mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Grube Insighty Adepta #3 - Kobiety, Krew, Przemoc, Seks, Trendy, Rozwój, Filmy

Portret użytkownika Admin

Witaj w trzecim odcinku przemyśleń i insightów Adepta. Niekoniecznie mądrych Smile

1. Kobiety chcą wrażliwego faceta. Ale chcą, żeby był wrażliwy wobec nich. Nie wobec siebie.

2. Jeśli zachęcasz kobietę do prowadzenia waszym związkiem, czyli żeby to ona sama wyznaczała kierunek, to pewnym momencie ona powie – „Zerżnij mnie, zrób mi kolację i zamknij się mała suko, podczas gdy ja sobie usiądę i obejrzę mecz w telewizji". #taka_wizja

3. Nie mów swojej dziewczynie, że zapisałeś się na seminarium z seksu (podrywu), żeby nauczyć się jak lepiej uprawiać seks (poderwać ją). Ona ma sądzić, że już to wszytko wiesz w naturalny sposób. Tak się to naturalnie stało, że jesteś w tym dobry. Ciekawe, nie? Niestety, wiele osób na tej planecie nie umie zaakceptować niektórych prawd. No, chyba, że lubisz jej podejrzliwość, godzinne tłumaczenia i dyskusje w kwestii - po co się szkoliłeś, dlaczego i na ilu byłych kobietach ćwiczyłeś te techniki? Jeśli lubisz się wkurzać na swoją dziewczynę, która zamiast się cieszyć i bawić w łóżku, zaczyna godzinami rozkminiać te kwestię - to mów jej wszystko od razu.

W każdym razie nie mów tego za wcześnie w związku. Są oczywiście wyjątki i wyjątkowe kobiety, niemniej jeśli ona nie jest wyluzowana, to nie śpiesz się z tą informacja.

4. Dzięki filmom jesteś gotów myśleć, że przyciągniesz do siebie dziewczynę swojego życia, będąc nawet małym, dziwacznym trollem. Trollem, który ma ukryte zalety, jest dobry dla ludzi, szlachetny, a jego wybranka pod koniec filmu to dostrzega. Filmy mówią, że gdzieś tam jest odpowiednia dla Ciebie druga połówka. Wystarczy poczekać. Filmy typu "Hitch" (lubię go) potrafią podnieść na duchu każdego. Jednak to lukrowana wersja rzeczywistości. Brutalna prawda jest taka, że gdyby w prawdziwym życiu jakaś kobieta dowiedziała się, że ktoś ją śledzi, zbiera o niej informacje, podpowiada mu na ucho teksty i podaje długopis, aby zeswatać ją ze swoim małym, grubym klientem- to pewnie zadzwoniła by na policję i zgłosiła stalking. A wszystko zamiast w kościele skończyło by się na sali sądowej. Tak nie wygląda życie seksualne atrakcyjnych samic. Takie filmy służą rozrywce, sam je lubię, ale zdaję sobie sprawę, że wpajają do głowy niewłaściwe mechanizmy kobiet i relacji. Żadna atrakcyjna dziewczyna nie poznaje tak swoich partnerów.

5. Społeczeństwo akceptuje rozwój osobisty, ALE TYLKO w małej skali. Jako niski, nieśmiały typek możesz chcieć pewnej zmiany np. pójść na siłownie lub ubrać się ładniej. Ludzie lubią kosmetyczną, niedużą zmianę u innych. Ale nie lubią potężnej, rewolucyjnej zmiany. Gdy jako średnio atrakcyjny (mainstreamowo) facet zaczynasz spać z wieloma kobietami - to już jest be. Gdy któryś z członków znanych zespołów, czy jakiejś grupy rockowej prześpi się z paroma kobietami, to nikogo to nie dziwi. Ale gdy jakiś mały, albo łysy PUA zrobi to samo, wszyscy nagle są oburzeni. "On manipuluje, on krzywdzi kobiety!

ciąg dalszy u mnie na blogu:

pozdrawiam
Adept

www.best-cooler.reviews/

http://pills24.com.ua/cialis-tadalafil/cialis-40-mg/

best military movies