mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kobiety kręcą inne rzeczy, niż mężczyzn

Portret użytkownika tddaygame

Mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy w stanie zaakceptować, ża a) kobiety i mężczyźni różnią się fizycznie i b) różnią się psychicznie. Bez tego w ogóle nie ma co się zabierać za ten temat.

Wielu mężczyzn błędnie zakłada, że to co nam się podoba, będzie podobało się też kobietom. Że skoro ty się cieszysz, gdy ona wysyła Ci nagie zdjęcie, to ona też powinna być zadowolona, gdy wyślesz jej zdjęcie swojego dumnie stojącego sprzętu.

Zbyt często zakładamy, że "to jest dobry teskt" albo "to jest dobre zachowanie" opierając się o tym, co nam się podoba. Nie chodzi mi o wypisanie tych wszystkich różnic, a jedynie sprowokowanie do myślenia w tematach damsko-męskich i odrzucenie naszej męskiej perspektywy.

Jak to możemy zrobić? Doświadczalnie - próbując różnych rzeczy i patrząc co w praktyce działa, a co nie. Ale nie zakładajmy z góry, że to co podnieca Ciebie, podnieca także i ją.

Można by pójść z tematem dalej i zastanowić się, czemu mężczyznom raczej nie podobają się "bogate, stare baby", a dziewczyny nie mają problemu z dojrzeniem atrakcyjności u "starego, bogatego dziada", ale to chyba powinno być dla wszystkich oczywiste...

Odpowiedzi

Ciekaw jestem kiedy drużyna

Ciekaw jestem kiedy drużyna "bez mordki i autka nie podchodź" uzna że należy przekonywać iż bogate stare baby też są atrakcyjne :/

Sprawiedliwości nie ma,nie

Sprawiedliwości nie ma,nie było i nie będzie i jestem ciesze się że jestem facetem.

Zauważyłem że kobiety lepiej

Zauważyłem że kobiety lepiej reaguje na faceta z cechami meskimi, ale z dodatkiem tych damskim. Sam widzę, że jak pokazuje jakąś empatię, czy wrażliwość to im się oczy otwierają.

-----

Inna kwestia to moim zdaniem pojęcie atrakcyjności u facetów. Jak dla mnie jest atrakcyjność nazwijmy to spoleczna i atrakcyjność seksualną. I na tej podstawie poczucie humoru, czy pieniądze nie są częścią atrakcyjność seksualnej, która moim zdaniem jest najważniejsza - przez to są też mniej istotne. Ale to temat na inną dyskusję.