mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

KOLEŚ CIUŁA NA BE-EMKĘ JA URABIAM MU PANIENKĘdlaczego ten artykuł nigdy nie ukaże się w żadnej popularnej gazecie mainstreamowej

Portret użytkownika Ronlouis

Faceci są wychowywani tak, żeby czuli się źle myśląc o sobie. Jeśli jesteś ubrany źle, w jakieś obskurne ciuchy, które na domiar złego są porwane. I akurat będziesz przechodził obok pięknej kobiety, Twój umysł będzie Cię sabotować uczuciem niepewności. To samo jeśli np. zepsuje Ci się samochód na środku drogi i czarny dym zacznie unosić się z Twojego silnika, poczujesz się zawstydzony i zmieszany.

Natomiast jeśli wychodzisz z super wypasionego wozu, świetnie ubranym – jesteś tym, którego geny powinny zostać rozprzestrzenione. Ponieważ firmy sprzedające samochody, ubrania, zegarki czy inne gadżety męskie będą zarabiać. Ale ja nie chcę przynosić takim firmom korzyści moim kosztem – chce przynieść korzyści sobie. I Ty też powinieneś nauczyć się jak przynieść korzyści sobie, będąc wolny w swoich wyborach. Nie przeczę, że dobry samochód, dobry zegarek czy dobre markowe ciuchy to coś złego. Tylko przeczę normom, które są wam wpajane w temacie kobiet, że dobry samochód, dobre markowe ciuchy i dobry zegarek = świetna kobieta. Samochód, ciuchy i zegarek to przedmiot, który nie ma swoich uczuć, świadomości czy emocji, a was uczy się dzisiaj, że jest wręcz odwrotnie identyfikując przedmioty martwe z żywymi ludźmi. Te gazety dla mężczyzn, które są wylęgarnią marketingowego bełkotu i są zwykłymi reklamami męskich przymiotów uczy, że jak będziesz posiadał te rzeczy będziesz miał kobiety. Niektórzy z Was tak bardzo w to wierzą, że zaczynają kupować te rzeczy w nadziei, że dzięki temu zdobędą piękną kobietę. I kiedy taki koleś np. myśli, że, żeby mieć piękną kobietę trzeba mieć dobry samochód, to po jakimś czasie gość kupuje sobie ten już upragniony samochód. I nagle okazuje się, że w jego powodzeniu wśród kobiet jest tak samo albo i gorzej niż wcześniej. Ewentualnie trafia na typ blachary, ale czy Ty naprawdę jesteś zainteresowany takimi kobietami ? Zawsze się w końcu znajdzie ktoś kto ma lepszy samochód od Ciebie. I jak myślisz co taka kobieta zrobi ? Zostanie przy Tobie ?

Powracając do tematu - taki ktoś w końcu siedzi i zastanawia się co jest nie tak, bo przecież kobiety miały mu jak to kiedyś Gracjan napisał przez tłumik wchodzić do tego samochodu. A tu się jednak okazuje, że jest wręcz odwrotnie.

Ale dlaczego tak jest?
Kiedy facet wychodzi z błyszczącego samochodu jego niepewność będzie mniejsza. Kobiety wyczuwają niepewnych siebie facetów z daleka, dlatego nie chcą się wiązać z kimś kto ma niską samoocenę. Ale niepewność facetów jest tak duża, że większość nawet nie potrafi porozmawiać z kobietą, która im się podoba. Bez tych wszystkich atrybutów w stylu wypasiona fura, dobre ciuchy, dobrze płatna praca. A przecież podejście do pięknej nieznajomej kobiety nic Cię nie kosztuje, ale zobacz jak silnie wewnętrznie jesteś zaprogramowany, żeby tego nie zrobić. Jeśli wystarczająco nie przysłużyłeś się dla społeczeństwa. To jest kłamstwo, które od małego jest Ci wciskane przez całe Twoje otoczenia, które pierze Ci w ten sposób mózg. W pewnym momencie będąc atakowanym takimi przekazami przez gazety mainstreamowe, telewizję, reklamy. Wierzysz w to tak bardzo, że stajesz się jednym z tych społecznych zombie bez własnego pojęcia – umysł do wynajęcia.

