mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Siła prostoty

"My" społeczeństwo uwodzicieli, dla których nie ma celów, których ciężką pracą nie bylibyśmy skłonni osiągnąć. Mamy moc, wewnątrz siebie, która jest w stanie rozburzyć każdą iluzję, każdą górę przeciwności dobijających i kopiących, próbujących wgnieść nas w ziemię i zniszczyć. Może mój przykład będzie zbyt bardzo zbanalizowany, jeżeli popatrzymy na niego przez pryzmat poważnych życiowych problemów. Pamiętacie jak zaczynaliście podchodzić do kobiet? Wdawało mi się to niemożliwe, wręcz czułem dreszcze ekscytacji, które ogarniały moje wnętrze, wypełniając każdy jeden zakamarek mojego ciała elektrycznymi promieniami. Z każdym słowem wypowiedzianym z ust moich do obcej niewiasty, u której widziałem płomień radości w jej oczach, czułem zgłębiającą się tajemnicę świata. Odkrywałem nowe lądy dryfując po śmiertelnie groźnych wodach systemu społecznego, chcącego mnie utopić w sztormie iluzji. Miejsce to rozgrywało się w wyjątkowym miejscu, którego jeszcze potęgi nie znałem, ale już nie długo miałem poznać, bo był to największy mój skarb, czyli rozległy ocean mojego serca. To tam toczyły się największe wewnętrzne batalie godne mitycznej bitwy pod Termopilami. Czy wygrałem? Bitwę tak, jeżeli można tak to nazwać, ale wojnę musimy toczyć przez nasze całe życie. Tylko kierując się sercem, naszymi prawdziwymi pragnieniami, które istnieją od naszego pierwszego bicia serca w łonie matki, możemy przebić się przez gęste gałęzie iluzji poplątane w naszych umysłach. PAMIĘTAJ : "Nigdy nie przyjmuj rad od swych obaw. Nigdy nie radź się swego strachu.". Żyj sercem!

Teraz idźmy dalej tokiem myślenia "możemy wszystko!". Czym jest nasza pewno siebie, wobec trudności, które wchodzą nam w drogę jak chwasty wyrastające na skałach. Niestety ostatni o jestem świadkiem poważnej życiowej sytuacji, która zmusiła mnie do refleksji. Cóż nic tak nie trapi jak przymusowa walka o swoje życie. Jest o co walczyć. Każdy jeden ruch jest jak najpiękniejszy dar od Boga. Każdy jeden najmniejszy oddech, który możemy tchnąć z ust swoich, jest jak najpiękniejsza melodia, która wzrusza nasze serce. Każde jedno uderzenie serca nabiera niepowtarzalnego znaczenia, wchłaniającego w naszą duszę moc egzystencji.

W każdej najmniejszej słabości możemy odnaleźć ogromną siłę, ale do tego potrzeba czasu i zrozumienia. A najlepszym nauczycielem jest życie. W takich sytuacjach życiowych proste słowa nabierają sensu. Rodzina okazuje się być warownią wsparcia i wzorową podporą. Wiara, nadzieja dają siłę na lepsze jutro i sens życia. Męstwo, uczy prawdziwej stalowej woli. Pokora jest czymś co czyni Cię silnym, bo daje Ci świadomość uszanowania dla każdej jednej chwili, pozwala zakwestionować nurt egocentryczny, który sam poniekąd propaguje. Bardziej na tą sprawę lubię patrzeć poprzez pryzmat książek Anthonego de Melo, który pięknie pisze o miłości. Warto też popatrzyć na te sprawy z dystansu w życiu codziennym i nie być jedno stronnym egoistą. I kim wobec tego są kobiety? Które na początku mojej drogi wywoływały we mnie tak niesamowite uczucia? Nie mam ochoty o nich myśleć, nigdy nie znalazłem "tej jedynej", ale może kiedyś znajdę tą prawdziwą miłość. Tak wierzę w nią. Użyłem tutaj innego pięknego słowa, miłość. Moją ulubioną definicją, są słowa Jana Pawła II, niekwestionowanego wielkiego człowieka:
"Co to jest miłość? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi. "
Nachodzi na myśl mnie pytanie. Dla czego warto żyć? Dla życia, by je przeżyć? Dla kariery? Dla zabawy? Dla miłości? Moim ulubionym motywem, który często można znaleźć na tej stronie, że chce żyć tak, aby podczas śmierci wiedzieć, że moje życie było spełnione i szalone, bez żadnych granic społecznych. Cóż za piękna idea, wręcz nieprawdopodobna, niesamowita, wspaniała. Tylko kurwa to nie tak do końca działa. Człowiek wiedzący, że za chwile może już nie wydać żadnego tchnienia, usłyszeć nieziemskiego śpiewu ptaków o poranku, nie zastanawia się czy miał zajebiście w życiu, ale szuka jedności duszy, ukojenia serca, zadumy spełnienia. Ciężko opisywać mi uczucia, których nie jestem w stanie wam przekazać. Szarpanina i rozbieżność myśli są zbyt duże, aby móc choć w jednej setnej, za pomocą słów próbować, tchnąć w was moją cząstką.
Dla pewności jestem szczęśliwym człowiekiem, mimo przeciwności losu, mam siłę by się uśmiechać. Nie obwiniam nikogo. Losu, Boga, ludzi. Trzeba to przyjąć na klatę jak mężczyzna, to jest walka o moją siłę. Zachęcam wasz, żeby w każdych negatywnych aspektach swojego życia szukać pozytywów przez co będziemy inaczej podchodzić do słabości i problemów.
"Nic, co ma wartość, nie przychodzi bez walki".

I pamiętajcie inny mają jeszcze ciężej i dają radę, więc dlaczego WY mielibyście nie dać. W myśl powyższego cytatu. Walczcie o marzenia, życie, radość, kobiety, ale doceniajcie te najprostsze wartości, bo w nich tkwi ogromna, nieposkromiona siła, która dla ludzkości zawsze będzie wielką tajemnicą.

Odpowiedzi

Blog po którym ciarki na

Blog po którym ciarki na plecach dają znać że dobrze waść piszesz!

Co się stało z autorem bloga?

Co się stało z autorem bloga?

таблетки для поднятия потенции

интернет казино

adulttorrent.org/details/koutetsu_no_majo_annerose_steel_witch_anneroze_best_quality_hentai_porn