mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Stealthing i seks bez gumki

Portret użytkownika Admin

Czy wiesz co to jest stealthing? Z grubsza chodzi o podstępne zdejmowanie prezerwatywy tuż przed seksem, tak aby dziewczyna tego nie zauważyła. No i żeby uprawiać z nią seks bez prezerwatywy. W ogóle już od jakiegoś czasu widzę nasilenie dziwnego trendu starania się, żeby seks był bez gumki. Z obu stron, zarówno ze strony mężczyzn jak i kobiet.

Nie tylko stealthing po kryjomu, ale ogólnie seks bez prezerwatywy. Ma niewiele zalet i wiele zagrożeń. Dziewczyna może zajść w ciążę (tego często byś nie chciał, bo nie zawsze masz seks z potencjalnie przyszłą żoną i matką Twojego dziecka czyż nie?), możesz złapać od niej wiele różnych chorób nie tylko bakteryjnych, ale grzybicznych i wirusowych. Jej możesz też „sprzedać chorobę”, o której nawet nie wiesz, że masz. Nie mówiąc już nawet o mega nieetycznej kwestii stealthingu.

Ktoś kto tego (choroby) jeszcze nie przeżył, to będzie to lekceważył. Ale jeśli przeżyłbyś już coś co wyeliminowało Cię z seksu na kilka tygodni, a czasem miesięcy, to byś podchodził do tego inaczej. Gdy masz 20 lat, złapałeś np. rzeżączkę, idziesz do lekarza, dostajesz antybiotyk. Raz, drugi trzeci. Potem masz, 30 czy 40 lat i nagle antybiotyk przestaje działać albo działa bardzo słabo. Cierpisz bóle, seks znika z Twojego życia. I wtedy dopada Cię panika, bo arsenał leków się kurczy i to poważnie.

Jak nie masz farta, to masz wielokrotne nawroty choroby.

Resztę wpisu znajdziesz u mnie na blogu:

Adept

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kampro

"Mieć seks" - Od czasu, kiedy

"Mieć seks" - Od czasu, kiedy obejrzałem "Eagle vs Shark", gdzie lektor celowo przetłumaczył zwrot "had sex" dosłownie, żeby podkreślić przeryw gościa który go używa, niesamowicie mnie to bawi w czyichś ustach Laughing out loud

Seks bez gumki to jak strzał

Seks bez gumki to jak strzał w stopę, w najlepszy wypadku nie trafisz, w najgorszym natomiast....

找一个代孕母亲

best-cooler.reviews/igloo-sportsman-versus-yeti-which-cooler-is-the-best-buy/

www.cialis-viagra.com.ua/avana/avana-100-mg