mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Epic fail, aka za słaby na przeciętne...

Portret użytkownika Rot

Powiedzmy, że akcja w klubach, bo od tego w sumie się zaczęło.

W czwartek nabrałem ochoty gdzieś wyjść.
Ot, bywa, zew piwa, wolności i dobrej, rockowej muzyki.
Wpadłem na jedno do jednego z dwóch (okej, od dziś już jednego... RIP Zbrojownia) moich ulubionych barów, zebrać siły, zabawić się półgodzinną rozmową ze znajomymi, którzy zawsze-zawsze tam są.

Po naładowaniu bateryjek pyszniutkim piwem zmiatam do lokalnej mekki koncertowej, gdzie odbywała się rockoteka.
Wszedłem jeszcze zanim się płaciło na bramce, klub jeszcze pusty - ot, parę zwykłych dziewoi, jakiś dalszy znajomy z jego kumplem.
Przysiadam się, zaczynamy gadać o ślicznotkach, które się nie stawiły, i zwykłych szaraczkach, które przeważały.
Jednak znalazły się dwie super-hiper dziołchy, z czego jedną - uroczą brunetkę - postawiłem sobie za cel.
Jednak niespecjalnie przez całą imprezę udało mi się podejść (taniec to nie moja bajka, nawet rockowe gibanie się, na fajkę nie wychodziła), za to zagadałem do dwusetu (przeciętne!) parę lat starszych ode mnie kobiet, z fascynacją rozmawialiśmy o literaturze i znaczkach pocztowych, spaliliśmy co nieco, po fajce już ich nie widziałem.
Mniejsza.
Już jakieś pół godziny albo nieco więcej przed moim wyjściem... nie, nawet wcześniej, zauważam laskę kręcącą się w kółko tuż obok mnie.
Jednak dopiero właśnie później dotarł ten fakt do mnie w pełni.
Puścili coś wolniejszego (ale nadal rock, litości!), grupka w której skakaliśmy do Metallyky rozbiła się w pary - oopsy daisy, została ta laska.
Zdecydowanie skróciła dystans.
W sumie stwierdzenie o jakimkolwiek dystansie należy w ogóle pominąć, nie było go.
I tak przez parę kawałków na zmianę z chwilami poskakania i odtańczenia nieudolnie polki.
W międzyczasie coś tam mówi do mnie, że nie wierzy że się odważyła czy coś, w dupie to miałem, poszliśmy zapalić, dała mi swój numer, odtańczyliśmy jeszcze jedno, poszedłem spać.
Miejcie na uwadze, że laska bardzo przeciętna, nie w moim guście, ale co mi tam, i tak nikogo nie mam i nic póki co w tym kierunku nie robię na dobrą sprawę, sama się napatoczyła to zobaczę jak to się potoczy.

Następnego dnia miałem jakąś godzinę z hakiem do lekcji śpiewu, zadzwoniłem więc do niej.
Nieco ponad pół godziny później już się widzimy i zmierzamy w bliżej określonym kierunku celem zakupu i konsumpcji "małpki" Lubelskiej.
Po konsumpcji i fajce rozeszliśmy się, każde w swoją stronę, w międzyczasie konwersując na jakieś banalne tematy, ot takie po prostu gadanie.

I przychodzi sobota, czyli wczorajszy dzień. Pożegnanie mojego niegdyś ulubionego baru, tłoczno jak skur... no nie było gdzie dupą obrócić, czy to swoją własną, prywatną, czy tą u boku.

Słowem - dzikie tłumy, ludzie którzy w ogóle byli z innej parafii (rycerze ortalionu w lokalu o profilu zdecydowanie metalowym?), ale czego się spodziewać innego - piwo po 3 złote.
Zaprosiłem ją tam, przysiadaliśmy się co chwila do nowych ludzi, ale generalnie powtarzało się kilku świeżo poznanych kumpli.
Gdy wychodziła do toalety zgodnie stwierdzali, że ona chce by ktoś ją zerżnął - a ja musiałem się zgodzić, było widać po niej.
A mi to już zaczynało powiewać.
Pomijając kilka godzin i również kilka piw, skończyło się tak, że koło godziny 3 zasuwaliśmy do niej - dziwnym zbiegiem okoliczności miała wolną chatę.
Ale zanim się podniecicie, przeczytajcie do końca... choć nie, tytuł zbyt dużo sugeruje.

