mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kapsuła Czasu

Portret użytkownika zig

Siedzi człowiek nad projektem wpada my do głowy myśl. Zobaczę co się dzieje na podrywaju dawno mnie nie było sprawdzę co u chłopaków słychać. Jak leci czy jakieś nowe techniki co nowego i dobrego. Czyta CZyta CZYta CZYTa CZYTA....

Oczom nie wierzy to w co widzi.

Portal sprzedany, UWO w TV i banda dzieciarni która próbuje nasrać wyżej od własnej dupy wypisując głupoty na siłę odkrywając drugi raz Amerykę. Tematy co teraz jest na topie instagrama fapchaty tindera lansu i chuj wie jeszcze czego. Co czwarty to uwo couch i vloger, 10 sposobów na wyrwanie laski na pudełko zapałek. Panowie nie było mnie może dwa lata a tu zmiana jak by cały świat na głowie stanął. Co wy tu Odp...terefere, co zostawiacie po sobie ? Jak się tu pojawiłem to mówiono że portal umiera, ale teraz widzę że to moment w którym gnije jak cesarstwo rzymskie. Chciwość próżność zazdrość zawiść niedojrzałość. Przerost formy nad treścią, pokolenie się zmieniło, a razem z nim wszystkie wartości ?

Nigdy w życiu się nie zgodzę że markowe ciuszki czy fajna fryzurka lub dobry profil na insta zastąpi trzy podstawowe rzeczy.

1. Charakter ( siła wewnętrzna )
2. Zaradność ( zadbanie, praca, status )
3. Pewność siebie ( poczucie własnej wartości, dobry dialog )

Dzisiaj żeby mieć pieniądze na prawdę jak nie siedziałeś na dupie przez cale życie to możesz to łatwo osiągnąć. Polska jest takim jarmarkiem gdzie świeci się markami i logami, na zachodzie marka ma znaczenie dla tych co albo szukają dobrego produktu, albo tych którzy nie mają do zaoferowania nic poza własna skorupką i musza świecić metkami.

Kolejna sprawa, era super dbania o siebie ten film powie więcej niż ja :

Ja wiem że pokolenie milenium wierzy we wszystko co im się podstawi pod nos razem z super couchami nowymi technikami amerykanistki naukowcami, a nagroda w postaci złudzenia o wymarzonych cyckach motywuje na 200% no i wszystko musi być tu i teraz a do tego za DARMO. Do cholery na ile sposobów można zagotować wodę i po co ? Ludzie działacie jak maszynki zasilane emocjami. Rozwodzicie się nad chuj wie czym i nie wiadomo po co tracąc czas i energie. Ten portal powstał jako narzędzie/suplement do życia a z tego co widać stał się dla niektórych całym życiem.

Jakiś tam użytkownik pisze o dresach i marnych ubraniach pieniądzach i fejmie i że bez tego ni chu chu. Ok wiecie jaka jest mała różnica ? Ja mogę takie ubrania założyć i podchodzić od jednej do drugiej bo w środku wiem że inteligenta kobieta dostrzeże fortel, i nie potrzebuje w przeciwieństwie co do niektórych markowych ubrań bo zawsze możesz zmienić. Jak tylko coś nie jest do końca dopięte to już sraka w gaciach i giętkie nogi bo się jeden z drugim nie wypindrzył się przed lustrem i już nie ma startu.Mężczyzna ma być czysty schludny i ładniejszy od diabła, a nie Paw szykuje się do zalotów.... Stado kolorowych papug pląsająca w z zalotnym rytmie każda inna a wszystkie takie same. Na tapecie tylko super dupy cycki i prężne ciało, a gdzie do chuja jakieś wartości co ? Co zrobisz jak ci laska będzie podpaski na ziemi zostawiać, albo zapyta się kto to jest adolf hitler ? to ten zły z telewizji ? Taki masz poziom wymagań ? Zmienisz na taką samą ?Użyjesz techniki numer 212 kombinacja a ?
Panowie, no bez przesady ... Ja wszystko rozumiem ale dupa i cycki to nie wszystko, no chyba że jesteś nieposkromionym dupczycielem, a twój żywot sprowadza się do "główkowania"