Zobacz w szkole uczą Cię bądź grzeczny ucz się bądź pokorny, idź na studia, zdobądź dobrze płatną pracę. Ale w szkole nikt Cię nie uczy jak poznać piękną kobietę? Bo mając tę wiedzę, zdobywałbyś je bez tych wszystkich przymiotów, które wciskane są Ci od małego. Nie przysłużyłbyś się dobrze dla społeczeństwa. Nie kupowałbyś aż tyle, bo miałbyś piękną kobietę u boku i byłbyś szczęśliwy. Alę szczęśliwi ludzie nie przysługują się dla społeczeństwa, bo jak jesteś szczęśliwy kupujesz mniej, bo nie potrzebujesz nic więcej, a to jest złe dla machiny konsumpcjonizmu. Swoją drogą pomyśl, dlaczego kobiety to najwięksi konsumenci? Więc piorą Ci mózg od małego, żebyś uwierzył, że nie możesz mieć kobiety jeśli nie jesteś dobrze ubranym, nie masz wystarczająco pieniędzy bądź nie posiadasz wypasionej fury.

Przyjrzyj się pewnej zależności – kiedy jesteś w pokoju bądź pracy albo w klubie i akurat wejdzie dziewczyna, odbierze mnóstwo informacji o Tobie po sposobie tylko w jakim siedzisz. Kiedy kobieta wchodzi do pokoju i widzi faceta, który siedzi tak jakby miał pełno fobii. Nie poczuje, że ten gość ją pociąga i automatycznie odprawi go jako potencjalnego kochanka. A siedzi tak właśnie, dlatego że matka go tego nauczyła i patrzy na dziewczynę z lękiem – widząc kogoś takiego siedzącego w ten sposób, dziewczyna się nie podnieci.

Dodatkowo, kiedy gość widzi taką dziewczynę zaraz ze skrępowania wyciąga swój super nowoczesny aparat tel. i zaczyna czegoś w nim szukać albo ucieka od jej spojrzenia.
Dla dziewczyny będzie oczywiste, że ten człowiek nigdy nie widział nagiej kobiety na żywo. I to, że nie chce mieszać jego genów ze swoimi.

Zauważyłeś coś takiego, że jeżeli jest 10 rzędów krzeseł to pierwsza osoba, usiądzie, zazwyczaj na ostatnim miejscu. Również w parku na ławce pierwsza osoba, która przyjdzie usiądzie na końcu. Zwróć uwagę na następującą zasadę. Kiedy przyjdzie druga osoba, musi balansować pomiędzy nienaruszaniem przestrzeni osobistej pierwszej osoby siadając od niej najdalej jak tylko się da. W promieniu mniejszym niż pól metra pozwalamy przebywać bliskim przyjaciołom, bądź członkom naszej rodziny. Momentami ta reguła jest łamana np. w metrze, kiedy siadamy blisko osób, których nie znamy ze względu na duży ścisk. I kiedy Ci sami ludzie łamią tę zasadę w metro ich ciała są spięte.

Kiedy przestrzeń osobista narusza kochanek lub bliska osoba ich ciała są rozluźnione. Więc jeśli obce sobie osoby są zmuszone do stykania się swoimi ciałami są sztywni i wyglądają jak przepraszam, że żyję. Ich sylwetki przekazują coś w stylu wiem, że dotykam Twojego ciała i się nie znamy, ale jestem do tego zmuszony.

Przybierają sztywną postawę, która pokazuje, że nie chcą być z tą
osobą. Zapamiętaj jeśli będziesz spięty przy atrakcyjnej kobiecie.
Będziesz ją tak pociągał jak ludzie w metrze czyli wcale. Rozumiesz?

Ale dlaczego o tym piszę w temacie posiadania samochodu czy innych gadżetów?

Chce Ci uświadomić, żebyś nie zaczynał od dupy strony tematu relacji. Nie wierz w to wszystko, co wmawia Ci Twoje otoczenie używaj samodzielnie swojego mózgu. Wiesz ja czasem obserwuje na mieście tych wyemancypowanych chłopaków z for o uwodzeniu z nienaganną fryzurą koszulą, butami i całą resztą rzeczy ciekawe jest tylko to, że zazwyczaj widzę ich bez kobiet. Albo jak już to są naprawdę średniej urody dziewczyny chodź uroda rzecz gustu, ale w większości przypadków faceci nie posiadają u swojego boku pięknej kobiety, bo zwyczajnie się takich boją albo czują się źle przy takiej kobiecie. Czując, że na nią nie zasługują. I znam takie przypadki też z autopsji pracując ze swoimi klientami.

