mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak prezentować wartość przed dzieczyną czyli "Umow sie ze mną" Analiza cz.5

Portret użytkownika Admin

Zobacz jak się dobrze prezentować swoją wartość (DHV) przed dziewczynami. Bezbłędna prezentacja i wielkie wrażenie w studio. To wielka rzadkość i lekcja do wyciągnięcia własnych wniosków.


Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Bad-boy

Ja tu widzę pieniądz, stąd

Ja tu widzę pieniądz, stąd marynarki bo to część jego pracy, niestety nie ma on cech samcy alpha, kobiety lubią bad boyow, prawdziwych zwierzaków i mogę przytoczyć ci kilka filmików w których tak mówisz, a koleś to ciepłe kluchy myślisz że on potrafiłby wziąść dziko kobiet????? prócz stabilizacji finansowej nie ma nic, nawet dobrej mowy ciała. Więc trochę lecisz jak choragiewka, z chęcią obejrzał bym live gdzie mówisz na bieżąco nie wiedząc jeszcze jakie reakcje będą kobiet.

Portret użytkownika Admin

Kobiety lubią badboyów, ale

Kobiety lubią badboyów, ale nie zawsze i nie wszedzie. I w roznych etapach swojego zycia. To co piszesz to mega uproszczona generalizacja, ktora lykają nowicjusze PUA jak mlode pelikany. NIe mówię tu tylko o Tobie, tylko raczej o ogólnej tendencji.Tu nie chdzoi tylko o stabilizacje finansową, za tym co jest w tych prezentacjach, kryje sie o wiele wiecej.

Moze i on nie ma klasycznie meskiej mowy ciala, ale jak widać nie musi miec, bo to nie jest TYLKO konkurs mowy ciała. I liczy sie CALOKSZTAL komunikacji (w aspekcie i ramach tego programu), a nie tylko jej wycinek.

A co to w ogole jest ta DOBRA mowa ciala? Smile Smile i według kogo ta jest "dobra" a inna jest "zła" Smile

Portret użytkownika SiuX

Bad - boy, powiem Ci, że mimo

Bad - boy, powiem Ci, że mimo 8 lat na forum mówisz jak kompletny nowicjusz...

Sam nie jestem mistrzem podrywu, ale wiem o takich aspektach jak zmiana poglądów kobiet wraz ze zmianą wieku.

Facet jest mega pewny siebie, ma pieniądze, podróżuje, dobrze się ubiera, ma dobre relacje z rodziną. Czego chce kobieta? To co przedstawiłeś to takie wrzucanie do worka na podstawie krótkiej analizy. Patrząc na te wszystkie kobiety, mam wrażenie, że część z nich miała już tych słynnych bad boyów. Teraz pytanie czy przyszły do tego programu poznać kolejny raz takiego faceta? Myślę, że nie.

Czy on jest alpha?

Myślę, że tak. Jako prawnik musi mieć własne zdanie, bronić go i tak będzie też w związku. Sama jego siostra powiedziała, że są takie momenty w których widać, że to typowy prawnik.
Prawnicy odznaczają się stabilnymi emocjami, muszą czasami grać, mimo że sytuacja jest podbramkowa i to jest kluczowe. To daje bezpieczeństwo psychiczne u boku takiego faceta.

Każdy ma inną definicje samca alfa, dla mnie on nim jest.

A co do mowy ciała...Olać ją i tak wszystkie kobiety były w niego wpatrzone jak w obrazek ze swoich marzeń.

A co do materiału, bardzo mi się podobał. Czekam na więcej Wink

Portret użytkownika Admin

Dzieki. Po prostu wielu

Dzieki. Po prostu wielu nowicjuszy myli postawe alfa z jakims mitycznym "babdoyem", rycerzem z Westeros, gladiatorem itd. To tylko cwiercprawda i popularna generalizacja.

