mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Hipergamia – czy powinieneś się tym przejmować? PUA vs Hipergamia

Portret użytkownika Admin

Kilka osób pytało się mnie o hipergamię. KIlka osób pisało też tutaj o hipergamii i wpadało w dziwną panikę. Jak hipergamia ma się do uwodzenia? Czy powinieneś się bać hipergamii? Czy hipergamia zje Twoje szanse z kobietami? Oto moja opinia o hipergamii i jak sobie z tym problemem radzić.

Wikipedia: hipergamia (język polski)

Dobieranie przez kobietę partnera życiowego o pozycji społecznej wyższej lub co najmniej podobnej do swojej[1]

Na pierwszy rzut oka jak widzisz to NIC NOWEGO. To że kobiety są wybredne wiedziałeś już od przedszkola. To coś co powinieneś już wiedzieć po lekturze podrywaj i moich postów na blogu.

W ostatnich kilku latach pojawił się trend ujawniania „okrutnej prawdy o kobietach”. Ujawniania jakie to one są wybredne, kłamliwe w kwestiach seksualnych i związkowych. Powstał cały rozgoryczony ruch odrzuconych beta samców, nie mogących pogodzić się z prawdziwą naturą kobiet. Teraz uważają się za tych, którzy wyszli z Matrixa, wzięli czerwoną pigułkę i głoszą Złą Nowinę (czyli prawdę o kobietach). Jednak czy mają rację w swoim zgorzknieniu? Czy ten cały ruch (prawda o hipergamii) ma sens? Czy rozkminianie tego ma sens? Hmmm, na dłuższą metę NIE. Na dłuższą czyli na czas czytania tego artykułu

W czym więc jest problem? Dlaczego wszelcy "redpillersi" i im podobni trąbią o tym jakby odkryli koło?

DLACZEGO NIE POWINIENEŚ PRZEJMOWAĆ SIĘ AŻ TAK KWESTIA HIPERGAMII?

O tym dokładniej w moim pełnym wpisie na blogu:


Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika huka

Z tego wynika., że u nas na

Z tego wynika., że u nas na forum, Heathcliff był zdeklarowanym zwolennikiem hipergami. Smile

Portret użytkownika Admin

Tak. I marudził o tym na

Tak. I marudził o tym na potęgę

Nie czytałem artykułu, ale o

Nie czytałem artykułu, ale o zjawisku co nieco wiem więc się wypowiem. Hipergamie można często zaobserwować w dużych miastach u kobiet nadmiernie korzystających z instagrama i tindera(chociaż nie jest to regułą.) Z reguły są to leniwe kobiety, które urodziły się w bogatych domach obdarzone jedynym atutem - urodą. Całe życie miały w życiu łatwo więc szukają tego dalej - w związku z tym zwykły facet ich nie zadowoli jako partner życiowy, aczkolwiek jeśli wzbudzi odpowiednie emocje może z łatwością zostać kochankiem takiej księżniczki, ponieważ jest ona bardzo często znudzona nadmiernym nadskakiwaniem jej przez facetów a jej życie jest de facto nudne.

Tak więc hipergramie z łatwością można zaobserwować w dużych miastach, ale nie jest to tak OGROMNE zjawisko jak to opisują internauci, to są naprawde niezbyt liczne przypadki kobiet, cała reszta jest normalna. Czy to ma jakieś znaczenie dla społeczności uwodzicieli? ABSOLUTNIE NIE - dlatego że:
a) takie dziewczyny nadają się tylko na seks
b) żaden normalny facet nie będzie myślał o związku z taką.

Dlatego hipergamia jakkolwiek źle by nie brzmiała w żaden sposób nie przeszkadza na działanie uwodzicieli, problemy będą mięć faceci chcący wejść w związek z taką wiecznie niezadowoloną i roszczeniową paniusią.

W dalszej mierze znaczna większość kobiet jaką znam posiada zarówno facetów brzydszych z gorszym statusem społecznym, jak i facetów z wyższej półki - tutaj naprawdę nie ma reguły. Jak się kobiecie wpadnie w oko i uwodzi emocjami, a nie logicznie "przekonując" to nie często można wyrwać laskę z "wyższej" półki nawet na związek, żaden ogarnięty podrywcz którego znam nie miał nigdy problemu z poderwaniem atrakcyjniejszej laski czy na seks, czy na związek.

Dla mnie całe to gadanie o hipergami to w znacznej mierze usprawiedliwienia lewnich facetów - zaniedbanych fizycznie i społeczenie gości, którzy narzekają jakie to kobiety są złe a nic nie robią. To jest stucznie napędzająca się machina bo z jednej strony wymagania niektórych kobiet rosną, a z drugiej strony niektóra część facetów reprezentuje sobą coraz niższy poziom. Sam znam takiego gościa, któremu nawet nie chce się pójść na siłkę, zrzucić parę kilo, wyprostować i wybielić zęby - dla niego to już przesada. A potem płacze, że dziewczyny wolą wyjść na miasto z zadbanym podrywaczem, a on zostaje sam w domu z ręką.

Portret użytkownika Admin

"Dlatego hipergamia

"Dlatego hipergamia jakkolwiek źle by nie brzmiała w żaden sposób nie przeszkadza na działanie uwodzicieli, problemy będą mięć faceci chcący wejść w związek z taką wiecznie niezadowoloną i roszczeniową paniusią."

Dokładnie. HeathCliff przewraca się w grobie

IMHO, PUA i MGTOW to dwie

IMHO, PUA i MGTOW to dwie strony jednej monety.
Obie strony używają tej samej brutalnej prawdy o kobietach. Pewnie w każdym podręczniku PUA pierwsze lekcje są, że bycie nice guy nie działa.

Skrótowo prawda: "alfa fucks, beta bucks"

 • w wersji PUA daje wskazówki jak być samcem alfa, lub udawać samca alfa, by dostać kobietę
 • w wersji MGTOW daje, że i tak będziesz miał przesrane jako beta, więc odpuśc se kobiety

  gdzieś na youtubie RSD pojechali po redpillersach. PUAsi nie lubią MGTOWów, bo zabierają klientów. Koleś nie radzący se z kobietami po wybraniu ciemnej strony MGTOW już nie kupi poradnika i kursu.

 • Portret użytkownika nera

  Szczerze? Patrzę na ten temat

  Szczerze? Patrzę na ten temat identycznie jak i Ty.

  Jest jasna i ciemna strona mocy. Od Ciebie zależy czy dasz się skusić potędze dark side...

  PS jeszcze o mężczyznach

  PS jeszcze o mężczyznach najwyższej wartości czy jakości.
  Jak policzyć to są 3 wartości:

  1. jakość genetyczna, wrodzona
  2. jakość w roli lover, znaczy się dawanie emocji, czyli PUA
  3. jakość w roli provider, czyli kasa i status

  I bądź chłopie hiper we wszystkim

  Portret użytkownika Hasano

  Zależy kto co lubi

  Zależy kto co lubi Smile

  www.seotexts.com

  pillsbank.net

  代孕钱