Kiedyś zrobiłem taki eksperyment poszedłem do klubu świetnie ubranym, wszystko było idealnie, fryzura, mój uśmiech, gadka. I zacząłem się bawić z naprawdę ładną kobietą, wiecie co mi powiedziała ? Jesteś za idealny i sobie poszła. Kobiety nie chcą zbyt idealnych mężczyzn, bo to oznaka tego, że ktoś coś ukrywa, jest niepewny siebie i próbuje ten fakt ukryć. A kobiety doskonale o tym wiedzą.

Pamiętam swoje początki na tym portalu, kiedy nie przykładałem w ogóle wagi do swojego wyglądu, oczywiście byłem zadbany, miałem ładnie wyczyszczone buty, byłem czysto ubrany. Ale w kontakcie z kobietami w ogóle nie zwracałem uwagi na to jak jestem ubrany czy jak wyglądam. I wiecie co się działo ? dostawałem na wejściu mnóstwo negatywnych reakcji ale dzięki temu nauczyłem się przebijać przez te wszystkie blokady które stosują kobiety, nauczyłem się komunikacji, nauczyłem się rozmawiać z kobietami, miałem dobre nastawienie. A to był okres, kiedy spotykałem się z kobietami, które śmiało mógłbyś wrzucić na rozkładówkę playmate.

Jeśli ktoś wmawia Ci, że musisz być nienagannie ubrany i mieć markowe ciuchy i perfumy od hugo bossa to przeważnie mówią tak osoby, które mają sztucznie wypracowaną pewność siebie, wystarczy takiemu komuś zabrać te wszystkie atrybuty w postaci jego ciuchów perfum, dobrego samochodu, żeby ta osobą czuła się jak gówno. Czy to jest autentycznie wypracowana pewność siebie? Nie sądzę.

Piszę Ci to, żebyś nie popełniał tego błędu jak większość mężczyzn zaczynających swoją przygodę z uwodzeniem identyfikując te sukcesy z kupnem różnych gadżetów zamiast zrozumieć, że najpierw musisz zacząć od swojej głowy tego, co masz w środku. Pracuj nad sobą, nad komunikacją z kobietami nad sposobami zrozumienia jak działa kobieca psychika – tak to jest możliwe... Ucz się o kobietach, zdobywaj nową wiedzę i umiejętności. Pytaj jeśli masz jakiś problem, z którym nie umiesz sobie poradzić. A reszta w postaci samochodu markowych ubrań, czy innych gadżetów przede wszystkim ma służyć Tobie, a nie poznawaniu kobiet.

I afirmuj jeśli nie wiesz jak to się robi to Ci pomogę.

Jako ciekawostkę zobacz dla może większości dobrze znaną personę wuwunia jego ciało nigdy nie widziało siłowni ma naprawdę przeciętny wygląd, a niejeden Ronaldo zazdrościłby mu modelki, z którą obecnie jest. Gość jest pozytywny ma dobra gadkę ciekawy życie - bo - jest ciekawą osobą dlatego ma piękna kobietę u boku Smile

Podsumowując panowie najpierw to, co w środku i dopiero to, co na zewnątrz niekoniecznie w markowych ciuchach z wypasioną bryką czy perfumami od hugo bossa.
Pozdrawiam

Odpowiedzi

Portret użytkownika Heathcliff

KOLEŚ PODJEŻDŻA BE EMKĄ RON

KOLEŚ PODJEŻDŻA BE EMKĄ RON MA RANDKĘ Z WŁASNĄ RĘKĄ Laughing out loud

wuwunio czyli sławny pan raper

no tak, Phil Ruffin też miał gadkę i ciekawe życie i to było źródłem sukcesu Laughing out loud Kto chce niech wrzuci gościa i żonkę w wyszukiwarkę Smile

Ron, ja nie mam problemów z tym jakie mam ciuchy i żeby podejść do SHB 9-10. Problem ja mam z tym że ta laska przez to że nie widać że jestem ciacho czy nie mam porsche i ciuchów bossa NA WSTĘPIE patrzy na mnie jak na ŚCIERWO

To nie mój umysł mnie sabotuje tylko prawda co w oczy kole.

