mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

O byciu sobą słów kilka

Portret użytkownika Pinochet

Salut

Szczególnie w oczy rzucają sie komentarze typu "bądź sobą" , " bądź naturalny". "Słuchałem rad i nic nie pomogło"!
A kto tak najczęściej komentuje? Osoby, które mają bardzo duże problemy z samym sobą. Osoby, które są tak sfrustrowane, że muszą gdzieś się wyrzygać. Nie wychodzi im z kobietami bo nie potrafią zrozumieć treści przekazywanej na tej stronie.

*Być sobą

Jeżeli ktoś ma "chujowe ja" to powinien zmienić pewne zachowania. ZMIENIĆ zachowania, a nie kogoś UDAWAĆ. Nikt ci nie każe grać jakiegoś Bad Boy'a, Uwodziciela itd.
Jeśli chodzi o moją osobe to pozbyłem się wielu odpychających zachowań. Kiedyś byłem chorobliwie zazdrosnym, kontrolującym tyranem, który nie panował nad emocjami.
Na naszej stronie aktywny jestem od początku 2016 roku. Zmieniłem sie w bardzo dużym stopniu. Nie uczyłem się jakiś tekstów na pamieć, nie musiałem wcale podchodzić pod kątem 40 stopni by porozmawiać z kobietą. Nie szukam wszędzie podstępu. Gdybym nie pracował nad sobą to bym dalej myślał, że za kobietą trzeba latać z kwiatami, przepraszazć za coś czego się nie zrobiło itd. Już nie mówiąc o iluzjach, herezjach powielanych w TV i z pokolenia na pokolenie.

O co chodzi w tym blogu? Chodzi o to by cały czas pracować nad sobą. Cały czas wyciągać wnioski. Przystopować i zastanowić sie nad swoim zachowaniem. Nie oczekiwać zajebistej przemiany w miesiąc. Jeśli ma nam wychodzic z kobietami to musimy mieć mocne fundamenty. A żeby mieć mocne fundamenty to musimy upadać, wyciągać wnioski i znowu wstawać.
----------------------------

Załóżmy, że jesteś na imprezie i mówisz " chuj tam, jeszcze 2 piwa i podbijam do tej czarnulki". Czy ty masz wtedy mocne fundamenty? Nieeee. Uważasz się wtedy za pewnego siebie, a tak naprawde jest to tylko chwilowa iluzja. W konsekwencji nic ci nie wychodzi i budzisz się rano z głową w sedesie. Tak to jest z udawaniem kogoś.

Inaczej ma się zmiana. Wiesz, że ona cie wcale nie zje. Możesz poznać fajną kobiete, zdobyć cenne doświadczenie i to na trzeźwo.

ps. Moge śmiało powiedzieć, że cały czas jestem sobą. Nigdy nikogo nie udawałem. Po prostu się zmieniłem( słowo klucz) :]

Odpowiedzi

Jak dla mnie w byciu sobą

Jak dla mnie w byciu sobą chodzi głównie o to, aby lubić siebie, lubić to, co się robi i dążyć do rzeczy, które się chce. Jeśli polubisz siebie i swoje życie, to nie będziesz rozmawiał z nikim ze spuszczoną głową, tylko przekazywał swoją dobrą energię innym. Ważne, żeby zbytnio nie uzależniać swojego szczęścia od sukcesów, a skupić się na samym procesie i postępach. Jeśli będzie się kogoś udawać, to może przyniesie to jakieś efekty na chwile (powiedzmy zaliczenie podpitej laski na imprezie), ale na dłuższą metę nie daje to prawdziwej satysfakcji, bo w końcu to udawane i powierzchowne.

https://bestseller-sales.com

Узнайте про классный сайт про направление морские перевозки контейнеров www.ukrterminal.kiev.ua