mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podsumowanie pobytu i wiedzy, pożegnanie.

Cześć wszystkim. Stwierdziłem, że odchodzę. Chcę wykluczyć pokusę i całkowicie oddać się życiu w rzeczywistości. Co miałem wynieść, to już zrobiłem. Przestaje już pasować do realiów tej strony. Smile Każda fajna przygoda musi się kiedyś skończyć, i właśnie czuję, że mój moment już nastał. Dla jasności, nie opuszczam mobilklasik.info, w ramach sprzeciwu wobec istniejącej niesprawiedliwości, jak to niektórzy głoszą. Nie, po prostu zmiany są nieodłączną częścią każdego życia, i taka zmiana musi zajść w moich. Powiem więcej, zachęcam was też użytkowników, którzy są dłużej na tej stronie, aby też ograniczyli życie internetach. Teraz dzięki tej decyzji, bardziej rozumiem podjęty krokGracjana. Nasze życie jest o wiele cenniejsze, niż nam się wydaje. Te całe kłótnie o tindery, ubiór, kasę itd. Panowie to naprawdę nie ma sensu. Bądźmy dżentelmenami, niech strona głosi główne przesłanie, które jest w naszych embrionalnych założeniach. To są fundamenty, na których musimy budować charakter, po to, aby samemu zrozumieć znaczenie wyglądu i kasy. Nie kłóćmy się o pierdoły, bo każdy może wierzyć w to co chce. I to jest piękno wolności słowa. Czy ważne jest co jakiś anonim twierdzi o tinderze lub wyglądzie? Jebać to!

Okej skończę temat, bo trochę się rozkręciłem... Przed odejściem chciałem umieścić podsumowanie swojego pobytu. Ostatnio miałem większe skłonności do rozważań, więc zacząłem sobie przypominać moje początki na z podrywajem, a było to parę latek. Ehhh, aż się łezka w oku zakręciła Smile Zawdzięczam tej stronie wielką zmianę, i pamiętajcie wy niedoświadczeni też możecie, ale jest jedna recepta. Życie nie lubi lenistwa. Gorąco zachęcam was do czytania podstaw i jak najwytrwalszej praktyki, bo to jest prosty klucz do sukcesu. Żadna teoria nie da wam tyle, jak szczere cieszenie się z towarzystwa innych ludzi, w tym kobiet. Wyobraźcie sobie uczucie, gdy idziecie pewny krokiem przez zatłoczoną ulicę, i widzicie jak wasza pewna postura, magnetyzujący uśmiech przyciąga kobiece spojrzenie, które chcą subtelnie rzec: "Proszę Cię, podejdź do mnie! Porwij mnie w Twój fascynujący świat". To jest możliwe! Wytrwała praca nad swoimi zaletami i słabościami, oraz w pełni zaakceptowanie siebie, to rzeczy, które uczynią cię prawdziwym mężczyzną. Ale żeby osiągnąć pełnie męstwa dla chłopców, którzy żyją z iluzjami i defektami, to jest nie możliwe bez odpowiedniej pomocy ludzi z zewnątrz lub książek psychologicznych. Walka jest żmudna, ale jest o co walczyć! Proszę was jak facet faceta, nie szukajcie akceptacji u kobiet. To MY musimy dać prawdziwą siłę, którą nasza wybranka, będzie tak oszołomione, iż nie będzie w stanie się nam oprzeć.

Często tutaj piszący blog użytkownicy generalizują. Rozumiem to, gdyż zabieg ten nadaje tekstowi dodatkowego smaczku. Ale co ze zdrowymi relacjami? Zapewne wiecie, że nie każde kobiety są w stosunku do nas fer. Jedne zdradzają, drugie odchodzą, inne bombardują nas gierkami, jak alianci Niemcy podczas II wojny światowej. No, ale czego mamy wymagać od kobiet, jak 70% przypadkach faceci są chujowi? Każdy musi dostać w dupę, aby zobaczyć swój błąd. A w 30% przypadkach lub mniej, rzeczywiście możemy złożyć winę na kobiety. Choć zawsze uważam, że winna przy rozstaniach jest obustronna. Ja tutaj chcę się skupić na zdrowych związkach, kiedy silny facet spotyka silną (zdrową) kobietę, bez defektów w postaci, ciążącej przeszłości wpływającej na jej aktualne ideały. Co wtedy? Dalej stosujemy techniki push&pull, chłodniki itd. ? No właśnie nie do końca. Bo przecież wtedy znamy swoją wartość i nie musimy zasłaniać się sztuczkami. Facet nie musi nic udowadniać kobiecie i ona również nie musi tego robić, każdy żyje dla siebie, ale UWAGA budujecie wspólną, lepszą przyszłość. To jest wspaniałe.
"Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku" A. de Saint - Exupery.
Ty trzymasz ten związek w garści, ale nie zastanawiasz się nad jej gierkami, bo ich nie ma, dopóki ona dostrzega w tobie silnego faceta, przy którym może poczuć się bezbronna, jednocześnie bezpieczna. Nie muszę wyjaśniać, że facet, który żyje dla siebie jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzebne elementy swoje, jak i partnerki. Świetnie to opisuje Robert A. Glover w książce "No More Mr Nice Guy". Zobaczyłem kiedyś wspaniały wywiad amerykańskiego profesora, którego godności niestety nie pamiętał. Opowiadał on na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń jak budować, wśród zdrowych ludzi, szczęśliwe związki. Postaram się przytoczyć te punkty, z opisem własnych refleksji.


