenie, że umawiamy się tylko z tymi atrakcyjnymi, czasem zapominając, że porównujemy je tylko z pozostałymi profilami z Tindera (efekt ładnej dziewczyny, która ma brzydkie przyjaciółki). W tym samym czasie wiele spośród tych
naprawdę pięknych 10/10 czeka poza Tinderem, aż je poderwiesz.

Odpowiedzi

Portret użytkownika vanarmin

Mądrego to i przyjemnie

Mądrego to i przyjemnie posłuchać Smile
Troszkę farta w życiu też się przyda żeby spotkać taką laskę nieobecną w internetowym życiu.

Portret użytkownika saverius

Nawet nie wiem, jak wyglada

Nawet nie wiem, jak wyglada logo tej marki. Ile trace? Tak miesiecznie? Myslicie, ze 1-2 dziewczyny? Mniej, wiecej? Moze bylbym za suaby na tindera.

Mam 180cm+ ale z pozostalymi atrybutami jest mega kiepsko Wink

Portret użytkownika huka

Ilu facetów przypada na jedną

Ilu facetów przypada na jedną pannę na tym T?

Słyszałem dwie wersje - 5

Słyszałem dwie wersje - 5 facetów na 1 kobietę oraz 7 facetów na jedną kobiete

Portret użytkownika vanarmin

Ostatnio z nudów, leżąc chory

Ostatnio z nudów, leżąc chory w łóżku założyłem sobie tinderka. Przez kilka dni z 40 par. 30% dziewczyn nie odpisuję, kolejne 30% średnio się pisze. Z resztą można pogadać na swoim poziomie. Wczoraj pisałem z laską, dzisiaj spotkanie, ogólne z wyglądu to co na zdjęciach. Ale strasznie sztywna i miała zaniedbane zęby. Trochę musiałem ją ciągnąć za język, mało kreatywna w rozmowie. Raczej to było nasze ostatnie spotkanie. Plus, że zapłaciła za siebie.

Niestety się nie

Niestety się nie zgodzę.

Tinder jest "modny" dwie moje byłe(tak, z tindera) miały i ciekawe życie towarzyskie i udzielały się sportowo( jedna nawet z sukcesami). Na tinderze spotkasz wszystkie typy, schody się zaczynają kiedy trzeba je przesiewać bo na moje to 1/2 jest tam dla podbicia ego przy czym 3/4 także szuka księcia z bajki.
Reszta to albo 2/10 albo normalne dziewczyny które "niczego nie planują".

Tinder nie taki zły.

Tinder nie taki zły. Korzystam z niego namiętnie prowadząc statystykę. Fakt, nie ma tam tych najlepszych lasek, ale są takie który mi wystarczają Smile Na 12 dziewczyn z którymi poszło się na randkę 4 przeleciane to chyba nie tak źle? A twarz mam niewyjściową Laughing out loud

Najlepsze laski to są już

Najlepsze laski to są już pozajmowane, u mnie na roku jak było 2/3 dziewczyn to nawet te przeciętny były w związkach.

купить рубашку для девочек

одежда для детей H&M