mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Odpowiedź Ronlouis'a na fIlm GARGAMELA

Portret użytkownika Ronlouis

Uwodzenie i podryw temat społecznie nieakceptowalny dostaje, się społeczności w mediach w grupach feministek tym razem przyszedł czas na internet. Wyciąganie tego, co mainstreamowo niewygodne, wycięte fragmentarycznie wypowiedzi bez zrozumienia tematu, do tego dodany sarkastyczny ton wypowiedzi i mamy show dla mas. A show must go on.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Dominikkow

Dobre... Ale moim zdaniem

Dobre... Ale moim zdaniem niepotrzebnie go diagnozujesz.

Portret użytkownika VJED

To jak z Godlewskimi czy

To jak z Godlewskimi czy innymi tworami. Im bardziej wysypie się hejt, tym bardziej ludzie na niego zwrócą uwagę a w efekcie będzie bardziej rozpoznawalny. Rozumiesz, nie ważne co mówią, ważne, by mówili.

Portret użytkownika TYAB

Kto to jest ten Gargamel? To

Kto to jest ten Gargamel? To jakaś ważna persona? Nie wygląda reprezentatywnie.

Dużo ad hominem. Zrobiłeś to

Dużo ad hominem. Zrobiłeś to z niskiej energii.

"Wyglądasz mi na takiego, co w pracy na kumpla doniesie" — lecisz tu z paroma rzeczami, które są tylko twoją wyobraźnią -to jest manipulacja ludźmi którzy nie myślą krytycznie, aby wyrobili sobie negatywną ocenę na temat przeciwnika, chwyt poniżej pasa, to nie są fakty, można tak wymyślać w nieskończoność i do niczego nie dojdziemy. Lecąc w ad hominem tracisz też kontakt z przekazem merytorycznym (który jest wartością dla ogółu, bo dzięki niemu np. każdy zainteresowany może wyrobić sobie zdanie), a twoja przemowa zaczyna mieć na celu po prostu pojechanie po kimś.

Moim zdaniem, siłą/wartością zajebistego człowieka jest to, że inspiruje innych i podbudowuje, by się rozwijali. Gdybyś nie dał się sprowokować i skupił tylko na przekazie merytorycznym, pokazałbyś, że Gargamel jest mały a za Tobą stoi coś większego, coś co wzbudza szacunek, do tego stopnia, że nawet nie chce Ci się wdawać w obrzucanie błotem.

Dokładnie, ron ani razu

Dokładnie, ron ani razu merytorycznie nie odniósł się do Gargamela, tylko ciśnie go personalnie, obraża. Gargamel miał w swoim filmiku wiele racji, bo to co robią trenerzy uwodzenia w większości niczym nie różni się od MLM.

To nie jest odpowiedź na filmik tylko unikanie tematu przez obrażanie przeciwnika i manipulację. Zagrywka na poziomie podstawówki świadcząca tylko o dojrzałości trenerów.

Portret użytkownika saverius

"To nie jest odpowiedź na

"To nie jest odpowiedź na filmik tylko unikanie tematu przez obrażanie przeciwnika i manipulację. Zagrywka na poziomie podstawówki świadcząca tylko o dojrzałości trenerów."

Po tym jakże błyskotliwym fragmencie komentarza postanowiłem, mimo że nietresowany chomik by się tego domyślił, olśnić Cię.

Ron zwraca w filmie uwagę, jakie jego zdaniem osoby większość czasu poświęcają na krytykę oraz mówi na podstawie swojego doświadczenia o tym, jaki jest możliwy zestaw cech takich jednostek. Na końcu filmu pokazuje, jak łatwo można zmanipulować wypowiedzi i przedstawić kogoś w złym świetle. I to był jedyny "merytoryczny" argument, jaki tu był potrzebny. Pokazać, jak za pomocą montażu można zmanipulować odbiorcę, a przy okazji pokazać hipokryzję i krótkowzroczność osób, które takich rzeczy się podejmują. To jest odpowiedź w punkt na ten żenujący filmik jakiegoś no name'a gargamela. To, że, ekhm, przeciętny odbiorca internetu oczekuje jakiegoś innego typu odpowiedzi, to już nie jest problem Rona.

513

513

Pytanie dlaczego Twoja

Pytanie dlaczego Twoja odpowiedź w filmie polega na opisywaniu jego życia prywatnego?

Słabe w formie i treści.

Słabe w formie i treści.

Samo częste cięcie nagrania jest męczące w słuchaniu, a gdy dołożyłeś zmiany kadru, to po paru minutach miałem dość tych skoków. Zbliżenie, oddalenie, zbliżenie, oddalenie.