1. Afirmacje uczuć.
2. Bezwarunkowa akceptacja.
3. Docenianie.
4. Dostępność.
5. Okazywanie uczuć.
6. Gotowość na rozliczenie.1) Kobieta uwielbia być zrozumianą, kiedy doświadczy tego przy jakimś mężczyźnie, to sama zbliża się do niego emocjonalnie oraz zaczyna odczuwać bezpieczeństwo, potrzebne do budowania trwałych relacji. Tak jak wiele razy było powtarzane tutaj, nie rozwiązuj jej drobnych problemów, jeżeli Cię o to nie poprosi. Cierpliwie wysłuchaj tego co ma do powiedzenia, a następnie popatrz głęboko w oczy, przytul ją i powiedz: "Rozumiem, przykro mi, wyobrażam sobie co czujesz i razem z Tobą chcę przeżywać ten ból". Takie proste słowa, a potrafią doprowadzić ją do płaczu, ponieważ poczuje się tak, jakby ktoś zaglądał w zalążki jej serca. Do tego akapitu należy powiedzieć również o pozytywnych emocjach. Jeżeli ktoś się cieszy z naszej rodziny, to radujmy się szczerze jego szczęściem. Powiedzmy mu: "Zasłużyłeś na to". Dlaczego ludziom tak ciężko przychodzi docenianie najmniejszych gestów innych? Przecież w nich jest piękno życia!

2) Jeżeli wchodzimy w związek, w którym chcemy szczerze pokochać drugą osobę, musimy ją bezwzględnie, zaakceptować. Jej zachowanie, wygląd. Jedna rzecz która nas w drugiej osobie wkurza może przekreślić nasze szczęście we wspólnym pożyciu. Dlatego dziwni mnie zachowanie niektórych chłopaczków, którzy są z dziewczynami, z oczywistych powodów braku opcji i wmawiają sobie, że w przyszłości ta, czy inna wada nie będzie im przeszkadzać. Gówno prawda. Nie ma takiej opcji. Po co się męczyć? Skoro na świecie jest tyle piękniejszych dam, które spełnią wasze wymagania, a jeżeli nie to znaczy, że od tych pornolów wam się w główkach popierdoliło. Ale cóż jacy faceci, takie piękne.

3) O docenianiu napisałem już w pierwszym akapicie. Rozwijając to tezę, warto doceniać drugą osobą. Wystarczy słowo "Dziękuję", oraz szczere spojrzenie w oczy. Jeżeli kobieta zrobiła Ci po pracy obiad doceń to, powiedz jedno magiczne słowo. Dodatkowo możesz dać jej subtelnego całusa! A co tam, zasłużyła. Nie żadne system kar i nagród, a po prostu docenianie. Inne słowo, a wydaje się być już całkiem ludzkie. Zastanawiam się czy czasem nie wystarczy stanąć wyłącznie za człowieczeństwem, i popatrzeć na innych ludzi, poprzez pryzmat siebie? Takie retoryczne pytanie dla was Wink

4) Tutaj się wam wykrzaczy wasza jedna z głównych zasad PUA, która woła, aby być niedostępny dla kobiet, ponieważ ona pomyśli, że jesteś rozchwytywane przez inne tapeciary! Pamiętajcie ja tutaj opisuje miejsca, gdzie dwie osoby wchodzą w związek, a zatem już odkrywamy przed sobą karty, i gramy razem, aby wygrać tą partię. Więc jak najbardziej naturalna rzeczą jest, że zamiast siedzenia na redtube, idziesz i poświęcasz swój czas dziewczynie. Jeżeli jesteś dostępny, ona czuje, że jest kimś ważnym dla Ciebie. Okazuj jej szacunek, słuchając ją uważnie, nawet z jej błahych pierdoł. Dla lawiny żmij, które czekają, aby uchwycić się każdego słowa. Tak możecie mieć własne życie, jakie posiada każdy wartościowy mężczyzna. Czyli wypady z kolegami, bardziej umiarkowane niż za czasów kawalerskich, ale też można. Własne pasje, przecież można wykonywać je razem. To wszystko zbliża, ale nie dajmy się zwariować. Nutka tajemniczości i niepewności, potrzebna jest każdej kobiecie, aby mogła wam później, móc lekko truć. A ty masz być niewzruszony, niczym antyczny posąg Adonisa.

