mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Powiedz koleżance, aby zrobiła to z Tobą

Portret użytkownika huka

Dziewczyny uwielbiają chłopców, których uwielbiają inne dziewczyny… Znając tą prymitywną prawdę, można stosować szereg technik, które pomogą Wam w osiągnięciu celu. Jednym z nich, jest pokazywanie się w towarzystwie pięknych dam, tam gdzie są, inne urocze dziewczęta. Posiadanie ślicznej koleżanki, ułatwia wykonanie zadania. Zaproponujcie jej wspólne wyjście, jako udawana para. Jeśli Cię lubi, ma do siebie dystans i poczucie humoru, to się zgodzi, wszak wiadomo, jak dziewczyny lubią robić dobrze… a cóż jest lepszym, niż pomoc komuś bliskiemu w potrzebie. Ona może mieć opory, łatwo je zbić mówiąc, że taki wypad nie tylko sprawi jej przyjemność, ale ułatwi jej samej, poznanie świetnego faceta, kręci się ich wielu, w tym sympatycznym miejscu, w które się wybieracie – powiedz. Nawet jeśli, tam jeszcze nie byłeś.
Paulina była bardzo ponętną blondynką, szczuplutka i inteligentna. Najważniejsze, że jak każda dziewczyna, lubiła dające dużo emocji przygody, a to wszak była przygoda. Do takich pomysłów, zawsze była pierwsza. Plan był prosty, udajemy parę w pewnym malutkim klubie. Byłem tam wcześniej z kolegami, wiedziałem, że przychodzą w to miejsce piękne laski. Mamy wyglądać czarownie, dla wszystkich pań i panów. Potańczyć, pogawędzić przy drinku, następnie rozdzielić się, aby spić śmietankę…
Przyszła punktualnie, cała podekscytowana, z tego naszego wesołego wieczoru we dwoje. Przedstawiała oszałamiający widok, taki, jaki mógł obudzić, zazdrosne spojrzenia innych pań, no i oczywiście myśl, ze facet, który ma taką szprychę, musi mieć to coś, co sprawia, że serduszko bije szybciej, a nóżki się uginają. Fryzjer, u którego była naprawdę się postarał, jej loki wyglądały bajecznie. Długie, zgrabne i opalone nogi, w butach na wysokim obcasie, musiały zwrócić uwagę każdego. Gdy mnie pocałowała, owiał mnie uroczy, zapach słodkich damskich perfum. Widziała mój uśmiech, od ucha do ucha i spytała, z typowo kobiecą próżnością: I jak?
- Szał! – Jak Cię zobaczą taką, to będą chciały Ci oczęta wydrapać.
- Zatem w drogę!
Gdy byliśmy w środku, damy rzucały mi tak gorące i pełne łaknienia spojrzenia, że czułem się wyśmienicie - plan się udał. Rozdzieliśmy się, udało mi się zdobyć numery od trzech obłędnych kobiet. W tym czasie panowie, zrobili się dla Pauliny, nazbyt natarczywi, przyszła trochę skwaszona do mnie, niczym ptaszę pod skrzydła ojca, abym ją uwolnił od napaleńców. Musieliśmy się z tamtej zabawy ulotnić, ale ja już miałem, to, co chciałem. Była smutna i chyba trochę zazdrosna, że tamte panie tak się do mnie przymilały. A jej nie trafił się, żaden wart uwagi pan.
- Jakby mogły, to by Cię tam rozebrały na miejscu!
- To dzięki Tobie, Paulina, to Ty, je tak nakręciłaś. Mówiąc to, pocałowałem ją czule w policzek, a ona się do mnie przytuliła.
Skończyło się, jak się skończyło. Jedyne ryzyko przy takiej zabawie, to możliwość, że koleżanka wpadnie wam w raniona. To zaś, wcale nie jest straszne, prawda?

Odpowiedzi

Portret użytkownika Astronom

Hah, życie.: D To może być

Hah, życie.: D

To może być podpisanie cyrografu z diabłem, jeśli koleżanka nie rokuje Laughing out loud

Portret użytkownika Informatyk

Też tak kiedyś robiłem z

Też tak kiedyś robiłem z jedną koleżanką, dopóki sama nie zechciała napić się mojej spermy ...

Portret użytkownika vanarmin

xD

xD

лучшие препараты для потенции у мужчин

unc-mps.com.ua

http://www.djahostel.com.ua