mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziewczyny, a twój wiek - Weekendowe Przemyślenia

Portret użytkownika tddaygame

Był wzrost, teraz czas na wiek! Pop-statystyki na temat różnic wieku w relacjach damsko-męskich i ponownie nie powinno być żadnych niespodzianek. Ale czy na pewno?

Ciekawostki odnośnie wieku w związkach - w 1/3 par partnerzy mają tyle samo lat (z dokładnością do roku). Zaledwie w 14% par kobiety są starsze, a takie gdzie są starsze o więcej niż 3 lata to zaledwie 8%.

Statsy z OkCupid są... ciekawe. Dla kobiet "najlepiej wyglądający" faceci są mniej/więcej w ich wieku (z dokładnością do tego, że górną granicą wydaje się być 40 lat). Dla mężczyzn - zasadniczo 20-to i 21-latki wyglądają najlepiej (szok, niedowierzanie).

Natomiast to, co mówią, a to co robią, to dwie różne rzeczy. Praktyka pokazuje, że mężczyźni na tym portalu wysyłają też wiadomości do nieco starszych, chociaż oczywiście wszyscy jak jeden mąż wolą młodsze. Czy kogoś to dziwi?

Chyba nie.

Odpowiedzi

Portret użytkownika jRz

Fakt. Mam 20 i spotykam się z

Fakt. Mam 20 i spotykam się z 15-18 latkami to jest najatrakcyjniejszy wiek dla lasek. Poza tym w tym wieku im szaleją hormony i jak mają te 15-16 to własciwie wystarczy ze jestes starszy i juz ją kręcisz

Portret użytkownika Heathcliff

Tdday masz 30.uważasz ze 10

Tdday masz 30.uważasz ze 10 lat to dużo czy malo?

Portret użytkownika tddaygame

10 lat różnicy? Przepaść.

10 lat różnicy? Przepaść. Znam takich, co mają długie związki przy nawet większej różnicy wieku, ale to nie dla mnie.

Heath żeby cię pocieszyć moi

Heath żeby cię pocieszyć moi rodzice pobrali się gdy mieli odpowiednio 34 i 20 lat . Osatnie lata dla ciebie, staruszku:)

ja nie wiem...mam te 20 kilka

ja nie wiem...mam te 20 kilka lat i nie mógłbym się z 15-16 latkami spotykać. One jakieś takie nie chce powiedzieć głupie ale chyba nie dojrzałe. Dziewczynę miałem 3 lata starszą , teraz koleżanki głównie też starsze, może ze dwie mam młodsze ale już czuje tą różnice w rozmowie.

A filmu nie oglądam...bo jebać statystyki:)

Portret użytkownika jRz

fajne są takie małolatki,

fajne są takie małolatki, fakt związek z taką trzeba traktować z przymrózeniem oka ale sam seks..

no z seksem pewnie spoko. To

no z seksem pewnie spoko. To tak jak z tymi najbardziej hot w klubach czy na zdjęciach. Z łózka by się nie wygoniło- ale nic wiecej Smile

Portret użytkownika saverius

"w 1/3 par partnerzy mają

"w 1/3 par partnerzy mają tyle samo lat (z dokładnością do roku). Zaledwie w 14% par kobiety są starsze, a takie gdzie są starsze o więcej niż 3 lata to zaledwie 8%."

Biorąc pod uwagę społeczno-ekonomiczne uwarunkowania tzw. "kultury północnoatlantyckiej" (tj. europa, ameryka płn oraz dodatkowo wliczona australia i nowa zelandia) w ogóle nie powinno to dziwić.

Trochę jestem rozczarowany że

Trochę jestem rozczarowany że nie wszedłeś w temat głębiej, bo kwestia wieku to spory problem kiedy jesteś starszy. Mówiąc krótko, im jesteś dojrzalszy tym trudniej. Ale może się mylę?

Portret użytkownika tddaygame

Patrząc na dokonania moich

Patrząc na dokonania moich znajomych 40+ - nie sądzę. Średnia wieku ich partnerek to okolice 22-23. Oczywiście mowa tu o bardziej przelotnych znajomościach bez zobowiązań, jeżeli już decydują się na związki, to będą to raczej stabilniejsze emocjonalnie 27+.