5) Jak to z alkoholem, wszystko z umiarem. Nie macie codziennie od rana do wieczora, mówić jej, jaka to ona jest dla was ważna i wspaniała. To jest chore i świadczy, że macie jakieś poważne braki w swojej osobowości. Więc panowie nie wstydźmy się kobiecie powiedzieć co czujemy. Szczególnie wtedy kiedy się ona tego nie spodziewa. Np. podczas zakupów spożywczych Laughing out loud Dlaczego nie, na środku sklepu, robiąc magiczny klimat. Potem można śmiało kontynuować w domu, wtajemniczeni wiedzą co mam namyśli Wink Ona musi wiedzieć i poczuć, że jest kochana, przytulaj ją, chwyć za ramię, głęboko spójrz w oczy i powiedz, że jest wspaniała. Nie wstydźcie się tego. Na początku, gdy ludzie są zakochani, słowo "kocham cię" przychodzi gładko, czasami aż za bardzo, gdy facet pierwszy mówi kobiecie o swoich uczuciach. A w tych bardziej doświadczonych wiekowo małżeństwach, to już nie jest tak spotykane, dlatego gorąco zachęcam was do tego, aby przypominać o tym swoim żonom.

6) Kiedy budujemy naszą wieź, musimy określić pewne jasne zasady, których nie złamiemy. Nasze fundamenty powinny zawierać, wyryte zasady zgodne z naszym sercem. W podstawach Gracjan opisuje jak to miej więcej powinno wyglądać, ale z latami sami zrozumiecie, o co w tym chodzi. Dla kobiet faceci z zasadami są atrakcyjni, ponieważ one uwielbiają silnych facetów, przy których będzie mogła okazać chwile słabości i oddania. Ucz ją gotowości do rozliczania! Nie podoba Ci się jak się zachowuje? Powiedz to jej. Niech wie, że uważasz się za wartościowego mężczyznę i nie dasz się tak traktować. Kobiety czasami wybuchają ze złości, bo jak długi czas jest zbyt dobrze w związku, to energia im się magazynuje, i muszą dać jej upust. No cóż pada na biednego faceta. Ale nie taka kobieta straszna, jak ją malują. Są to naprawdę cudowne istoty, tylko musimy szczerze poznawać ich serce, a wtedy ona to doceni i wszystko wam odwzajemni.Za bardzo się rozpisałem, ale chciałem oddać na koniec wam moje wewnętrzne spojrzenia na powyższe tematy. Cóż dziękuję bardzo społeczności mobilklasik.info, za ten kierunek, który nadali mojemu życiu. Pokazanie innej drogi, niż użalanie się nad swoją pierwszą niespełnioną miłością (Pozdrawiam to dziewczę Wink ). Na koniec jedne z moich ulubionych słów, które wyczytałem w jednym z blogów Saluba:

" Grunt to dobre nastawienie. Pamiętaj: 60 sekund smutku zabiera Ci minutę szczęścia. "

Więc z uśmiechem na ustach kroczcie przez świat, i zwalczajcie przeciwności losu.

Powodzenia! Smile

Odpowiedzi

Portret użytkownika Asses

Bardzo dobry wpis, aż się

Bardzo dobry wpis, aż się trochę wzruszyłem Wink
Sam coraz bardziej skłaniam się ku opcji zaniechania tych wszystkich sztuczek, chłodników push&pull etc. Nie mam ciągoty do jakiś jednonocnych przygód, dla mnie to żadne osiągnięcie, a każdy wie że najlepszy seks jest z osobą którą się kocha (można też łatwo próbować różnych nowości Wink ). A skoro mam określony cel, że chcę zdrowego związku to po co te sztuczki? Czas na ich naukę i praktykę, mogę przeznaczyć na rozwój własnej osoby, a przecież im lepszą będę osobą, tym na lepsze będę trafiać i one będą chciały trafić na mnie.
Kurde, trochę taka dygresja mi się zrobiła, generalnie to po prostu miejcie jaja by robić i mówić to na co macie ochotę. Włącznie z porzuceniem tych sztuczek, by iść swobodnie przez życie, tak jak się chce

Portret użytkownika Simi

Pjona i powodzenia stary

Pjona i powodzenia stary Laughing out loud

kto to był? bo juz konto

kto to był? bo juz konto usuniete i widnieje jako gość...

Ten z wilkiem w avatarze

Ten z wilkiem w avatarze

Portret użytkownika lukas198820

Brawo...Albo loooki albo

Brawo...Albo loooki albo canis lupus.

Portret użytkownika SIKS

Szkoda, że usunąłeś konto bo

Szkoda, że usunąłeś konto bo będzie trudniej dotrzeć do tego bloga.

Wartościowe spojrzenie, też uważam, że w związku wykorzystywanie tzw. "sztuczek" PUA nie doprowadzi do niczego dobrego na dłuższą metę. Warto trzymać się żelaznych reguł ale nie warto się odczłowieczać. Złoty środek jak zwykle jest rozwiązaniem. Style napisał to na końcu swojej książki. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem. Morał można krótko określić jako bądź sobą.