Dwa, co masz w kadrze. Po prawej erotyczny plakat i bęben. Co ma pokazywać? Bogaty lifestyle playera? Fajnie, a po lewej kołdra w ciapki, prześcieradło w paski, kaloryfer z rurami, szara roleta i gazetka na parapecie. Biedny pokoik studenta, co nie? W sumie z miną bossa w fotelu daje wizerunek "niespójny gość, pewnie pozer".

W treści dominuje obniżanie wartości Gargamela. Słuchając pomyśli, facet nie ma argumentów, bo jedzie ad hominem.

Ponadto niczego nie odkrywasz. Intro ze smerfów, jakby nie wiadomo było, że ma nick "Gargamel". Gargamel ma vibe złośliwego depresyjnego okularnika. To od razu widać, nie musisz mówić.

UWO mnie nauczyło, że obnoszenie się DHV z poziomu wyższości jest słabe. Dam ci porównanie. Stoisz przy atrakcyjnej dziewczynie i przychodzi patyk w okularkach i flaneli w kratkę. Jak od razu widać, że lepiej wyglądasz, nie musisz tego mówić, ale jeśli zaczynasz się chwalić, że masz większy biceps i droższe ciuchy, to da przeciwny efekt. Wyjdziesz na niepewnego needy gościa, który musi udowadniać innym swój status.

Fajny pomysł użycia filmów Gargamela przeciw niemu, ale szkoda, że poszło to na końcu, gdy wcześniej stworzyłeś złe wrażenie kolesia, który atakuje, a nie dyskutuje. Nawet celne strzały są odbierane "gość się tylko czepia".

W sumie szkoda, bo Gargamel poszedł na straszną łatwiznę w atakowaniu PUA. IMO lepiej pokazać ludzką stronę PUA niż nawijać, że Gargamel jest niefajny.

Portret użytkownika saverius

Tylko ja zorientowałem się,

Tylko ja zorientowałem się, że Ron nie wchodzi w dyskusje i "merytoczne" argumenty CELOWO????????

Oglądałeś film Dadoka

Oglądałeś film Dadoka "Odpowiedź | p. Jakub Chuptyś (Gargamel Vlogs) | TRENERZY I SZKOŁY UWODZENIA"?
Nie słyszałem o nim, YouTube podpowiedział i powiem, że to była dobra podpowiedź.

nie wchodzi w dyskusje tylko

nie wchodzi w dyskusje tylko snuje teorie o jakimś gościu z internetu na bazie kilku filmów i stosuje argumenty ad personam.

Ron - samozaoranie x 1000. A wystarczyło odnieść się do konkretnych argumentów i wyjaśnić, dlaczego gargamel nie ma racji, podjąć merytoryczną dyskusję na temat uwodzenia, tego co działa co nie. Tymczasem otrzymaliśmy wyzwiska niczym z piaskownicy i nic nie zostało wytłumaczone.

Portret użytkownika saverius

Infreak - wstawaj, zesrałeś

Infreak - wstawaj, zesrałeś się.

Po pierwsze, Ron wyraźnie w filmie powiedział, że gargamel jako osoba wydaje mu się być jakiś, a nie że z całą pewnością jest. Bazował na swoim doświadczeniu, co z resztą przyznał na filmie, parafrazuję: "z mojego doświadczenia wynika, że jak ludzie robią X, to zazwyczaj z charakteru są Y".

Po drugie, argumentacja odnosząca się do charakteru gargamela to zwykłe lustro i użycie analogicznych do gargamela metod wywodu, więc nie przeżywaj.

Po trzecie, jeśli jeszcze nie zrozumiałeś z tego filmiku, że CELOWO nie została użyta tu "merytoryczna" obrona i tłumaczenie się niczym dziecko, z tego co się robi, czego uczy poprzez kolejne "odpieranie" wrogiego ataku no to cóż. Odpocznij, usiądź, zastanów się.

Jedną z kilku osób, która się samozaorała pod tym wpisem, jesteś Ty.

Kurwa, ale bida. Ron, wyslac

Kurwa, ale bida. Ron, wyslac ci ze dwie dychy xD?

Portret użytkownika Ronlouis

bartoszlyczek12 Nieobecny Ost

bartoszlyczek12
Nieobecny
Ostatnio: 43 min. 38 sek. temu
Dołączył: 2017-12-08
Wpisy: 3
Punkty pomocy: 3

I co dlatego nie mam prawa do

I co dlatego nie mam prawa do krytyki? Odnies sie do powyzszych wpisów

Portret użytkownika saverius

Ale do czego sie tu niby

Ale do czego sie tu niby odnosic? Poziom komentarzy i hipokryzji pod tym wpisem jest jak ten wyrzyg gargamela - tak naprawde nie wiemy, jakie on ma o tym zdanie, bo wiadomo, ze nagrywal material pod publiczke.

Portret użytkownika Owski

Gargamel to ten od Wardęgi i

Gargamel to ten od Wardęgi i słynnej akcji na krakowskim dworcu autobusowym, kope lat!