Widzę po małolatach że o dobrą żonę/męża dla moich dzieci będzie coraz trudniej a i z wychowaniem nie będzie łatwo, ale nie dajmy się zwariować. Jest coraz mniej mężczyzn i kobiet na poziomie tak samo jak dobrego i zdrowego jedzenia. I to w tym kierunku trzeba szukać JAKOŚĆ nie ilość nie pudełko. Jak już będziesz miał tę SH 10 super dupę to co ci z tego skoro ona poświęca większość czasu na swój wygląd to ile zostaje dla ciebie i jej wewnętrzny rozwój ? Jak się nadupczysz to zmienisz sobie na mądrą ? W większości to i tak jest mydlana bańka która szybko pęka i wychodzi wewnętrzna słabość takich osób.

To się tyczy teraz sporej większości ! Bo sami wychowujecie sobie dziewczyny one stają się takie jakich ich pożądacie ! Nabija cie sobie "główki" pierdołami zamiast trochę pomyśleć przewartościować pewne rzeczy i rozciągnąć ten ciąg w czasie, wystarczy żeby zmienić pogląd na świat. Sama świadomość że umrzesz powinna dodać ci odwagi bo jak nie teraz to kiedy będziesz żył jak chcesz ?
Przestań się oszukiwać że czegoś potrzebujesz, ludzie żyją szczęśliwie nie posiadając niczego, a ty ścigasz się w wyścigu który bardzo szybko straci sens.

Głupi przykład z przed kilku dni.

Wchodzę do sklepu, widzę przy kasie ładną brunetkę trochę skryta widać ciut nieśmiała, ale widać ze ma inteligentne spojrzenie, przede mną idzie taki bażant ciuchy od ck buciki na połysk widzę że mu dziewczyna w padła w oko bo co róż się ogląda i poprawia sobie ubranie, naprężył się jak by startował w zawodach w wybijaniu futryn i kiedy przychodzi jego kolej zaczyna nawiązywać kontakt czy ma dzisiaj ciężki dzień w pracy i że ładna pogoda, a potem mówi że ma ładne oczy i pasują jej do koloru włosów. Dziewczyna widać osłuchana już tekstów typa zlała w mgnieniu oka z faceta uszło powietrze, myślę że i ja spróbuje zobaczymy co powie na mnie i jakiś z dupy wypowiedziany tekst byle z uśmiechem i pełną pewnością. Byłem umorusany jak dzik, brudny i wyglądałem jak niedopity budowlaniec bo akurat wracałem ze strzelnianki paint ball, a rano padał deszcz. W drodze powrotnej zahaczyłem do sklepu po drzem na naleśniki i parówki na śniadanie dla dziewczyny. Podchodzę do kasy i widzę że patrzy na mnie dziwnym wzrokiem na to pytam

- Co ? Nigdy nie jadłaś dżemu z parówkami ?! Kobieto żałuj bo nie wiesz co tracisz, to mezalians pokroju kawy z mlekiem.
- Nie i nie lubię kawy
- Tym lepiej, może posmakują ci parówki z dżemem, życie przed tobą !
Zaczęła się śmiać i odpowiedziała
- Koniecznie muszę spróbować. (z przekorą i żartem w głosie zaczęła owijać włosy w okół palca a na jej twarzy pojawił się rumieniec ) Masz fajną koszulkę ( była to parodia plakatu szczęki z kotem i płynącą myszą poplamiona od kulek z farbą )
Podziękowałem wziąłem zakupy i powiedziałem - tylko się parówkami nie obżeraj !
Nie chciałem brać numeru ani umawiać może następnym razem zaproszę ją na strzelnke, robiła pozytywne wrażenie i jestem ciekaw z kim jest. Widziałem że ją trochę rozweseliłem i była zainteresowana w przeciwieństwie do typka przede mną.

Piszę to żeby dać do zrozumienia że 90% to twoje podejście do życia to czy się uśmiechasz jesteś szczery i dobrze ze sobą żyjesz. Paradoksalnie dzisiaj w erze łatwego dostępu do wszystkiego ludzie są bardzo samotni i szukają kontaktu. Ile można pisać na fb i oglądać zdjęć znajomych lub chodzić po klubach. Oklepane niekreatywne zajęcia.

