mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Friend Zone - z tego da sie wyjść

Portret użytkownika Raz

Dlaczego faceci trafiaja do friend zone

Nie będę tutaj opisywał szczegółowo jaki powinien być facet bo o tym powstało już przynajmniej kilkanaście blogów, wymienię i opiszę tylko krótko kilka zachowań i typów faceta który zazwyczaj jest szufladkowany jako wieczny przyjaciel.

1. Facet który niewerbalnie w sposób szybki i dosadny nie przekaże swoich intencji, mowa tutaj o sytuacji w której nie damy kobiecie do zrozumienia, że nie jesteśmy kolejnym z rzędu kolesiem od pocieszania, wielogodzinnego wysłuchiwania, doradzania. Głównie chodzi tutaj o eskalacje dotyku, dajemy kobiecie emocje których nie da jej przyjaciel siedząc z nią przy kawie.

2. Facet którego można zbyt łatwo zdobyć, każda kobieta bez wyjątku lubi zdobywać, i zabawa trwa dopóki w interakcji zachowane są proporcje pół na pół lub nieco więcej ze strony kobiety. Mowa tutaj między innymi o przedwczesnym wyznawaniu miłości lub jawnym dążeniu do związku, kobiety potrzebują oparcia, poczucia bezpieczeństwa więc prędzej czy później same sformalizują związek jeśli będziesz gościem który ją seksualnie pociąga, jest dla niej atrakcyjny. Pamiętajmy, że to my kierujemy się logiką a wyznawanie miłości po 3 spotkaniach nie jest logiczne.

3. Do szufladki trafi również gość który w swoim życiu stawia kobiety wyżej niż siebie i swoje pasji, wiąże się to bezpośrednio z poprzednim punktem, jeśli jesteśmy zależni od drugiej osoby w interakcji nasza wartość spada, podobnie z nadmierną dostępnością, ta nadmierna dostępność zabija naszą atrakcyjność, oczywiście ważna we wszystkim jest kalibracja, częstotliwośc spotkań, długośc rozmów cały czas musimy być elastyczni, kobiety tracą zainteresowanie nami gdy jest nas za dużo lub za mało. Kilka słów o wirtualnej rzeczywistości osobiście nie mam nic przeciwko komunikatorom, facebookom o ile będziemy umiejętnie z nich korzystać to można w ten sposób budować zainteresowanie przed kolejnym spotkaniem, tak aby ona wręcz pragnęła spotkać się z nami kolejny raz. Spójność nie wyklucza kalibracji, działamy w zgodzie ze sobą jednocześnie pamiętając o pewnych zasadach i dopasowaniu do aktualnej osoby i sytuacji.

4. Facet musi mieć własne zdanie oraz wiedzieć czego chce od życia, czyli plany i cele. Jeśli w każdej kwestii będziesz zgadzał się z kobietą ona odbierze to jako próbę przypodobania się, a gość który nie ma planu na siebie, nie wyznacza sobie celów oraz nie wie czego tak naprawdę chce od życia nie będzie miał dużej wartości. Kobieta potrzebuje faceta asertywnego i pewnego siebie, zdolnego do podejmowania poważnych decyzji, faceta który ma cechy przywódcy.

5. Ostatni punkt dotyczy wszelkich prezentów, kosztownych wycieczek i randek w pierwszych fazach znajomości, o ile będąc w poważnym związku nie ma nic złego w kupnie prezentu czasem nawet bez okazji lub zabranie kobiety gdzieś na weekend to takie gesty na początku znajomości często zostają odbierane jako próba kupna jej względów, oczywiście są kobiety które na to polecą, ale pieniadze dziś są a jutro może ich nie być. Kobieta ma być z nami ze względu na poczucie bezpieczeństwa jakie jej dajemy, dobry seks, wspólne cele

Wszystkie powyższe czynniki ujmują nam atrakcyjności, nasza wartość spada poniżej wartości kobiety, nie stanowimy dla niej wyzwania, dodatkowo brak dotyku, brak dążenia do seksu prowadzi nas bezpośrednio do friendzone, fizyczna więź to coś co odróżnia kochanków od przyjaciół, z przyjacielem można rozmawiać o wszystkim tak jak ze swoim chłopakiem, można wygłupiać się, żartować i spędzać długie godziny na spotkaniu, jednak z przyjacielem bardzo rzadko lub prawie nigdy się nie sypia, nie ma tutaj pożądania, namiętności.

