mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak wybrać dziewczynę na dłużej?

Portret użytkownika tddaygame

Z powrotem w Polsce, przypominam film z przed tygodnia i zabieram się za przygotowywanie nowych materiałów. A jest o czym pisać...

Ale dziś - ponownie o dłuższych relacjach.

Im krótsza i luźniejsza relacja tym mniej z poniżej listy powinniśmy brać pod uwagę. Jeżeli to tylko fuck friend, to liczy się punkt pierwszy (seks), a jeśli one night stand - to tak naprawdę nic nie ma znaczenia, bo i tak się więcej nie zobaczymy.

1. Po pierwsze seks - jakakolwiek relacja bez dogrania temperamentów i łóżkowych zainteresowań nie przetrwa na tyle długo, żeby inne rzeczy zaczęły mieć znaczenie.

2. Zgodność charakterów - jeśli już spędzamy czas poza łóżkiem, to warto, żebyśmy nie kłócili się o byle pierdoły, ani nie mieli zupełnie innych charakterów, których nijak nie da się pogodzić.

3. Wspólne zainteresowania. Jeśli wychodzimy poza "kolację i seks" albo "kino i seks" i zaczynamy spędzać z kimś więcej czasu, to wspólne zainteresowania zaczynają mieć znaczenie - jeśli ona uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, a Ty od 10 lat nie poszedłeś nawet do innego pubu niż swój ulubiony, to może tu być problem.

Duża uwaga do tego punktu - dziewczyny zwykle mają dość proste i mało ekscytujące zainteresowania, ale z chęcią podążą za pewnym siebie facetem i zaczną robić to co on (i będzie im się to podobało). Nie liczcie, że przeciętna kobieta* zorganizuje np. spontaniczną weekendową wyprawę do innego kraju albo nawet szaloną imprezę w ruskiej bani. To mężczyźni mają takie pomysły, a kobiety z chęcią w nich uczestniczą.

4. Cele życiowe i plany na przyszłość. Jeśli chcemy z kimś być na dłużej-dłużej, to wtedy takie rzeczy jak zawód, miejsce zamieszkania, poglądy na życie zaczynają mieć znaczenie. Ale o tym pewnie i tak sami dobrze wiecie.

* Nie mówmy o tych paru % wyjątków.

Odpowiedzi

Portret użytkownika GrowTank

Cześć mam pytanie Czy zanim

Cześć mam pytanie Smile
Czy zanim podejdziesz do kobiety uśmiechasz się do niej przy pierwszym kontakcie wzrokowym ? Co jeżeli taka nie odwzajemni uśmiechu bądź opuści wzrok ? Czy wtedy warto podbić czy to jej subtelny sygnał mówiąc "Nie masz u mnie szans" ?

Portret użytkownika tddaygame

W większości przypadków nie

W większości przypadków nie ma wcześniejszego kontaktu wzrokowego. Jeśli jest i odwzajemni uśmiech - podejdę na 100%. Jeśli nie ma - pewnie i tak podejdę, żeby sprawdzić.

Jeśli chcesz się ograniczać tylko do dziewczyn, które dają wyraźne sygnały zainteresowania, stracisz naprawdę dużo okazji.

Portret użytkownika ann39

Forma jest ! Wiedza

Forma jest ! Wiedza przekazana na poziome jest !
Fajnie że tu jesteś hahaha, spoko film Wink
Pozdro

Portret użytkownika Hasano

tddaygame rób to dalej, nie

tddaygame rób to dalej, nie przestawaj Wink Ja niestety patrzyłem kilka razy przez pryzmat ślicznej buźki i relacje które teraz wiem, że powinno łączyć nas tylko łóżko pchałem bezsensownie w związki, w których i tak się nie odnajdywałem bo nie nadawaliśmy na tych samych falach. Dziewczyna do dłuższego związku? Na pewno trzeba wszystko dokładnie prześwietlić, nie zakładać różowych okularów Wink