mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Napisała do mnie Prostytutka

Portret użytkownika Admin

Wczoraj napisała do mnie czytelniczka – prostytutka. Poza tym, że lubi czytać moje wpisy, to podesłała mi przykłady rozmów z facetami z Tindera. Spytała mnie dlaczego faceci nie rozumieją prostych komunikatów. Oto jedna z jej rozmów, w której mówi na początku facetowi czym się zajmuje, a ten chce ją poderwać. Przypomina mi to wiele sytuacji, gdy moi czytelnicy np. koło 30 tki próbują poderwać 20 latkę. I są wielce zdziwieni, że ona kocha imprezy, seks z facetami, no i nie chce się ustatkować. Nie chce docenić ich dojrzałości, dorosłego spojrzenia na życie. No i nie chce z nimi stałego związku.

Oni chcieliby jej dać wszystko co najlepsze, a ona ma w głowie tylko zabawę. Zwłaszcza jak przeprowadziła się właśnie z małego miasta do dużego. Pytają „Adept, dlaczego?? Dlaczego ona taka jest? przecież każda kobieta szuka bezpieczeństwa!? Tak mówił mądry psycholog w TV!”.

Adept mówi: Otóż nie każda kobieta szuka bezpieczeństwa (lub NIE TYLKO bezpieczeństwa) i nie w każdym momencie swojego życia. 18-23 lata może mieć zupełnie inne podejście do życia niż 30 latka, 40 latka, lub kobiet po przejściach. Próbując imprezowiczkę zmienić w dziewczynę związkową chcesz pożenić ogień z wodą. To się na ogół nie uda. Baw się z imprezowiczką, ale miłości szukaj gdzie indziej. Albo poczekaj jak ona dojrzeje do związku

Niektórzy moi czytelnicy, nawet zaawansowani, próbują poderwać dziwkę. Albo dziewczynę hajsopędną, która odkrywa swoje karty w pewnym momencie znajomości. To się czasem udaje, ale częściej nie. Tylko, że wzbudzając w niej poczucie winy, rozmawiając z nią o jej pracy, próbując logicznie przemówić jej do rozsądku, to się nie uda na pewno. Tak samo, gdy próbujesz w rozmowie pokazać jej co traci, co masz do zaoferowania, że piękno miłości jest ważniejsze niż kasa bla bla bla itp. zabawy w psychologa. To tak nie działa.

Zobacz idiotę z Tindera jak pisze do dziwki i chce ją przekonać:

Adept

ps. cały artykuł ze względu na duplikację treści w google, dostępny jest u mnie na blogu

Odpowiedzi

Chyba kiedyś poproszę żonę by

Chyba kiedyś poproszę żonę by weszła na czata by przesłać kilka rozmów:P To powyżej to jeszcze nic takiego Tongue

Na przemian dwa typy facetów.
1. Napaleniec który ciągle pyta: a jaką masz? w pionie? w poprzek, ciasna? włosy? A lubisz tak? a srak? A wiesz co bym Ci zrobił? A chcesz zobaczyć mojego? Przyjadę do ciebie!

2. Desperat nieudacznik: dziewczyna mnie zostawiła, nikt mnie nie kocha, nigdy nikogo nie znajdę, spotkajmy się proszę! Będę Ci kupował kwiaty, sprzątał w domu, gotował a ty będziesz odpoczywać.

aaachhhhh Tongue

Słabość do kobiet nie jednego

Słabość do kobiet nie jednego już zgubiła.

Oj było by o czym pisać.

Portret użytkownika Carlo

Naiwność życiowa wynikająca z

Naiwność życiowa wynikająca z braku doświadczenia. Takie gadki można byłoby uskuteczniać, gdyby ta dziwka faktycznie była w nim zakochana. Natomiast żeby była zakochana, musiałyby ich łączyć wspólne wspomnienia, emocje wynikające z tych przeżyć, etc. Wiadomo - banał. Ważniejsze są wnioski. A wnioski są takie, żeby nie marnować życia na jednostajność i monotonię. Żeby uczestniczyć w jak największej ilości spotkań i wydarzeń. Żeby poznawać nowych ludzi - kobiety, mężczyzn, młodych, starych, generalnie wszystkich. Trzeba dużo rozmawiać i nauczyć się słuchać. Nie słyszeć, a słuchać. To wszystko łączy się ścisłe z wychodzeniem z tej oklepane już strefy komfortu i kopaniem lenia w dupę...

Nuda i oczywistości

Nuda i oczywistości

система контроля доступа

permanent makeup

детские пижамы для мальчиков