Wyjście z friend zone

Wiele osób uważa, że opuszczenie tej strefy jest niemożliwe, praco i czaso chłonne, uważają że prościej jest zerwać kontakt i poszukać sobie nowej kobiety.
Oczywiście na świecie są miliony kobiet wolnych i znaczna większośc z was pomyśli, po co trudzić się i próbować dalej, ale to jest też pewnego rodzaju wyzwanie i dążenie do wyznaczonego celu. Jeśli Twoim celem jest uwiedzenie tej konkretnej kobiety to dąż do tego, realizuj swój cel.
Drogą do przeramowania relacji i wyjścia z friendzone jest odbudowanie ogólnej atrakcyjności w oczach kobiety. Krótko mówiąc to przejście tej samej drogi od punktu w którym zwykle zaczynamy budować atrakcyjność oraz w którym nasila się zainteresowanie naszą osobą. Ludzie naturalnie się zmieniają, pracują nad rozwojem osobistym dlaczego więc zmiana nastawienia, umocnienie pozytywnych cech nie miała by pomóc w wyjściu ze strefy wiecznego przyjaciela?

1. Po pierwsze na pewien czas powinniśmy ograniczyć kontakt, pozwolić zapomnieć o sobie, ten czas wykorzystaj na analizę swojego wcześniejszego postępowania, świadomość popełnionych błędów to już znaczna część sukcesu.

2. Zacznij pracować nad swoim charakterem, umacniaj cechy atrakcyjne dla kobiety, czyli pewnośc siebie, dojrzałość która nie wyklucza dobrego poczucia humoru jak myślą niektórzy, szeroko rozumiana męskość, zaradność, staraj się prowadzić interesujące życie którego częścią będzie chciała być kobieta, coprawda są różne typy kobiet ale nawet introwertyczka nie będzie zainteresowana nudziarzem którego szczytem rozrywki jest wyjście na piwo z kolegami.

3. Praca nad własną prezencją, stwórz swój własny styl ubierania, bądź zawsze zadbany, pominę tutaj kwestię tego czy wygląd jest ważny czy też nie, niezmiernie ważny jest jednak nasz ubiór który wpływa na to jak postrzegamy sami siebie oraz jak postzregają nas inni, pachnąca świeżością wyprasowana koszula bądź T-Shirt, czyste buty, puszyste włosy itp to wizytówka człowieka.

Muskulatura czy wysportowana sylwetka to już indywidualne upodobania poszczególnych dziewczyn, każda ma coś na co zwraca większą uwagę
Nie musisz wyglądać jak Lyoto Machida, jednak jeśli masz pewne niedoskonałości jak np. nadwaga to trzeba nad tym pracować, kobiety doceniaja jeśli chłopak pracuje nad sobą.
Całość dotyczy również przypadków kiedy mamy koleżankę którą znamy juz długo ale nigdy wcześniej do niej nie startowaliśmy.
4. Zacząć możemy klasycznie od niezobowiązującego wypadu na kawę czy zwykły spacer, podobnie jak w przypadku pierwszych spotkań z nowymi dziewczynami unikamy kina jako miejsca spotkania. Komplementowanie na tym etapie możemy ograniczyc do minimum. Rozmowy sprowadzamy do wydarzeń w ostatnim czasie, zmian jakie nastąpiły zarówno w Twoim życiu jak i jej, kobiety lubią słuchać o pasjach więc zasintryguj ją tym co robisz. Prowadź rozmowę w ciekawy sposób, taki aby brała w niej aktywny dział, z zaciekawieniem słuchała i sama zadawała pytania. Rozmowa na wysokim poziomie to jeden z elementów który pomaga dostrzec naszą wysoką wartość. Ważne jest również to aby nie spędzić całego spotkania w jednym miejscu, spacer późniejszą porą to idealna okazja na stopniowe wprowadzenie dotyku, przechodząc przez ulice obejmij ją aby dać pozorne poczucie bezpieczeństwa, puszczając ją przodem w jakimś ciasnym miejscu dotknij jej pleców, gdy powie że jest jej zimno przytulenie nie będzie również niczym negatywnym. Wprowadzaj naturalne elementy używane przy uwodzeniu nowych kobiet, C&F, Push-Pull, rutyny, opowiadaj zabawne historie ze swojego życia których jeszcze nie zna to pozwoli jej się nieco rozluźnić, opowiadaj historie pokazujące Twoją wysoką wartość. Pierwsze spotkanie po przerwie nie powinno trwać zbyt długo, pokaż jej że masz jeszcze coś ważnego do zrobienia w tym dniu, powinieneś być w tym spójny i faktycznie mieć jakieś zajęcie na wieczór, pamiętaj że jeśli tylko grasz to tak naprawde nic nie zdziałasz, kobieta prędzej czy później to wyczuje lub sam zaplączesz się we własne kłamstewka. Zakończ spotkanie zwykłym buziakiem w policzek i przytuleniem.