Gdzie niepewny facet z dobrej fury? On doskonale wie na co laski lecą

opowiadał mi młody taksiarz niedawno : zrobili kumple eksperyment. podjechali jakimś cienkim autem na przystanek noca autobusowy z lachonami czekającymi: nic. Jak wrocili ekstra bryką laski TANCZYLY by zwrocic ich uwagę

i co, on też kłamał?

" Wiesz ja czasem obserwuje na mieście tych wyemancypowanych chłopaków z for o uwodzeniu z nienaganną fryzurą koszulą, butami i całą resztą rzeczy ciekawe jest tylko to, że zazwyczaj widzę ich bez kobiet. Albo jak już to są naprawdę średniej urody dziewczyny chodź uroda rzecz gustu, ale w większości przypadków faceci nie posiadają u swojego boku pięknej kobiety, bo zwyczajnie się takich boją albo czują się źle przy takiej kobiecie. Czując, że na nią nie zasługują".

gdyby nie hajs Pan Wuwunio mógłby pomarzyć tylko o pannie z sauny.

odwróć panie trener kolejność : to nie pewność siebie płynąca z kasy przyciąga laski a kasa do ktorej laski dokladają pewność siebie u wlasciciela

Portret użytkownika David Durden

Chociaż ręki trochę szkoda,

Chociaż ręki trochę szkoda, więc zostawił ją na bloga Cash

Portret użytkownika Ronlouis

Hit nie czytam ani twoich

Hit nie czytam ani twoich blogów ani twoich wypowiedzi, więc nawet nie wiem co napisałeś. Nawet jeśli teraz to jest wołanie o pomoc to wiem, że każdemu trzeba dać drugą szansę. To w twoim przypadku tych szans było o jedną za dużo.

Portret użytkownika pawkar

Roon zgłoszone na główną

Roon zgłoszone na główną Smile

Pozamiatane w kwestii kasy, lansu i fejmu.

Portret użytkownika Ronlouis

Dziękuję pawkar, doceniam to

Dziękuję pawkar, doceniam to Smile

Portret użytkownika marine_trooper

Najważniejsze elementy w

Najważniejsze elementy w relacjach z kobietami to wzrost i atrakcyjna, symetryczna twarz. Kasa nie jest taka ważna, w tym zgadzam się z Ronem.

Portret użytkownika opos1

Gloowna. Mam te same

Gloowna. Mam te same przekonania i podejście do kobiet i życia.
pjona Roon Smile

Portret użytkownika Ronlouis

opos1 cieszę się i dziękuję

opos1 cieszę się i dziękuję to motywuje do jeszcze większej ilości pisania blogów Smile Pjona ! Smile

Niestety ale coraz bardziej

Niestety ale coraz bardziej argumenty heath'a do mnie trafiają... Nawet kiedyś czytałem o takim eksperymencie, że jeśli umieścić by 10 facetów i 10 kobiet na bezludnej wyspie w ten sposób że ich poziom atrakcyjności (wyglądu) stopniowałby od 1 do 10 to zarówno facet shb10 związałby się z kobietą shb10. Później facet shb9 z kobietą shb9 itd itd. MAŁO TEGO.... Ci eksperci nawet pokusili się o tezę że pierwsze związałyby się 10tki później 9tki, 8tki itd itd.
Nie twierdzę że nie można wyrwać kobiety SHB10 będąc słabą 5tką. Można, wiem to na własnym przykładzie, ale ile byś się nie starał, co byś nie robił to bez kasy nie zatrzymasz jej przy sobie. Bo można kobietę zauroczyć, zaintrygować, pokazać coś czego do tej pory nie widziała, ale koniec końców ona i tak wybierze tego który ma więcej kasy (czytaj. bezpieczna przyszłość) Oczywiście wiadomo dlaczego tyle zdrad jest w związkach. One wybierają takiego gościa z kasą i klasą ale często gęsto go nie kochają, albo gdzieś to im ucieka z czasem trwania związku. Dlatego wtedy taka ,,słaba 5tka" ma szansę u SHB10 ale tylko na romans, bo mimo wszystko ona nie rzuci swojego świata dla Ciebie. Ona tylko przeżyje przygodę którą będzie wspominać licząc kasę na koncie swojego faceta. I taka jest prawda.

