mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

No i co z tego, że masz pod górkę?

Portret użytkownika tddaygame

Jubileuszowy, setny film/blog wrzucony na mobilklasik.info. Dzięki wszyskim za wsparcie, komentarze i konstruktywną krytykę. Tym razem odezwa do wszystkich narzekaczy.

Zawsze znajdą się osoby które mają lepiej, to oczywiste. Czasami to rodzi zazdrość, chociaż niepotrzebnie - lepiej się wziąć do roboty samemu.

Zawsze też znajdą się osoby, które mają łatwiej. I tu już u niektórych rodzi się agresja albo poczucie żalu. Czyli po prostu smutne pierdolenie, żeby poczuć się lepiej. "Mi nie idzie, bo nie jestem na uprzywilejowanej pozycji."

No nie jesteś. Opcje są dwie: załamać ręce i szukać litości (powodzenia, nikogo taka maruda nie obchodzi) albo przyjąć do wiadomości, że skoro masz pod górkę, to trzeba pracować kilka razy trudniej.

Robert Greene w swojej książce "Mastery" przytacza m.in. przykład Caesara Rodrigueza, który chciał zostać pilotem myśliwca i który borykał się z "utalentowaną" konkurencją. Doszedł do jedynego słusznego wniosku, że jeśli chce osiągnąć swój cel, a talentu mu nie starcza, to musi pokonać innych włożonym wysiłkiem.

Innych zniechęcała krytyka, on się dzięki niej uczył. Inni polegali na szczęściu, on wylatywał godziny. Nie marudził, a już na pewno nie użalał się nad sobą. Dopiął swego.

A Ty będziesz wypłakiwał się na forum o podrywaniu, że nie masz metra dziewięćdziesiąt i że dlatego dziewczyny cię nie chcą? A może nie chcą cię, bo jesteś płaczliwą pizdą?

Odpowiedzi

Wiadomo, filmik w

Wiadomo, filmik w punkt.

Natomiast jeśli chcesz mieć większą oglądalność to wydaje mi się że mógłbyś albo w tytule kanału, albo w opisie wrzucić jakieś słowo klucz "podryw", "uwodzenie", bo tego nie ma. Do tego sugeruje wykupienie płatnej reklamy (są to grosze). Ale to taka drobna rada. Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika tddaygame

Dzięki za rady.

Dzięki za rady.

Dzięki za konstruktywny

Dzięki za konstruktywny opierdol! Tego mi trzeba w ostatnim czasie Smile

Dokładnie tak najsilniejsi

Dokładnie tak najsilniejsi przetrwają, słabi odpadną. Prawo dżungli weryfikuje każdego.

A to dziewczyny mają gorzej

A to dziewczyny mają gorzej bo
-są słabsze i boją się nas
-bo nie wypada im zaczepić chłopaka jaki im się podoba bo wyjdą na łatwą
-to one mogą wpaść w ciąże
-mają miesiączke wahania nastrojów

Kurwa to my mamy lepiej.

Portret użytkownika tddaygame

Lepiej/gorzej - zależy od

Lepiej/gorzej - zależy od kontekstu. Jeśli chodzi o dostęp do seksu, to dziewczyny mają zdecydowanie łatwiej.

Jedno co mogą to bzykać się z

Jedno co mogą to bzykać się z kilkoma na raz