mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak wybrać dziewczynę na dłużej?

Portret użytkownika tddaygame

Z powrotem w Polsce, przypominam film z przed tygodnia i zabieram się za przygotowywanie nowych materiałów. A jest o czym pisać...

Ale dziś - ponownie o dłuższych relacjach.

Im krótsza i luźniejsza relacja tym mniej z poniżej listy powinniśmy brać pod uwagę. Jeżeli to tylko fuck friend, to liczy się punkt pierwszy (seks), a jeśli one night stand - to tak naprawdę nic nie ma znaczenia, bo i tak się więcej nie zobaczymy.

1. Po pierwsze seks - jakakolwiek relacja bez dogrania temperamentów i łóżkowych zainteresowań nie przetrwa na tyle długo, żeby inne rzeczy zaczęły mieć znaczenie.

2. Zgodność charakterów - jeśli już spędzamy czas poza łóżkiem, to warto, żebyśmy nie kłócili się o byle pierdoły, ani nie mieli zupełnie innych charakterów, których nijak nie da się pogodzić.

3. Wspólne zainteresowania. Jeśli wychodzimy poza "kolację i seks" albo "kino i seks" i zaczynamy spędzać z kimś więcej czasu, to wspólne zainteresowania zaczynają mieć znaczenie - jeśli ona uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, a Ty od 10 lat nie poszedłeś nawet do innego pubu niż swój ulubiony, to może tu być problem.

Duża uwaga do tego punktu - dziewczyny zwykle mają dość proste i mało ekscytujące zainteresowania, ale z chęcią podążą za pewnym siebie facetem i zaczną robić to co on (i będzie im się to podobało). Nie liczcie, że przeciętna kobieta* zorganizuje np. spontaniczną weekendową wyprawę do innego kraju albo nawet szaloną imprezę w ruskiej bani. To mężczyźni mają takie pomysły, a kobiety z chęcią w nich uczestniczą.

4. Cele życiowe i plany na przyszłość. Jeśli chcemy z kimś być na dłużej-dłużej, to wtedy takie rzeczy jak zawód, miejsce zamieszkania, poglądy na życie zaczynają mieć znaczenie. Ale o tym pewnie i tak sami dobrze wiecie.

* Nie mówmy o tych paru % wyjątków.

Odpowiedzi

Portret użytkownika GrowTank

Cześć mam pytanie Czy zanim

Cześć mam pytanie Smile
Czy zanim podejdziesz do kobiety uśmiechasz się do niej przy pierwszym kontakcie wzrokowym ? Co jeżeli taka nie odwzajemni uśmiechu bądź opuści wzrok ? Czy wtedy warto podbić czy to jej subtelny sygnał mówiąc "Nie masz u mnie szans" ?

Portret użytkownika tddaygame

W większości przypadków nie

W większości przypadków nie ma wcześniejszego kontaktu wzrokowego. Jeśli jest i odwzajemni uśmiech - podejdę na 100%. Jeśli nie ma - pewnie i tak podejdę, żeby sprawdzić.

Jeśli chcesz się ograniczać tylko do dziewczyn, które dają wyraźne sygnały zainteresowania, stracisz naprawdę dużo okazji.

Portret użytkownika ann39

Forma jest ! Wiedza

Forma jest ! Wiedza przekazana na poziome jest !
Fajnie że tu jesteś hahaha, spoko film Wink
Pozdro

tddaygame rób to dalej, nie

tddaygame rób to dalej, nie przestawaj Wink Ja niestety patrzyłem kilka razy przez pryzmat ślicznej buźki i relacje które teraz wiem, że powinno łączyć nas tylko łóżko pchałem bezsensownie w związki, w których i tak się nie odnajdywałem bo nie nadawaliśmy na tych samych falach. Dziewczyna do dłuższego związku? Na pewno trzeba wszystko dokładnie prześwietlić, nie zakładać różowych okularów Wink