Portret użytkownika czysteskarpety

Na szczęście żyjemy w czasach

Na szczęście żyjemy w czasach w których jest coraz więcej ambitnych i niezależnych kobiet dla których siedzenie na dupie i korzystanie z kasy swojego mena jest uwlaczajace. Dla mnie taka panna ma jednak większą wartość niż ta która swoją przyszłość opiera na facecie. A to jednak jest forum na którym powtarza się ciągle żeby szukać tych wartościowych kobiet a nie byle czego. Więckompletnie nie rozumiem dlaczego na tym ""byleczym" się tu niektórzy skupiają. Inna kwestia ze taką tępą ale mimo tego piękną laskę wciąż jest fajnie bzyknac raz czy 10 no ale do tego kasa nie jest potrzebna, gwarantuję. A jak ktoś chce na serio związać się z lalą dla której tak ważnym czynnikiem jest to żeby facet ją utrzymywał to zamiast biadolic nad swoim losem niech ruszy dupe i zarabia tą kasę. Leniuszki i marudy ;p

Ambitna i niezależna kobieta

Ambitna i niezależna kobieta nie zwiąże się z facetem, który co najmniej jej nie dorównuje (a jeszcze lepiej by swoim statusem - również materialnym - ją przerastał). I nie ma znaczenia, że nie będzie jego utrzymanką.

Portret użytkownika Heathcliff

Czyste, chodzi o to że są

Czyste, chodzi o to że są fajne mądre porządne panny wyksztalcone itp...gdzie haczyk? ano że patrzą na portfel.

mało ma? facet ma mieć więcej
dużo ma? facet nie może mieć mniej

wierz mi tępe piękne wcale nie są durne jak chodzi o dobranie się z gościem. na poezję jej nie wyrwiesz

a co do ruszenia d...y, pełna zgoda

Portret użytkownika Ronlouis

Przeczytałem tylko początek

Przeczytałem tylko początek cyt"Niestety ale coraz bardziej argumenty heath'a do mnie trafiają..."

Hit już nie rób z ludzi jeleni, pozakładałeś sobie kilka kont na tym portalu i sobie podbijasz no właśnie co ?

"tworzenie klonów bądź pacynek (np. Troll może także występować w tym samym okresie także jako Uczestnik1 i Uczestnik2), których wypowiedzi składają się z wyrazów poparcia wypowiedzi trolla występującego pod własnymi danymi oraz ataków na oponentów tego trolla – troll w ten sposób próbuje wykazać, że nie jest izolowany i cieszy się poparciem na danym forum."

Źródło:

Portret użytkownika Heathcliff

W porządku, rzucasz takie

W porządku, rzucasz takie oskarżenie że ja mam parę kont więc dobra

niech Modowie sprawdzą ip komputerów. czas logowania itp. Ja na to idę. Jak się okaże że piszę z więcej niż jednego konta: znikam stąd.

ale jak się okaże że tylko z Heathcliff to Ty znikasz. piszesz się na to? Jak jesteś taki pewny to nie rób z gęby cholewy i przyjmij wyzwanie.

Portret użytkownika Guest

sprawdzac IP? Nie chce mi

sprawdzac IP? Nie chce mi się.
A Ty wiesz, co masz robić (pisałem przy okazji jakiegoś tematu): ksero recepty na leki psychotropowe, bierzesz i możesz dalej pisać

1. Faceci wychowywani są by

1. Faceci wychowywani są by źle myśleć o sobie? A skąd ten wniosek?
2. Sam stawiasz tezę wg której istnieje korelacja pomiędzy ilością posiadanych pieniędzy, a pewnością siebie, tylko po to by potem ją obalić.
3. Na zewnętrznych znamionach zamożności ludzie od zawsze budują swoją opinię na temat innych. I zawsze człowiek w "obskurnych ciuchach, które na domiar złego są porwane", będzie budził inne emocje, niż człowiek wysiadający z Lambo.
4. Brak przedmiotu - "uwodzenie kobiet" - w szkole spowodowany spiskiem społeczeństwa i korporacji? O'rly?
5. Najpierw stwierdzasz, że aparycja jako taka nie jest ważna, a potem wnioskujesz że nawet sposób siedzenia może wskazywać na to, czy delikwent widział kiedykolwiek (bądź nie) nagą kobietę. Czyli kolejna zależność - widziałem = siedzę pewnie jak samiec uber alfa, nie widziałem - bawię się telefonem i uciekam od spojrzenia. Daleko idące wnioski, nawet bardzo.
6. A jeśli usiądę rozluźniony przy spiętej kobiecie to co? Będzie mnie pociągała jak ludzie w metrze czyli wcale?
7. "Kobiety nie chcą zbyt idealnych mężczyzn" - opinia jednej, przypadkowej kobiety z klubu, daje prawo do rozciągania jej na całą populację?

