mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Droczenie się z kobietą

Portret użytkownika Zły Tomi

Napisanie tego bloga zainspirował mnie blog Zefa, w którym opisywał jak się droczyć z kobietami. Niestety dla mnie było za mało opisane, a niektóre teksty raczej są dla tych którzy chcą zwiększyć swoją wartość w oczach obcych, ośmieszając kogoś znajomego. A więc do dzieła.

Droczenie się to nic innego jak C&F, kobiety lubią jak facet się z nimi droczy, jest to odmiana po codziennej dawce komplementów które dostają od wszystkich chłopców, tylko trzeba uważać aby nie przegiąć, działa to również jak neg, trochę słabszy kaliber gdzieniegdzie, ale obniża jej wartość względem nas, więc na mniej pewne kobiety trzeba mniej używać. Jest to dobry sposób aby pokazać kobiecie, że nie będziemy pieskować jej, nie jest taka idealna dla nas i widzimy jej wady.

Jeśli kobieta po waszym tekście zaczyna dąsać, obrażać i marudzić to znaczy że nie ma dystansu do Siebie, Ja osobiście mam wymaganie względem kobiet, żeby miały ten dystans, więc więcej nie umawiam się z takimi kobietami z którymi nie można pożartować. Kobiety najczęściej odpowiadają wtedy "Ale z Ciebie głupek" albo "Jesteś okropny!" itp. z towarzyszącym uśmiechem i świecącymi oczkami, to nie znaczy że Cię obraża tylko spodobało jej się. Ja osobiście traktuję to jako bardzo wielki komplement, lubię słyszeć jak kobieta docenia moje poczucie humoru.

Najczęściej żartujemy że:
- To ona nas podrywa
- Próbuje nam zaimponować
- Chce się z nami tylko przespać i wykorzystać
- To ona musi się starać o nasze względy
- Możemy pożartować z jej wyglądu (Polecam tylko wtedy gdy kobieta się za bardzo ceni. Nie ma sensu tak żartować kiedy dobrze się z nami bawi i się śmieje na spotkaniu. Ale to raczej podpada już pod nega)
- Chodzi zakochana
- Otwarcie mówimy o naszych kochankach (Może zrobić tutaj scenę zazdrości, na etapie spotkań jest to dopiero preludium, pomyśl jakie piekło będzie podczas związku z taką kobietą, ciągły brak zaufania)
- Mówimy że przynudza

Droczyć możemy się również zachowaniem:
- Traktujemy Ją jako sponsorkę (W tych czasach kobiety częściej stawiają piwo, nie zdziwcie się jeśli wam postawi)
- Odpychamy Ją od Siebie, mówiąc przy okazji że jest np. zabawna, z tym co powiedziała
Raczej wam za dużo przykładów nie podam z zachowaniem, polegajcie na waszej kreatywności.

Nie będę się rozpisywał nad tym i podawał gotowe teksty, wiadomo o co chodzi, a nie chce aby za tydzień każdy nagle mówił teksty które podałem, gotowce bardzo szybko się rozprzestrzeniają, używając ich stracisz na naturalności i mogą Ci nie wyjść kiedy będziesz próbował je wcisnąć na siłę.
Gdybym miał to opisać w jednym zdaniu napisałbym "Mów i traktuj Ją jak ona innego faceta" taka mała zamiana ról, Je to bawi ponieważ każdy próbuje jej zaimponować.
A więc teraz ruszajcie na łowy, wiedźcie że jak umiecie rozbawić kobietę, to już macie z górki, jeśli chodzi o podryw, nic tak nie działa pozytywnie na kobietę jak śmiech, nawet NLS razem z napięciem seksualnym musi mu oddać pierwszeństwo, kiedy dążymy do związku albo łóżka kobiety. Same poczucie humoru też nic nie zdziała, wyjdziemy wtedy tylko na śmieszków którzy tylko rozbawiają na imprezach, kiedy elita wykorzystując ten stan kobiet dla Siebie i wykańczają akcję.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Smart

zobacz ostatni blog hoona,

zobacz ostatni blog hoona, spoko ze napisałes, ale było niedawno o C&F na głowej Smile albo jeszcze jest nie chce mi sie teraz sprawdac Smile

Portret użytkownika Zły Tomi

Tak na serio to nie czytałem

Tak na serio to nie czytałem tych blogów, wiedziałem że pod nimi kryje się kolejna wojna o to kto jest najlepszym podrywaczem na stronce...
Ale zostawię ten blog, komuś on może się przydać a ma pewne dodatki które Hoon przegapił.

Zgadzam się z Tobą, że takie

Zgadzam się z Tobą, że takie droczenie się to bardzo dobra droga do osiągnięcia praktycznie każdego celu jeśli chodzi o kobiety Smile Jeśli robi się to z wyczuciem, dobrym smakiem i uśmiechem na ustach otwiera to wiele furtek Smile Sam stosowałem motyw z kochankami, z tym, że to kobieta mnie podrywa. Fajne w tym jest to, iż można to wykorzystywać nie tylko w stosunku do obcych kobiet, ale również do koleżanek, oraz będąc w związku

"Nie będę się rozpisywał nad

"Nie będę się rozpisywał nad tym i podawał gotowe teksty, wiadomo o co chodzi, a nie chce aby za tydzień każdy nagle mówił teksty które podałem, gotowce bardzo szybko się rozprzestrzeniają.."