Portret użytkownika Bad-boy

Tam jest po prostu dużo

Tam jest po prostu dużo więcej gości którzy są bardziej pewni siebie oraz bardziej opiekuńczy oraz lepiej się ubierajacych, dostali czerwone światło nawet po głupim tekście jestem Adam... A co do waszego aniołka z kreconymi włosami, jedno spojrzenie i spiernicza ode mnie szerokim łukiem on w cale nie jest pewny siebie. Zobaczcie na jego ruchy, nie są nawet płynne, zobaczcie 3:20 jak macha łapami do tych dziewczyn, czy tak zachowuje się alpha? Tak kręci głową James bond? Tak rusza się Leonardo? A gdzie uśmiech? On nawet nie raczył spojrzeć im w oczy przy przitaniu, nawet prowadzącemu przy prziwitsniu nie patrzą w oczy, typowa reżyserka widać to po tym jak zjeżdża winda, jeszcze go nie widziały a już się slinily.
Tam jest dużo więcej lepszych gości.
Jestem na 8 odcinku i moim faworytem jest gość sprzedawca w bordowy krawacie to tak wygląda pewny siebie człowiek, tak właśnie tak wygląda alpha, uśmiech kontakt wzrokowy to jest to a nie jakiś spizgany aniołek

Portret użytkownika Admin

No cóż, przyjdzie taki dzien,

No cóż, przyjdzie taki dzien, kiedy zrozumiesz ze NIE TYLKO "alfa" mogą mieć duże zainteresowanie (i seks) ze strony kobiet. Postrzeganie świata przez pryzmat "tylko alfa - tylko beta" jest bardzo ubogie i nieprawdziwe. Świat relacji damsko męskich jest dużo, duzo bardziej skomplikowany Smile

ps. aha, jak James Bond on nie kręci głową, bo... James Bond to postać fikcyjna i zainteresowanie nim kobiet w filmie jest też... "fikcyjne" Smile

Portret użytkownika Admin

Siux: będa kolejne odcinki

Siux: będa kolejne odcinki (bo na razie w analizach doszedłem dopiero do 5 odcinka), ale tak mniej więcej na wiosne.

Portret użytkownika Bad-boy

Tylko alpha tylko beta to

Tylko alpha tylko beta to twoje spostrzeżenie, ja mówię o gościach cyt "bardziej pewni siebie, bardziej opiekuńczy itd" No to jak dojdziesz do 7 odcinka 27 minuta to będziesz w nie małej pułapce gdyż parę razy słyszałem już z twoich ust, nie skreslily go bo dobrze się prezentuje, jest dobrze ubrany co podkreśla jego status , w 7 odc wychodzi koleś w białej koszulce polo, ciekaw jestem co powiesz bo dostał tylko jedno czerwone światło.wspominałeś też w którymś odcinku o stabilizacji finansowej, no jako DJ u ziomka słabo, więc według twojej opinii powinien dostać z 6x czerwone, plusy ma za mowę ciała, ton głosu uśmiech i pewność siebie oraz rodzinnosc. zauważ jeszcze jedna Rzecz, teoria tłumu, koleś z odc 7 odpala filmik mechsnikuje nic nadzwyczajnego plus za rodzinę, nagle odpala jedna czerwone światło a za nia już kilka kolejnych, więc tak na prawdę ich wybór zależy głównie od koleżanek i od prowadzącego, wystarczy że je rozsmieszy chwilę przed wyborem i sam wiesz lub przed nim będzie inny kandydat lepszy lub gorszy włączy się tryb rywalizacji emocje zostaną i są inne reakcje na kolejnego. Uczestnika, widać to świetnie w 7 odc między Daria a Iza jedna z nich została wewnętrznie zraniona i obniży swoje standardy,ja jako psycholog mogę tylko powiedzieć że wyciąganie teorii z tego programu nie ma głębszego sensu i parę książek o nlp nie pomoże ci tego zrozumieć.

Portret użytkownika Admin

za 2-3 miesiace bede to

za 2-3 miesiace bede to analizował i nagrywał, wtedy dowiesz się co myslę.

Portret użytkownika Admin

Obejrzałem wystep chlopaka z

Obejrzałem wystep chlopaka z 7 odcinka o ktorym mowisz. Podsumowujac: jesli prawda jest, ze jestes psychologiem, to rece mi opadają. Niestety w temacie uwo zacytuję klasyka:

"Nic nie wiesz, Jonie Snow, nic nie wiesz..."

buysteroids.in.ua/kupit-peptidyi.html

http://pills24.com.ua

купить атлетический пояс