Mam wrażenie, że cała ta ściana tekstu powstała tylko po to by wrzucić odnośniki do FB na końcu.

Portret użytkownika Ronlouis

Alu czy jak tam się nazywasz,

Alu czy jak tam się nazywasz, ale po co ty mi o tym piszesz, do czego mi to potrzebne ? pisząc blogi w ten sposób użytkownicy na tej stronie wyrażają swoje zdanie, opinie. Z choninki się urwałeś ? I ja właśnie swoje wyraziłem i przecież nie każdy musi się z tym zgadzać, jak się nie zgadzasz to na przyszłość wiesz, żeby nie czytać moich blogów i tyle, po co się masturbować erudycją. A nawet nie chce mi się odpowiadać na te twoje postawione tezy, za dużo tam sarkazmu.

Mam nadzieję, że nie chce Ci

Mam nadzieję, że nie chce Ci się odpowiadać, bo sam dobrze wiesz że to co piszesz to zwykłe duby smalone i jakości w tym niewiele.

Portret użytkownika Ronlouis

No ok i co w związku z tym ?

No ok i co w związku z tym ? do czego ta informacja ma mi być potrzebna ? Jeśli to miało sprawić ze poczujesz się lepiej to tak myśl.

Tobie jak widać do niczego,

Tobie jak widać do niczego, ale może innych czytelników skłoni do chwili refleksji.

Portret użytkownika Ronlouis

Ale kim ty jesteś żeby

Ale kim ty jesteś żeby decydować o tym do czego ma skłaniać czytelnika czytanie mojego bloga ? Laughing out loud

Nie sądzę by Twój blog

Nie sądzę by Twój blog skłonił ich do czegokolwiek. Pisałem o moim komentarzu.

Ron mam podobne podejście do

Ron mam podobne podejście do tematu. Fajnie to ująłeś. Czysteskarpety też bardzo mądrze się wypowiedział w temacie.

Teraz Panowie rzucimy trochę doświadczeniem;)

Jeżdżę samochodem wartym 6 tyś zł. Śmiesznie wygląda i jest poobijany.
Przez 2 ostatnie lata woziłem nim 4 laski jak z okładki. Piękne blondynki,wszystkie na poziomie, wykształcone, mające nawet fajne sportowe auta.
Jedna z nich miała problem z kasą, a pozostałe tej kasy miały pełno.
Żadna z tych niewiast nigdy mi nic nie powiedziała na temat mojego samochodu. Ze wszystkimi uprawiałem sex. Czasem sobie chciały poprowadzić i ogólnie było śmiesznie. Jeździliśmy w góry, nad morze itd...

Woziłem też średnie laseczki. Kilka z nich krzywo popatrzyło jak podjechałem moim wozem - ja to wyczuwam:) Dwie z nich powiedziały, że facet nie może jeździć takim samochodem. Jedna z nich jest moja fryzjerka, którą kiedyś robiłem. Zauważyłem, że dużo kobiet śmiesznie patrzy na mój wóz;)

Wozu na chwile obecną nie zamierzam zmieniać.

Pozdrawiam!

Portret użytkownika Pierrot

Dlaczego nie jesteś z żadną z

Dlaczego nie jesteś z żadną z tych czterech fajnych lasek ?

Co do "średnich laseczek" i ich komentarzy a propo auta. Prawda, że to smutne, wkurzające i cebulackie, gdy umawiasz się z panną, a ona się okazuje taka nienażarta, taka biedna i przez to taka pazerna. Od razu energia spotkania idzie się gonić i tylko czeka się, gdzie tą pannę można spławić. Kobiety nie lubią bluszczy, mężczyźni też.

Pierrot, nie jestem bo tak

Pierrot, nie jestem bo tak wyszło,

Jedna z nich niestety zaczęła mi robić jazdy, że jej za mało czasu poświęcam. Potem dostałem tekst na poziomie na który sobie pozwolić nie mogę, więc ją olałem. Dziwne bo po niej się tego nie spodziewałem.
Jedna niestety mimo, że była przepiękna to w łóżku miała jakieś dziwne bariery, a mi to przeszkadzało.
Jedna musiała wyjechać daleko na stałe i uznaliśmy, że to nie ma sensu. Relacja rozpadła się definitywnie po wyjeździe. Tego mi było najbardziej szkoda.