Nie che się wywyższać i dla jasności nie jestem w niczym lepszy, na tej wspólnej drodze jestem przed niektórymi i dziele się wrażeniami z podróży, bo tak jak wam ADMIN GRACJAN zakładając to forum uratował mi dupę bo gdyby nie ten człowiek i wielu innych ludzi poświęcających tu swój czas moje życie wyglądało by dziś zupełnie inaczej z resztą nie tylko moje. W każdym razie nie o tym rzecz. Cholera jasna nie będę się tu niczym chwalił, ale dla uświadomienia co niektórych mam super laskę i dobrze prosperującą firmę za granicą. Instagrama Facebooka i wszelkiego rodzaju gówna z social media unikam. Co do pieniędzy ukrywam swój status jak tylko mogę, specjalnie udaje że ich nie mam, bo nie mam ochoty żeby ludzie postrzegali mnie przez pryzmat $, a dodatkowo przynajmniej widzę z kim mam do czynienia od razu ! Sporo ludzi jak widzi że nie ma z ciebie korzyści nie kryje się z zamiarami i swoim prawdziwym ja.
Odbiłem się od zajebistego dna. Mam nadzieje że zmusiłem kogoś do małej refleksji.

Odpowiedzi

Portret użytkownika SIKS

Poleciało na główną. No

Poleciało na główną.

No niestety masz dużo racji w tym co piszesz.

Jeżeli chodzi o hajs to też nie chciałbym być postrzegany przez pryzmat pieniędzy chociaż jak do tej pory nie trafiałem na takie kobiety, wolałbym żeby tak zostało.

Spróbuj ASG Wink

Portret użytkownika zig

Zainwestowałem trochę w PB i

Zainwestowałem trochę w PB i ASG z chęcią bym spróbował, ale mam kilka obiekcji w miejscu gdzie mieszkam dużo dzieci w to gra i poziom honorowej gry stoi na bardzo niskim poziomie, poza tym mniej boli a to jest dla mnie duży + mnie boli przeciwnika też i większa adrenalina. Dodatkowo czasem czuć jak się morale w duchu łamią kiedy człowiek został sam na arenie z 4 przeciwnikami i dobry sposób na przełamanie własnego strachu i słabości.

Bloga pisałem w nerwach trochę bez składu i ładu, ale tak go postanowiłem pozostawić.

Mam różne towarzystwo i wiekiem i poziomem, co zauważyłem to że dużo dziewczyn zachowuje się bardzo wulgarnie i nie ma tej kobiecej klasy. " Ej Kurwa nie ruszaj tego OK ?! Pojebało cię !? Hee .." Uszy więdną. Innym znów się wydaje że jak 10 kg zrzuci to cały świat należy do niej,a jak się trafi rodzynka z którą się miło rozmawia to aż się ciepło na sercu robi, tyle że za szybko się bidulki zakochują ;/

A wiesz że mózg musi być

A wiesz że mózg musi być powierzchowny i ocenia ludzi w mniej wiecej kilka sekund ? Kwestia ewolucyjna by wyłapywać zagrożenie . Charakteru i inteligencji nie da sie wyłapać po pierwszych sekundach. Nie bądzmy hipokrytami bo sami nie chcielibysmy inteligetnej zaradnej brzydulki Wink Pozdrawiam i bez spiny pisze Smile

Portret użytkownika SIKS

Nikt nie mówi, że chce

Nikt nie mówi, że chce inteligentnej brzydulki.
Raczej chodzi o to, że nie chcemy tępej ale ładnej.
Ani konia z pięknym ciałem. Tongue

Piękno i inteligencja mogą iść ze sobą w parze i jest tak częściej niż mogłoby się wydawać.

Portret użytkownika zig

Nie popadajmy w skrajności,

Nie popadajmy w skrajności, nikt nie musi brać brzyduli bo jest mądra, lecz sam musi używać tego organu który od móżdżku leży po drugiej stronie ciała Smile

Panowie nie piękno tylko KLASA to czyni kobietę na prawdę gorącą zwróćcie na to uwagę.

Mi jest żal otyłych

Mi jest żal otyłych dziaciaków na gównanym żarciu i jak by to nazwać chyba gównianym życiu mało ruchu itd.
Tak wiem życie się zmienia ale masz kurwa racie życie nie trwa wiecznie nie ma co czasu tracić zaglądam tu czasem z ciekawości czy ktoś tu tchnie nowego ducha.

