mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

O czarnowłosa w pończochach

***
Ona: Czarnowłosa w pończochach i sukience tak jak lubię. Podszedłem już do 3 kobiet na tym parkiecie. Pierwsza zlewka, druga zaręczona, z trzecią się bawiłem ale nie chciałem tego ciągnąć.
Myślę sobię dobra, podejście i zmywam się z tegoo klubu jako, że już prawie 1 rano. Podchodzę, taniec bawimy się, palimy pijemy, zakumplowałem się z jej przyjaciółmi: dwoma laskami i dwoma facetami, więc jakby stworzylismy zgrana ekipe. Ona szła po piwo czy na zewnatrz to ja zostawalem z nimi i gadalem, żeby za nią ciągle nie biegać. Mowiła, że jestem jej chłopakiem, cudownym facetem etc, a ja nie reagowałem.
Ciągle się całowalismy, a na poczatku mowila ze nie moze przy znajomych. Więc to był pierwszy błąd,
Kolejny; jak wychodzili zostały przed taksówką dwie laski co byly z nami ja i O, wiec moglem powiedziec ze pojedziemy osobną albo tu obok jest taksa czy kebab cokolwiek.
Jak widać sytuacja prawię 100% prawie pewna a tu XD

Bawiliśmy się całą noc, chyba do 6, potem ich odprowadzam do taksówki.
Ona mówi, że poszła by ze mną ale do szkoły idzie, a ja jak ten debil nie chciałem naciskać

Doświadczenie nauczycielem życia, dobra porażka, to było 3 tyg temu, boli do dziś no ale nic Tongue

Odezwałem się na drugi dzień, ale ciężko było się umówić, Pisaliśmy cały dzień, potem już się nie odezwała,
Czuła dyskomfort z powodu całowania się z facetem, którego wgl prawie nie znała, bo ja w sumie prawie się nie oddzywałem tylko słuchałem. Słuchałem jej kumpla, znajomych, czasem jej ale ona tez malo mówiła.

Rock'n'roll
. M

Odpowiedzi

A może za wcześnie cisnąłeś o

A może za wcześnie cisnąłeś o spotkanie? Z całowaniem w klubie też jest lipa. Lepiej zostawić to na koniec. Jak zbyt szybko domykasz, później ciężko z tego coś wyciągnąć. Ale i tak dobra akcja. Szkoda że bez happy endu. Kiedyś miewałem KC już na parkiecie, a potem było chujowo. Seksualne napięcie musi rosnąć a pocałunek je rozładowuje, jeśli od razu nie pójdzie za tym seks. Jeśli chcesz happy endu, nie traktuj KC jako celu samego w sobie, to ślepy zaułek. Twoim celem jest wylądować z nią w łóżku. Nie musisz robić gry wstępnej już tam na miejscu, bo kiedy robisz to zbyt wcześnie bardzo trudno utrzymać taką wysoką temperaturę przez długi czas.

Co to ma byc ?

Co to ma byc ?

Hiczklif piszesz jakbyś był

Hiczklif piszesz jakbyś był jakiś upośledzony. Niżej, niż posiadanie takiego moda, podrywaj już chyba upaść nie może..

no co...odważyles sie zeby

no co...odważyles sie zeby pocalowac , poderwac nawet wiec wielki plus a jakie bledy ...Nie bede pouczal bo nauczycielem nie jestem jeszcze w tym temacie Laughing out loud Dzis sylwester wiec wszystkiego najlepszego.

лучшее средство для потенции

виагра в украине