mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Spojrzenie po czasie

Portret użytkownika shaker

Czołem, będzie moje małe podsumowane własnej osoby w przedziale tych 4 lat, będąc z Wami. Moje własne postrzeganie zmiany myślenia idącego wraz z wiekiem i przebywaniu na tej porąbanej, ciekawej i często pouczającej stronie Smile

Początkowo odkrywając podrywaja śmiałem twierdzić, że to czego szukałem, co było potrzebne własnie spadło mi z nieba. Po nieudanych relacjach, próbach relacji, pieskowaniu i byciu małym frajerkiem bez siusiaka znalazłem antidotum na owe niepowodzenia.
O dziwo zachłyśnięcia się wiedzą, szybko nauczyłem się kto może mnie czegoś nauczyć, od kogo mogę coś wynieść, ew. kto mądrze może pomóc w owej ciężkiej sytuacji.

Po czasie nie wiem roku, może odrobinę więcej jakoś przyszło mi do głowy, ze może to nie o to chodzi? Że wystarczy się zmienić, a kobiety przyjdą? Dla mnie to był klucz. Nie uwodzenie, a samo postrzeganie życia w oczach starszych tutaj bywalców nauczyło mnie tego jak kurwa żyć w zgodzie z sobą. Bez parcia na kobiety, otoczenie, wyznaczone trendy, nic nie dało mi tyle pewności co właśnie samorealizacja w tym gównianym a jakże ciekawym i pełnym wyzwań świecie. Początkowo nie wierzyłem że zdam maturę, a w obecnej chwili kwestia kobiet( bo głownie o tym tutaj rozmawiamy) jest dla mnie tak mało znacząca, że one same przychodzą.

Nie chadzam na Dg, ng czy inne wyrywy, aczkolwiek owszem kiedyś coś tam próbowałem z różnym skutkiem. Widząc interesującą kobietę po prostu zaczynam z nią rozmawiać, nie uwodzić, normalnie po mojemu z nią gadam, badając jednocześnie poziom intelektu.
I właśnie kluczowym elementem dla mnie w takiej gadce jest to, że nie udaje, nie kombinuje schematycznie. Oczywiście nawyki ze stronki czasem lekko się wyłonią, ale w pozytywnym aspekcie i tym bez maskarady.
Parcie do przodu, w kierunku który lubisz i jesteś gościu, to wystarczy, mądre kobitki na prawdę to widzą i nie trzeba udawać żadnego puagracza i cisąć blef jaki to jesteś wyjadacz tematu, bez ściemonologii!
Nie wiem co wyszło Panowie, piszę to w 15 minutowym oddechu od pracy.
Kiedyś na luzaku skrobnę coś dłuższego!

Pozdrawiam i dziękuje!! Smile

Odpowiedzi

Nawet całkiem motywujące jak

Nawet całkiem motywujące jak dla mnie Smile

Portret użytkownika Cafe

Potęga naturalności i samo

Potęga naturalności i samo spełnienia Wink

Dobra robota:)

Dobra robota:)

Нашел в интернете интересный web-сайт со статьями про Продать жмых в Запорожской области agroxy.com
bestseller.reviews

surrogate ukraine