Portret użytkownika Guest

hahahahaha.... no czekałem na

hahahahaha.... no czekałem na Twoj komentarz:)

jeszcze niunius-pipunius jongm i będzie komplet:)

Portret użytkownika Guest

nie pamiętasz, że nie byłem

nie pamiętasz, że nie byłem cichy? To sobie przypomnij.
O Twoich "prawdach" nie będę dyskutował. Masz szklankę cały czas do połowy pustą.

Portret użytkownika zig

1. kapok ? 2. czy mam się z

1. kapok ?

2. czy mam się z tego powodu czuć winny ?

3. Taki chojrak z ciebie ? Dawaj linijkę zaraz zmierzymy kto ma większego.... a tak poważnie szkoda że nie zrewidujesz własnych treści bo sobie przy okazji też przypiąłeś łatkę. Jestem ciekawy twojej opinii i z chęcią wymienię się poglądami, ale bez rzucania gównem.

Zgadzam się ze wszystkim poza

Zgadzam się ze wszystkim poza jedną kwestią.

Cały swój blog opierasz o to, że czytelnikowi sprawia szczęście to co Tobie. To założenie jest błędne u samych podstaw interakcji z innymi ludźmi. Każdy człowiek w jakiś sposób różni się od innych. Dla jednej osoby szczęściem będzie trwały związek a dla drugiej seks co noc z inną kobietą.

"Panowie, no bez przesady ... Ja wszystko rozumiem ale dupa i cycki to nie wszystko, no chyba że jesteś nieposkromionym dupczycielem, a twój żywot sprowadza się do "główkowania" "

Z tego tekstu wynika, że jednak nic nie chcesz zrozumieć, patrzysz tylko ze swojego punktu widzenia. Tak samo robi większość użytkowników po drugiej stronie barykady.

Twój blog przekazuje bardzo ważne informację i można go uznać jako dobry wpis. Jednak gdybyś przy pisaniu patrzył szerzej na cały temat, przelane wnioski na pewno byłyby jeszcze bardziej wartościowe!

Portret użytkownika zig

Dzięki za cenną uwagę,

Dzięki za cenną uwagę, pisałem go pod wpływem nie małego wkurwienia i rzeczywiście po ponownej lekturze znalazłem kilka błędów zmieniających wydźwięk całości.

Jednak Swoje słowa głównie kierowałem jako kontrę przeciw $ dupa cycki. Popatrz proszę z perspektywy nowej osoby która tu trafia jakimś cudem, jakich poglądów nabierze o sobie i tym jak ma żyć po czytaniu aktualnych treści, bo nie oszukujmy się sporo ludzi zaczynając swoje przemiany nazbyt skrajnie wszystko traktuje by dopiero potem odnaleźć balans.

Dla sprostowania, rozumiem że ludzie mają różne gusta potrzeby i wartości co mnie to obchodzi, że ktoś woli w dupę ? Ale niech nie wywyższa tego jako ponad poziom na jaki zasługuje, bo nie jest to jedyną prawdą. Dzisiaj o sex nie jest trudno, powiedział bym że dziewczyny same się pchają na ... W szczególności za granicą i jak już zaspokoisz wszystkie swoje żądze pragnienia nasycisz się wszystkim to co zostaje ? Masz miejsce na coś jeszcze ? Prawdziwe ja odzywa się dopiero jak masz wszystko jest ci dobrze, nagle może pojawić się pustka i dziura nie do zatkania. Znam kilku na prawdę bogatych ludzi którzy wcale nie są szczęśliwi, jak się kiedyś pokuszę o rozmowę na ten temat to pewnie się podzielę wnioskami.

Szczerze zauważyć zmianę mogłem dopiero z perspektywy czasu i nieobecności widać jak się wszystko ruszyło. Dla mnie jest to po prostu ciekawe, nie potrzebuje już bawić się w PUA bo przeszedłem na kolejny etap w życiu i inne rzeczy mnie cieszą, jednak chce zostawić coś po sobie bo może komuś się to kiedyś przyda.

Portret użytkownika lukas198820

Zig ile masz lat i jak dlugo

Zig ile masz lat i jak dlugo w zwiazku jesteś?

