mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak zabić Miłość – Ex na plaży Analiza Podrywu #5-8

Portret użytkownika Admin

"Ex na plaży" odcinki 5-8. Poprzednie moje analizy (Warsaw Shore i filmy fabularne), których nie ma na YouTube możesz obejrzeć tutaj:

https://vimeo.com/user7469181

Ex na plaży "Jak Zabić Miłość" # Analiza Uwodzenia odc. 8

Odc. 8. Ex na plaży: Jak kobieta może zabić miłość mężczyzny - zobacz skuteczne działania Ismeny, Jaki błąd popełnia Bartek z Ex na plaży i kończy noc samotnie, Co złego robi Maciek Ex na plaży? Czego nie powinieneś tolerować w zachowaniu kobiety. Czy Ismena Ex na plazy powinna iść na terapię zazdrości?

Odc. 7.

Odc. 6.
Ex na plaży - Co Jest Nie Tak z Anastasią? #Bonusowa Analiza

Jakie intrygi knuje Anastasiya z Ex na plaży? Dlaczego dziewczyny nie lubią Anastasii? Jak poradzić sobie z dziewczynami typu Anastasiya z ex na plaży? Czego nie powinieneś mówić kobiecie? Przerywany podryw Maćka.

Fame MMA w "Ex na plaży" Kasjusz vs Dawid #Analiza cz. 5

Odc. 5. Fame MMA w "Ex na plaży" czyli analiza dramy: Kasjusz z Ex na plaży (Don Kasjo) vs Dawid i Ismena czyli Fame MMA na planie Ex na plaży Wink Kto ma rację? Ismena czy Kasjusz? Dlaczego Kasjusz prowokował bójkę?

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Bad-boy

dziewczyna z drugiego filmiku

dziewczyna z drugiego filmiku ta chyba z ukrainy w panterce , ona go robi jak chce ... to nie on prowadzi ta relacje, zobaczcie ze to ona go kusi i to ONA jego caluje , nie zdziwie sie jak zaraz zacznie kusic innego , ten koles powinien zucic jej wyzwanie i pokazac ze nie tak predko, czyli odsunac sie pierwszy od pocalunku . a tak poza tematem toowe dziewczyny sa straszne tępe Sad , zamknij morde?, co chwile przeklenstwa , fuj , licze na to ze zaden z tej strony takiej nie spotkal i nie spotka