Otóż reszta nocy polegała na oglądaniu Californication, epizodycznym macaniu się tu i tam i sprośnych żartach na zmianę z trochę nieintencjonalnym push-pullem, a rano wyprosiła mnie twierdząc, że to by było niestosowne na tym etapie znajomości, gdybym został u niej - nawet w ramach zwykłego przekimania się na kanapie.

Cóż, new achievement unlocked - zjebać koncertowo sytuację, która była jak na talerzu.
Ale chyba wiem, w czym rzecz - otóż z jakichś przyczyn mam blokadę. Nie potrafię pociągnąć tego dalej. Nie potrafię jej pocałować, bo to ja byłem zawsze całowany, nigdy na odwrót. Nie potrafię eskalować podniecenia.
Nie potrafię iść na całość.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Guest

aaaaaaaaa... "byłem zawsze

aaaaaaaaa... "byłem zawsze całowany".... rozumiem... ale wspominac tu maminą czułość? Nie uchodzi;)

Portret użytkownika Rot

Dowcipniś, akurat tu nie

Dowcipniś, akurat tu nie trafiłeś. Specjalnie dużo czułości u mnie w rodzinie nie ma, nie było, i mam nadzieję że nie będzie.

Portret użytkownika Ian Watkins

To dobrze, że to jednak Ty

To dobrze, że to jednak Ty ruchałeś, a nie byłeś ruchany, zawsze plus!

Portret użytkownika berrad

Haha, nie wiem jak można o 3

Haha, nie wiem jak można o 3 w nocy, w pustym mieszkaniu laski oglądać Californication Tongue Już po przekroczeniu progu, powinieneś ją przycisnąć do ściany i robić to, co należy Smile

Portret użytkownika Anarky

Smiejecie się, a wiekszosc z

Smiejecie się, a wiekszosc z was tez nie wiedzialaby co zrobić. Mnie sie wydaje ze californication bylo nakrętka przed wieczórem , a nie umieles tego wykozrystać, a szkoda.. Pewnie potem się wkurzyła ze tego nie bylo miedzy wami stad taka reakcja z rana.

Ogarnij moj blog o odwdzieczającej się pijaczynie - taka sama akcja ale finał inny Smile!!

Portret użytkownika Rot

Californication sama

Californication sama narzuciła akurat, próbowałem ją nakręcić, ale się wzbraniała nieco - ze śmiechem, ale skutecznie. No ciężko to wyjaśnić, może i tu spieprzyłem.

Portret użytkownika berrad

Nooo jaaaak to nieeee...ja

Nooo jaaaak to nieeee...ja bym po oglądaniu zrobił herbatę, wyjął talię kart i pograł w wojnę albo makao, bo poker za ambitny Smile

Portret użytkownika rosemayer

Rycerze ortalionu? w końcu to

Rycerze ortalionu? w końcu to była zbrojownia Smile. To Ty tutaj nie wiele sam zdziałałeś, to ona Cię podrywała i chciałeś żeby też to ona Cię wyruchała? Laughing out loud

Portret użytkownika Rot

Hm... z grubsza, tak.

Hm... z grubsza, tak.

Ewidentnie ta kobieta chciała

Ewidentnie ta kobieta chciała coś wiecej , no ale powiem tak , jeden by zaliczyl inny zachowal by sie tak jak Ty , kazdy z nas jest inny . Smile . Ja bym pomyslal o kolejnym spotkaniu i podejsciu do tego na luzie.. a sex jak ma sie pojawic to sie pojawi bedzie nie jedna okazja .

Portret użytkownika Rot

Generalnie nie zależy mi na

Generalnie nie zależy mi na tej konkretnej dziewoi, jak wspomniałem - zupełnie nie w moim typie, przeciętna.
Aczkolwiek jak się nadarzy to nie pogardzę.

Nie zazdroszę wkurwienia

Nie zazdroszę wkurwienia kobiety ktora nie została zaspokojona. Swoją drogą Root co śpiewasz? Może nagramy jakiś epicki pua-growl-fuckin-metal Laughing out loud

Portret użytkownika Rot

Śpiewam to za dużo

Śpiewam to za dużo powiedziane, jestem dopiero na etapie nauki. Jak się uda to chwilowo to będzie taki rockendroll z wypierdem a'la Black River tylko bez chryp bo jeszcze nie umiem i/lub stoner.
Albo nic z tych, zależy jak sytuacja z kapelami się rozwiąże.

Узнайте про нужный веб сайт , он рассказывает про https://start-sport.com.ua.
http://farm-pump-ua.com/

steroid-pharm.com