Portret użytkownika zig

29 - prawie 3 lata w związku.

29 - prawie 3 lata w związku.

Portret użytkownika lukas198820

Brawo wiec dobrze prawisz.Ja

Brawo wiec dobrze prawisz.Ja jestem twoim rowiesnikiem z tym ze jeszcze 28 ale juz niedlugo 29.Dla scisłości ile wzrostu masz? Ja 170 takze jestem w zwiazku, ale od marca.Wczesniej 2 lata i out, przerwa i zabawa.

Portret użytkownika zig

Mam 186, ale co do tego

Mam 186, ale co do tego wzrostu to małe dziewczyny są słodkie, zawsze się niższa znajdzie Laughing out loud Jak się złości to jak taki mały wkurwiony krasnoludek Laughing out loud

Heatha nie rozumiem, bo

Heatha nie rozumiem, bo większość uwo wygłasza wielkie mądrości a rucha raz na dwa lata. Heath marudzi, mówi że to bez sensu, a co jakiś czas regularnie wrzuca raport z udanej akcji... Też tego pojąć nie mogę. Czy to taki sabotaż żeby się młode wilczki za dużo nie nauczyły i Heathowi konkurencji nie narobiły? Wink

A Zig, bardzo się oburzasz, ale przypomnij sobie co miałeś w głowie jak miałeś 19 lat. Jakie wtedy wartości Cię interesowały? Nie wiem jak Ty, ale mnie tylko cipki i cycki interesowały, a czy dziewczyna jest damą czy zwykłą szmatą to było mało istotne. Ważne żeby była ładna, fajna i miała słodki uśmiech. A co kogo obchodziło co ma w głowie? Przychodzi trzydziestka i nagle zaczynasz się wkurwiać na małolatów że głupoty prawią.

Jeden minus na podrywaju taki, że stara gwardia szybko ucinała takie bezsensowne wywody i trzymała poziom. A teraz młode walikonie wypisują co im się podoba i właściwie rządzą, bo nie ma komu pokazać gdzie ich miejsce.

Portret użytkownika zig

Widzisz co do wartości to

Widzisz co do wartości to jest jeden mały szkopuł, trzeba mieć skąd ich nabrać. 19 lat wydaje mi się że to trochę za dużo, bo w tamtym momencie sam szukałem dziewczyny która coś sobą reprezentuje. Jeśli miał bym się odnieść do okresu kiedy marzyła mi się dziewczyna nimfomanka to 13-16.

Widzisz czasy też się zmieniają i jak kiedyś w podstawówce wyczynem było tańczyć z koleżanką za ręce żeby zazdrośni koledzy cię nie wyśmiali na dzień kolejny tak teraz się dowiaduje że gówniarzeria 0.5l do budy wnosi. Gimnazjum to już Komsomoł i odizolowanie w wieku gdzie zachodzą największe zmiany bez możliwości obserwacji ludzi którzy to już przeszli.

Nie oburzam się na młodych o to że chcą się bawić, każdy wiek ma swoje prawa, ale utwierdzanie wartości że byt kształtuje świadomość to jest coś czemu się kategorycznie sprzeciwiam. Na pewno czytałeś projekt utopia - eksperyment na myszach. Jeśli nie zajrzyj tam, a na pewno dostrzeżesz wiele zależności.

O tym co się dzieje na zachodzi z dzieciakami można książkę napisać. Kult ciała i $. Dzieciaki szukają wzorców, swojego stada, nie każdy może być samotnikiem i potem przyłącza się chłopak do takiej grupki gdzie Justin to wyemancypowany bażancina a Angela co ma duże cycki, fajną dupę przerywając swoje wywody na temat jakie to z jej koleżanek kurwy ciamka gumą i co trzecie słowo używa łacińskiego przecinka. Skoro wchodzisz między wrony ... ? Stąd moje oburzenie, pewne wartości są nie zmienne ludzie podświadomie szukają sobie podobnych więc można dać im szanse przyłączyć się do grona tych co jeszcze nad życiem chcą mieć kontrole, nie omamieni konsumpcjonistycznym szałem.

купить препараты для потенции

casino-online-ua.info/pravila-igr/igrovye-avtomaty/

casinoworld123.info