mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Krótki raport Chemika - szybko, do celu.

Cześć

Chciałbym opowiedzieć Wam pewną moją historię, która wiele zmieniła w moim rozumieniu relacji z kobietami. Okazało się, że kobietka która grała biedną, poszkodowaną i cnotliwą ma drugą twarz. Wspanialszą Smile

Poznałem pewną Pannę "D" Na Tinderze. O rozterkach i problemach z nią pisałem nawet na tym forum. Z perspektywy czasu wiem, że była dziewczyną bardzo niezrównoważoną, wręcz niebezpieczną. Ale skąd chemik miał wtedy o tym wiedzieć?

Pewnego razu, jak co dzień wieczorem coś sobie klikamy na messengerze. Coś zagaiła, że fajnie by tak na ławce się zabawić, gdzieś w parku. Takie gadki były dla niej typowe, ale gdy przychodziło co do czego to nie chciała, unikała tematu. Tego dnia byłem mega nakręcony i koniecznie chciałem gdzieś "zrzucić ciężar". Nabrałem odwagi i napisałem:
Ja: Zbieraj się. Idę umyć pindola i jadę po Ciebie. Będę za 30 minut. Idziemy do parku.
D: Ale zimno jest.
Ja: To w aucie pakuj się.
D: Jakieś uśmieszki
Ja: Wychodzę, 15 minut i jestem.
D: Ej, ale ty tak serio?
Ja: Serio
Ja:
D: Ej, weź, żartowałam!
Ja:
Ja: 2 minuty.
D: Daj spokój!

Przyjechałem na miejsce, a jej nie ma. Napisałem, że stoję pod klatką 15 minut i jak nie to nie, ale nie chcę więcej nic słyszeć na temat bzykania tu i ówdzie.
Równo 15 minut, przybiega. Rozczochrana, bez stanika pod koszulką. Jak się później okazało bez majtek, z wielką mokrą plamą na legginsach we wiadomym miejscu. Niesamowity widok, niesamowite uczucie! W milczeniu pojechałem zająć miejscówkę i cóż... Gładko. Bardzo gładko i z mega emocjami.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ale i tak nie zabezpieczyło przed pięknymi i soczystymi wtopami z mojej strony.
Bo jak inaczej nazwać sytuacje na imprezie ekipy hotelarskiej, gdzie jedna z lasek macha kluczami przed nosem, mówiąc że załatwiła pokój, ale niestety są dwa osobne łóżka, a ja jak tępa pizda nie zaczaiłem o co jej chodzi Tongue ?

Odpowiedzi

Akcja podobna do takiej,

Akcja podobna do takiej, którą sam zrobiłem.. ale ja wtedy nie poruchałem Laughing out loud dobry petent Laughing out loud jade do Ciebie wychodz, bez dyskusji, bez zbędnych ceregieli. Dobrze rezegrane Smile

Portret użytkownika _Mr.X

Bez żadnych zbędnych analiz!

Bez żadnych zbędnych analiz! Brawo, właśnie o to w tym chodzi Wink