hahahahahahaha, no k'wa, mistrzostwo świata. Jak narazie 334 osoby wkuwają na pamięć mistrzowskie gotowe teksty Złego Tomiego Laughing out loud Za tydzień rozprzestrzenią się jak kiła na Ukrainie Laughing out loud
Masz rację, nie oddawaj latami kształtowanych pomysłów za darmoszkę. Wydaj książkę - "Gotowe cięte teksty Złego Tomiego". Rozejdzie się jak ciepłe bułeczki i 17 milionów polskich mężczyzn wreszcie zapotrafi gadać z kobietami Wink

Portret użytkownika Zły Tomi

Sądzisz że te piknik na

Sądzisz że te piknik na monte, sześcian, tekst z kolorowymi żelkami, teksty z artykułów C&F i inne które zostały podane tutaj już się nie rozprzestrzeniają? Nie raz były historie że ktoś trafił na kobietę która już usłyszała dany tekst. Rozumiem że Ty chcesz dostać gotowce, lecz odemnie ich nie dostaniesz, wysil swoją główkę. Mi nie zależy aby ten blog dostał się na główną, bo podałem gotowe teksty dla leniwych ludzi, wolę aby leniwi wreszcie wzięli się do roboty i sami udoskonali się dla Siebie, przy okazji nie kopiując styl ludzi typu Mystery.
Książki wydawać nie mam zamiaru, wiedza jest bardziej cenna niż pieniądze, o tym się większość was przekonała studiując darmowe nauki tutaj, oczywiście dzięki Gracjanowi.

"wiedza jest bardziej cenna

"wiedza jest bardziej cenna niż pieniądze"

Co za bzdet. Jedno pasuje do drugiego jak pięść do oka. To zdanie jest tak bezsensowne i odrealnione, że aż musiałem je skomentować. Naprawdę mi przykro...

Portret użytkownika Zły Tomi

Co Ci z pieniędzy jak nie

Co Ci z pieniędzy jak nie wiesz w co zainwestować, ludzie inwestują w tych którzy mają jakiś pomysł, pieniądze ma więcej osób, ale pomysłu raczej mniej.

Dlatego płacisz za to że ktoś opracował windows, za czyiś masaż, porady prawne i serwisy. Co im będzie z tej wiedzy i pracy nad tym jak każdy będzie Ją znał, nie będzie taka już cenna, dlatego jest taki nacisk na prawa autorskie. Za wiedzę trzeba płacić, tak jak w naszym przypadku są organizowane szkolenia z uwodzenia, które nie są tanie, ale za to pozwoli to niejednemu oszczędzić choćby na tych drinkach... Chyba że ktoś trafi na taką stronę jak ta (która jest zmorą dla szkoleniowców) i sam będzie pracował nad sobą, gdzie inni chcą za to pieniądze.

Nie zrozumiałeś mojego

Nie zrozumiałeś mojego komentarza. Zamiast "Wiedza cenniejsza od pieniędzy" powinno być "wiedza jako środek do zdobycia pieniędzy"...

Bo takie stawianie na szali z jednej strony wiedzę, a z drugiej pieniądze to bzdet i bezsens w jednym.

Portret użytkownika Zły Tomi

I tutaj masz rację, nie

I tutaj masz rację, nie zaprzeczę

No nie, Tomi, to jakieś

No nie, Tomi, to jakieś nieporozumienie. Nie chcę dostać żadnych gotowców, nie wiem, co to są sześciany, monte i żelki, bo skrzętnie unikam takich tematów na forum. Gówno mnie interesują "otwieracze" i inne cuda na kiju, jakoś nie mam problemów w spontanicznych rozmowach z kobietami. Śmieję się z tego, że masz 19 lat i robisz z siebie guru w dziedzinie "droczenia się z kobietą" akcentując, że nie zdradzisz swojej tajemnej wiedzy, żeby się nie rozprzestrzeniła. Zejdź na ziemię Smile

Portret użytkownika Zły Tomi

Gdzie według Ciebie napisałem

Gdzie według Ciebie napisałem że jestem guru droczenia się?
Czy to że nie chcę zdradzić swoich tekstów, które ostatnio używałem znaczy że mam ich tysiące? Może masz te 30 lat, ale poziom czytania ze zrozumieniem, niezbyt wysoki pokazujesz.
A czepianie się że ktoś ma x lat i nie może w tym wieku nic osiągnąć większego, to już jest szczyt, nie mam tutaj Siebie na myśli bo w uwodzeniu jeszcze nie wybiłem się zbyt wysoko, tak jak Ty w wieku 30lat. Niby zdmuchnąłeś więcej świeczek, ale możesz powiedzieć że jesteś lepszym we wszystkim od wszystkich 19-latków?

"nie chce aby za tydzień

"nie chce aby za tydzień każdy nagle mówił teksty które podałem"

Tu. Ten tekst świadczy o tym, że postrzegasz siebie jako kogoś, kto płodzi zajebiste teksty, unikatowe na skalę kraju. Tak zajebiste, że kilka tysięcy użytkowników portalu przeczyta te cuda i natychmiast zawiąże trampki, by korzystać z ich niewątpliwej sprawczej mocy. Nie czepiam się Twojego wieku, jedynie rozśmiesza mnie Twoja megalomania.
Cóż, z dwojga złego wolę megalomanów, niż nieudaczników Wink

https://best-cooler.reviews

Коллаген купить