mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kobiety a uzewnętrznianie się

Witam , jest to mój pierwszy blog na tej stronie więc chętnie
przyjmę konstruktywną krytykę Wink

Jak w tytule , czy przed kobietą można się uzewnętrznić ?
Napadła mnie dziś ta myśl , starałem się przypomnieć wszystkie moje dłuższe znajomości z kobietami i wyciągnąć z tego jakieś wnioski.. ale do rzeczy :
Każdy ma jakiegoś przyjaciela któremu mówi więcej niż rodzinie , innym znajomym etc.
Czy nie macie tak że przed kobietą ( oczywiście nie koleżanką ) wstydzicie się czegoś powiedzieć ? Ba ! Może nawet macie swoje tajemnice ?
Przecież pełno tu blogów o tym , bądź tajemniczy , nie mów wszystkiego , zaskakuj ją na każdym polu .
Ale co jeśli podrywanie coraz to nowych lasek już nie będzie Cie kręciło ?
Przecież każdy chce znaleźć partnera na całe życie który pomoże mu w kłopotach , któremu może się wyżalić albo powiedzieć choćby to co robiło się dziś przez pół dnia . Bez żadnego wydziwiania , żadnych ST , po prostu jak z najlepszym kumplem ... fajnie nie ?
I tu znowu pojawiają się historie z blogów :
" byliśmy ze sobą 2 lata , było pięknie , tylko jak jej się wyżaliłem bo miałem problem , rzuciła mnie " .
Ale czy my nie szukamy kogoś przy kim będziemy w pełni sobą ?
Z autopsji zauważyłem że o wiele łatwiej wpaść w ramę " koleżanki " gdy opowiada się zbyt osobiste historie ..

Co wy o tym sądzicie ?
Na tej stronie są też osoby z wieloletnim stażem w związku , którego ja tak naprawdę jeszcze nie miałem , mam nadzieje że się wypowiedzą .

Odpowiedzi

" byliśmy ze sobą 2 lata ,

" byliśmy ze sobą 2 lata , było pięknie , tylko jak jej się wyżaliłem bo miałem problem , rzuciła mnie " - laska na pewno Cię nie rzuci jak się wyżalisz z jakiegoś problemu. Pytanie tylko jaki to będzie problem, ile ich będziesz miał i czy coś będziesz z tym robić.
Bo dwie waginy na jeden związek to za dużo...

? dlaczego dopuszczenie kogoś

? dlaczego dopuszczenie kogoś do tego jak myślisz wg Ciebie może okazać sie Twoja piętą Achillesową? w mojej opinii właśnie na odwrót gdy ktoś trzyma dystans to zniechęca. zresztą w związku powinieneś być partnerem nie aktorem i to samo się tyczy drugiej strony.

Sądzę że nie warto budować

Sądzę że nie warto budować trwałego związku z wszystkimi jego cechami przy udziale laski która dała się wydupczyć na pierwszym spotkaniu. Naprawdę to nie jest bez znaczenia kiedy kobieta daje! Jak od początku dążysz do dupczenia to tworzysz w jej oczach obraz siebie jako typowego jebaczka aż tu po pewnym czasie wyżalasz się jej? Ona dostrzega że została oszukana - miałeś być prostym zdecydowanym jebaczkiem a okazałeś się zwykłym człowiekiem o słabszych momentach to spadaj!

Jak najbardziej można się

Jak najbardziej można się uzewnętrznić;)

Szukamy przyjaciółek ?

Szukamy przyjaciółek ? Wiadomo , można powiedzieć lasce że masz zły dzień czy piesełek Ci zdechł, ale nie od razu że miałeś stulejke robioną 10 lat temu.