mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Friendzone – 10 Kroków Jak Wyjść z Friendzone + Q&A

Portret użytkownika Admin

Zatem wpadłeś do FRIENDZONE, tak? I nie wiesz jak zdobyć dziewczynę, której pragniesz, a ona Ciebie nie? Myślę, że temat jest bardzo ciekawy, czuję się bardzo do tego tematu przywiązany, ponieważ gdy zaczynałem moją naukę uwodzenia, to lądowałem notorycznie w szufladce kolega/przyjaciel. A tym bardziej przed uwodzeniem. Co dziś będzie:

- 6 powodów dla których mężczyźni wpadają we friendzone

- 10 kroków do wyjścia ze strefy "przyjaciół"

- Q&A Friendzone i wychodzenia z szufladki "przyjaciel"

- Historia jednego czytelnika z szufladki "kolega" i moje komentarze

Sam miałem takie sytuacje, że poznawałem na kółku ezoterycznym ekstra dziewczynę, zaprzyjaźniałem się z nią i próbowałem ją wszędzie wyciągać. Mówiłem – „Może byśmy pojechali do lasu i naładowali się energią drzew?” albo „Pojedźmy do lasu i naładujmy się punktem mocy”. Myślałem sobie, że jak ona się naładuje tą energią i ja się naładuje, to wtedy to samo, naturalnie pójdzie ona się we mnie zakocha i będziemy sie w lesie pieprzyć. Choć pewnie wystarczyłoby mi, aby ona powiedział, że też mnie kocha Smile

Tymczasem nic z tego misternego planu nie wychodziło, ponieważ ona leżała obok mnie na ziemi, ładowaliśmy się tą energią punktu mocy w lesie, gdzieś tam w okolicach Legionowa, a ja liczyłem, że ona na mnie wskoczy. Ale to się niestety nie działo. Byłem bardzo zrozpaczony Sad

Próbowałem wykonać krok do przodu. W końcu zebrałem się na odwagę i zapytałem się czy się jej podobam. Ona mówiła – „Wiesz Marcin, jesteś fajny, fajnie mi się z tobą rozmawia, ale możemy być tylko przyjaciółmi”.

Także mam bardzo duże doświadczenie z friendzone. Bardzo często w niej siedziałem. Nie wiem jak ty, ale prawdopodobnie też, dlatego jest to temat, który mnie osobiście bardzo interesował. Chyba to był główny powód, dla którego wszedłem w tę dziedzinę – nowoczesnego uwodzenia.

Ze względu na duplikację treści w google, całość artykułu dostępna jest na moim blogu:

zapraszam
Adept

Odpowiedzi

Brawo. Najlepszy text o

Brawo. Najlepszy text o friendzone jaki czytalem Smile Moznaby nawet jakis schemat blokowy zrobic na jego podstawie..

Portret użytkownika Admin

Dzięki, samo życie...

Dzięki, samo życie...

glass dildo amazon

https://sellmax.com.ua

www.farm-pump-ua.com