A ostatnia cóż..zaczęła kręcić i kombinować. Chyba okazała się jednym z tych ciężkich przypadków. Coś tam próbuje ze mną teraz, ale ja już ją skreśliłem bo też pewnego razu przygrała w h......
Relacje, bo związkiem bym tego nie nazwał, trwały 4-5 miechów. Jedna trwała dłużej i zaczęła się więcej niż 2 lata temu;)

Ps. w weekend poznałem śliczną blondyneczkę 37 lat - pięlegniarka. Do 4 rano kochaliśmy się w moim aucie, chociaż ja chciałem jechać w jakieś komfortowe miejsce;)
Ciesze się ponieważ w tym roku bardzo słabo u mnie z kobietami. Brak czasu na konkretne działania.

Portret użytkownika Ronlouis

Psotny wiatr cieszę się, że

Psotny wiatr cieszę się, że są osoby które zrozumiały mój przekaz. A nie na opak interpretują to co przeczytały. Bardzo fajnie to ująłeś w komentarzu. Również pozdrawiam

Nie wiem czemu ale tylko w

Nie wiem czemu ale tylko w Polsce auto jest jakimś wyznacznikiem statutu w innych krajach ( chodzi mi o zachód europy) nikt jakoś specjalnie nie zwraca uwagi, na pewno nie jest tak że im wyższa klasa społeczna tym gorsze auto ale nie ma takiego parcia na dobry samochód jak u nas w kraju a może po prostu każdy celuje w samochód dostosowany do jego warstwy, nikt sztucznie nie poprawia swojego wizerunku samochodem co w Polsce często widuje, ale bardziej mnie ciekawi czego tak się dzieje ? Czy bierze się to z niedojrzalosci rodaków oczy jeszcze czegoś innego?

Portret użytkownika TYAB

Bo Polska to biedny kraj i

Bo Polska to biedny kraj i dlatego

Ehhh, w komciach znowu stek

Ehhh, w komciach znowu stek generalizacji. Chłopaki, uwierzcie mi, na świecie są laski dla wszystkich i o każdej urodzie. Także takie, które nie marzą o wielkim domu i bezpiecznej przyszłości, tylko o tym, żeby opierdalać kradzione z pola w Bułgarii pomidory machając na stopa z pozytywnym emsi. Są laski tak zaradne, że byście nie uwierzyli i takie, które po prostu lubią sie czuć finansowo samodzielne i kręci je własny rozwój. Potrzebują tylko uwagi, dobrego seksu, wsparcia w decyzjach i śmiechu - that's all. Rozumiem, że to jest świat dla niektórych kompletnie niedostępny i tajemniczy, ale taki istnieje i jest bardzo duży. Problem jest taki, że tych lasek nie ma na tinderach ani w klubach, a na ulicy trzeba NAPRAWDĘ coś zaprezentować, żeby je zainteresować. Bo się nie gonią, nie podniecają nadmiernie zainteresowaniem facetów i nie szukają związków na siłę ani przygodnego seksu.

Portret użytkownika Heathcliff

Rrrany Panie Mod, wyjdź pan

Rrrany
Panie Mod, wyjdź pan kiedyś na łowy pokręć się po Mazowieckiej i trochę ogarnij...bo to nie lata 90 te

owszem, ZNAM świat lasek co płacą za siebie. wczoraj niska fajna uparła się płacić za siebie. panna którą dymam stawia mi flachę wódki (a nawet dwie)i obrusza się jak ja mówię ze śmiechem że nie szukam sponsoringu.

No i?

tyle że wiele extra ładnych biczy uważa za normalne że IM SIĘ STAWIA I FACET MA MIEĆ HAJS BO ONE SĄ ŁADNE. Kto tego w podrywie nie uwzględnia to jak w tym kawale pt Turcy mają 3 problemy idzie na strzelaninę z nożami

PS: laska co stawia mi wódę(174-5 blondyna fajne nogi i tyłek buzia też w porzo) generalnie nie chciała bym się prezentował. wystarczy jej bycie Anastazją w łóżku i że gram jej na gitarze. Więc to Pan generalizujesz, Laughing out loud