mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

PUA NIE DZIALA!!!

Witam!

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do obejrzenia kolejnego filmiku z mojego video bloga ktory dotyczy tematu czestych frustracji zwiazanych z rozpoczynaniem swojej zabawy w uwodzenie i towarzyszacych tej zabawie niepowodzen ktore bardzo czesto sprawiaja ze czlowiek sie poddaje i zaczyna uwazac ze "PUA NIE DZIALA!!!"

W filmiku tym chcialbym powiedziec troche wiecej o fundametnach tej calej naszej "misternej" wiedzy zwiazanej z tematyka uwodzenia kobiet... z kad sie ona bierze? na czym bazuje? jakie ma korzenie?

Mysle ze material moze byc bardzo przydatny glownie dla poczatkujacych ktorzy maja problem z poukladaniem sobie w glowie calego masywu informacjii dotyczacych uwodzenia ktory znajduje sie aktualnie w internecie oraz dla tych ktorzy wciaz jeszcze mysla ze kilka technik i rutyn jest w stanie uczynic z nich nie znajacych zadnych granic super extra podrywaczy...

Zapraszam na film!

Odpowiedzi

Portret użytkownika V

nadal czekam na nagranie z

nadal czekam na nagranie z podrywem kobiety na poziomie....
o ktorym wspominałeś pol roku temu

Portret użytkownika Dominikkow

Trochę jesteś niespójny... Na

Trochę jesteś niespójny...
Na początku filmu mówisz, że laski chcą "alfa". Że on może chlać, może nie mieć pieniędzy. A potem mówisz, że shit testami chce wyczuć, czy pretendent będzie dobrym ojcem, czy zabezpieczy jej życie. Głosisz dwie różne rzeczy.

Chcesz być jak Tyler z RSD

Chcesz być jak Tyler z RSD ale niestety... jesteś tylko.. właściwie kim ty jesteś?

Portret użytkownika Kołboj

Mała miejscowość koło

Mała miejscowość koło Władysławowa czyli poza strefą komfortu.

источник progressive.ua

читайте здесь www.plasticsurgery.com.ua

www.plasticsurgery.com.ua