mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

[KONKURS] Jak Zaoszczędzić Pieniądze na Kobietach

Portret użytkownika Admin

Uwaga Konkurs! Pora przestać tracić pieniądze na kobietach i zaoszczędzić je na inne rzeczy. Prawda jest taka, że każdy z nas interesuje się kobietami, ale nie lubi za dużo na nie wydawać. Jak więc zaoszczędzić pieniądze na inne cele? Motor, samochód, nowa gra?

Słuchajcie, wpadłem na pomysł, żeby zebrać w jednym miejscu triki, wszystkie historie i zabawne sposoby na
uniknięcie większych wydatków z dziewczynami.

KONKURS - podziel się w komentarzu pod tym wpisem na blogu na podrywaj lub na moim blogu (link poniżej) swoją historią, trikiem lub pomysłem, w którym zaoszczędziłeś sporo pieniędzy na dziewczynie. Na randce, wyjściu czy w podrywie.

Pięć najciekawszych pomysłów na tanie randki lub oszczędzanie pieniędzy na kobietach, nagrodzę dowolnym moim poradnikiem (lub do wyboru 15 minutową konsultacją telefoniczną lub mailową).

Kliknij w link poniżej i zobacz konkurs na moim blogu:

Adept

ps. w tym artykule na moim blogu znajdziesz też na rozgrzewkę 10 moich patentów na oszczędzanie pieniędzy na dziewcyznach.

Odpowiedzi

Portret użytkownika saturday

Januszowe tricki, np. przyjdź

Januszowe tricki, np. przyjdź do starbucksa ze swoją kawą?

Te durexy po 50 groszy z

Te durexy po 50 groszy z allegro to są chińskie podróby xD

Portret użytkownika saturday

Ja np. rozcieńczam wino przed

Ja np. rozcieńczam wino przed randką

Portret użytkownika Admin

Jeszcze od 10 lat nie

Jeszcze od 10 lat nie zawiodły Smile

Portret użytkownika Jons

To ja przewrotnie jak to los

To ja przewrotnie jak to los lubi karać ludzi za skąpstwo
Trochę już nasza związkowa anegdota

Z moją obecną, na drugie spotkanie (a pierwsze w oficjalnie wiadomym celu) wymyśliłem poszukać się nawzajem po zmroku na plaży. W plecaku dwa wina z Żabki za łącznie może 40zł Smile.
Pomysł wypalił jak ta lala i czas spędzony razem do świtu włącznie ze wszystkimi atrakcjami Wink
Przy czym było to grubo po 20 listopada Smile ....

... terapia antybiotykowa na zapalenie pęcherza - ok. 400zł

A może zamiast wydawać mniej

A może zamiast wydawać mniej za kobiety weźmiemy się w garść i zaczniemy zarabiać więcej? 20-30 złotych za randkę to nie jest majątek, oczywiście można by kombinować żeby nie płacić ale jaki jest sens niszczyć fajną relację z kobietą dla 5 złotych?

Portret użytkownika Admin

a może zamiast wypowiadać się

a może zamiast wypowiadać się nie na temat, to założysz osobny wpis na temat, który Ciebie interesuje?

Portret użytkownika saverius

infreak jak dla mnie to

infreak jak dla mnie to możesz i jej całą wypłatę w zębach przynosić ;f

Jesli ktos ma w miesiacu 15

Jesli ktos ma w miesiacu 15 spotoan, jest studentem to jest to problem, misiek Smile

Portret użytkownika lukas198820

Działać tak by ona by sama

Działać tak by ona by sama zaproponowała płacenie, pomaga NLS i NLP.
Co do infreaka ma dużo racji..
Zaraz sie pojawia faceci ktorzy by randke chcieli miec za free nic nie robisc bez kreatywności...Mój rekord to taki,że obecna kobieta upiekła pizze i kupiła sok koszt wyniosł 60 gr.
Tyle przekroczyla kartki sodexo..Tak mi przynajmniej powiedziała.☺..Co do taniej i romantycznej kolacji poprostu zróbcie ja sami wspólnie z kobietą.

Apelacja do więzi Więź jest

Apelacja do więzi

Więź jest ceniona przez kobiety, lubimy o nią dbać. Sprzedaj ją, wprowadzając ramę za pomocą anegdotki. Np. My z przyjaciółmi już nawet rozliczamy się, gdy ktoś robi zakupy, bo akurat mamy takie fajne relacje, że raz ja komuś zapłacę za piwo, potem ktoś postawi mi i to się prędzej czy później wyrówna. Ufamy sobie na tyle, że stwierdziliśmy, że nie ma sensu wyliczać ile kto komu wisi, bo przecież nikt nie chce nikogo wyzyskiwać.

W ten sposób sugerujesz, że możesz stworzyć z kobietą więź, gdzie wzajemnie się szanujecie i dbacie, by było fair. Podczas gdy wyliczanie hajsu oraz intencje wyzyskiwawcze sugerują nieufność, która będzie ją sabotować.

Jeśli kobiecie spodoba się taka relacja, będzie chętna spełniać te oczekiwania dla jej zbudowania.

To może nie zadziałać na studentki, które mają ból dupy o 5zł, makiawelliczne suki, które chcą się odegrać na mężczyznach za złe doświadczenia, oraz materialistki, które zasobność porfela mężczyzny równoważą z jego cechą ogarnięcia się w życiu i na tej podstawie screenują partnerów.

Portret użytkownika saverius

"Ty zapłacisz teraz, a ja

"Ty zapłacisz teraz, a ja następnym razem" + ewentualnie jakieś gównowyjaśnienie typu "karta straciła ważność" - no i nie umawiasz się na następną randkę.

"Wyglądasz na taką, która ma durexy po swoim eks w pokoju". Dzięki temu, te które masz przy sobie masz na następny raz.

"Słuchaj, dzisiaj nie możemy wrócić do mnie, bo udostępniam mieszkanie mojej młodszej siostrze, nie widziała się prawie miesiąc z chłopakiem... sama rozumiesz..."

Portret użytkownika Hubak

Najlepiej znaleźć sponsorke,

Najlepiej znaleźć sponsorke, która jest np. Lekarzem lub dobrze ustawionym prawnikiem i nie będzie widziała problemu w utrzymywaniu nas. Smile

Po prostu nie trzeba od razu

Po prostu nie trzeba od razu zapraszać kobiety nie wiadomo gdzie. Idzie wiosna, a to oznacza, że można zabrać ją do parku na spacer i miło spędzić czas. Okazja do dotyku jest, do opowiedzenia zabawnych anegdot też. Dodatkowo można zaplusować wyborem jakiegoś fajnego, malowniczego miejsca. Kreatywność zawsze jest w cenie, jakieś wały za miastem to zawsze inny scenariusz randki od 10-tego spotkania w dobrze znanej knajpie/restauracji.