5. Staramy się unikać grupowych spotkań, koledzy jeśli tylko zwęszą, że coś jest na rzeczy to skutecznie będą nam podcinac skrzydła, z reszta podobnie jest gdy poznajemy nową kobietę, nie wprowadzamy zbyt wcześnie do jej życia naszych znajomych, to jest czas tylko dla was dlatego skupiamy się na spotkaniach sam na sam.

6. Nie zapominamy o dalszej eskalacji dotyku, drugie spotkanie to właściwy czas na dłuższy pocałunek. Od tego miejsca zaczyna tworyzć się tzw. chemia mówiąc krótko zaczyna myśleć o Tobie jak o potencjalnym partnerze seksualnym.

7. Nie poruszamy tematu naszych problemów, one cenią facetów zaradnych, takich którzy podniosą się po każdej porażce, taki typ faceta będzie dla niej autorytetem, kobiety często mówią mi, że chciały by mieć taki charakter i podejście do życia jak ja. Jeśli kobieta mówi nam o swoich problemach to niejako wyraz zaufania w stosunku do naszej osoby, możemy wysłuchać i okazać zrozumienie ale uwaga nie rozwiązujemy jej problemów, szczególnie jeśli jest to problem z jakimś facetem. Nie mylić tego z tematami o relacjach damsko-męskich bo to z kolei jest bardzo ciekawy temat na który również uwielbiają rozmawiać, rozmawiając o tym możemy subtelnie pokazać że rozumiemy kobiety oraz mechanizmy jakie nimi kierują. Rozumienie kobiet to również element który buduje nasz autorytet, a to niezwykle kręci kobiety bez względu na ich wiek.

8. Nie pokazujmy nadmiernego zainteresowania, czyli nie popełniajmy błędu który w dużej mierze decyduje o sukcesie w uwodzeniu.

9. Seksualność w rozmowach można wprawdzie wprowadzić na dowolnym etapie relacji, jednak w przypadku wychodzenia ze strefy przyjaciela warto poczekać z tym do czasu zbudowania pełnego komfortu i zaufania który powinien być zbudowany relatywnie szybko. Swobodne rozmowy na takie tematy przełamuja bariery.

10. Organizuj ciekawe i spontaniczne spotkania, które zapamięta na długo, dąż do seksu a jej pozwól dążyć do związku, nie popełniaj wcześniejszych błędów a przy odrobinie szczęścia wszystko potoczy się po Twojej myśli

W powyższym arcie opisałem tylko zagadnienie friendzone oraz jak z niego wyjsc, art ten kieruje do osob które zaznajomili sie z podstawami oraz mają jakieś doświadczenie z kobietami, proszę nie traktować tego wpisu jako stricte lekcji uwodzenia, planowania spotkań czy rozkochiwania w sobie kobiety.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Perry

Najstarsi górale powiadają,

Najstarsi górale powiadają, że gdzieś tam za 7 górami, za 7 dolinami i chuj wie iloma rzekami był ktoś taki komu udało się opuścić friendzone Wink Nie no świruję- wiadomo że jest to możliwe ale czy warto podejmować rękawicę? Uważam że nie, ponieważ cena wyjścia ze strefy koleżeńskiej jest bardzo wysoka.

Obawiam się że ten blog może nie jednemu zaszkodzić no bo patrz- dany delikwent weźmie sobie twoje rady do serca po czym wcieli je w życie. Stosowanie tych wskazówek sprawi że będzie on coraz więcej myślał o swojej przyjaciółeczce aż w końcu nabierze to takich rozmiarów że owy bohater wkręci sobie że to jedna jedyna na całe życie (mimo że nawet z nią nie spał). Po czym nasz zakochaniec na 90% usłyszy to magiczne "zostańmy przyjaciółmi" a jego frustracja i wkurwienie osiągnie apogeum.

Naprawdę- szkoda nerwów i czasu na rozbrajanie murów friendzone. No ale jak macie siłę to próbujcie w końcu Dawidowi udało się wygrać z Goliatem, to może wam też się uda Wink

Ja wyznaję zasadę ALL OR NOTHING. Albo między dwojgiem ludzi jest to coś, ta chemia albo nie. Jeśli nic nie wisi w powietrzu to kładę laskę na taką znajomość.

Portret użytkownika Raz

Perry każda rada moze komus

Perry każda rada moze komus zaszkodzic, roznie interpretujemy i wśród różnych ludzi sie obracamy, za pewnik nie mozna brac niczego, temat podjalem ryzykowny i licze sie z fala krytyki, oby byla konstruktywna Smile

"Albo między dwojgiem ludzi jest to coś, ta chemia albo nie. Jeśli nic nie wisi w powietrzu to kładę laskę na taką znajomość."

z tym sie nie do konca moge zgodzic, to nie jest do konca takie proste i nie przypomina elektroniki cyfrowej, stan niski(chemii nie ma), stan wysoki(chemia jest)

Portret użytkownika Perry

"z tym sie nie do konca moge

"z tym sie nie do konca moge zgodzic, to nie jest do konca takie proste i nie przypomina elektroniki cyfrowej, stan niski(chemii nie ma), stan wysoki(chemia jest)"

Przecież dobrze wiesz o co mi chodzi a jak nie no to już tłumaczę:

Na pewno w przeszłości miałeś takie coś że tylko wymieniłeś spojrzenie z jakąś dupą i obydwoje dobrze widzieliście że prędzej czy później czeka was bita śmietana i nie ma żadnego odwrotu.

Portret użytkownika Raz

Bylo kilka takich przypadkow

Bylo kilka takich przypadkow kiedy po prostu wszystko swietnie sie zapowiadalo ale skonczylo sie zle bo spierdolilem sprawe Smile

Ale napewno takie przypadki sie gdzies tam zdarzaja

Portret użytkownika mgk

Nie wiem, czy komukolwiek to

Nie wiem, czy komukolwiek to pomoże do wychodzenia z friendzone'a, ale powiem szczerze że jest to całkiem fajnie napisane "Od zero do bohatera" właśnie dla początkujących.

Pozdrawiam Wink

Każdy lubi mierzyć nanad

Każdy lubi mierzyć nanad ponad swoją miarę.

Z pół na pół to lipa.

Czyli wedlug ciebie jesli

Czyli wedlug ciebie jesli zabieram nowo poznaną laske na jakis wypad np jezioro(molo,piwko,itp) to jest chęć kupienia jej ?
Nie wydaje mi sie Wink

Robie to bo mam ochote na taki wypad Smile

Portret użytkownika Raz

Pisalem o kosztownych

Pisalem o kosztownych randkach, wypad nad jeziorko itp tp nie ejst drogi wypadzik Smile

Friend Zone to najbardziej

Friend Zone to najbardziej nieopłacalna instytucja w relacjach damsko-męskich i nie chodzi mi tu bynajmniej o pieniądze.

Co do blogu, dobrze napisane, druga część nie pozostawia nic do życzenia ALE dodałbym kilka szczególików jak np. to by nie wspominać nic o czasie przeszłym by nie przypominać Jej obrazu który miała w głowie wcześniej. Na przykład.

Z FZ da się wyjść i osiągnąć cel, czy daje On taką satysfakcję? Sami zobaczcie, mi nie do końca:)

Portret użytkownika Konstanty

W skrócie to wg. mnie wygląda

W skrócie to wg. mnie wygląda tak.
1. Znikasz na rok, dwa lata.
2. Masz autentycznie wyjebane, poznajesz nowe kobiety.
3. Rozwijasz się, zmieniasz.
4. Przypadkiem spotykasz się z ex friend, która jest pod wrażeniem tego jak się zmieniłeś. Do tego te laski które się wokół Ciebie kręcą, zaczynają sprawiać, że ona chce więcej, bo przecież jesteś jej.
5. Traktujesz ją jak normalny cel i bez pierdolenia sie posuwasz to dalej, a wszelkie wspominanie o tym jak to kiedyś bylo ucinasz jak gadkę innych lasek o ex.
6. Doprowadzasz do sexu i friend zone znika jak bańka mydlana.

PS. Najlepsze, a zarazem najgorsze w tym jest to, że nie da się tego zrobić planując. Wszystko musi wyjsc samo, autentycznie, inaczej nie zadziała!