mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Szkolenia uwodzenia. Uwobiznes.

Portret użytkownika Uwodziciel

Dosyć sporo czasu interesuje się już uwodzeniem, psychologią i tym co dzieje się w społeczności PUŁA. Siedzę w tym prawie od początku. Przestałem już liczyć lata. Po takim czasie wie się o co w tym wszystkim chodzi i zna się pewne niuanse. W tym blogu chcę ich trochę obnażyć.

Historia uwobiznesu.

Na początku były kwiaty, podlizywanie się i komplementy. Wink Kilku panów pojechało na szkolenie "Speed Seduction" do Rossa Jeffriesa do stanów. Wracając do Polski stwierdzili, że w naszym kraju jeszcze tego nie ma. Powstał NLS. Polska zmodyfikowana odmiana Speed Seduction. Według wielu zmodyfikowana trochę nieudolnie, aczkolwiek cały NLS wzorował się bezpośrednio na zasadach Neuro Lingwistycznnego Programowania i czerpał bardzo wiele z Rossa. Wielu z was słyszało pewnie legendarne nagrania ze szkoleń podzielone na CDki. Tak, to o tym mowa.

Później grupka ludzi stwierdziła że NLS jest BE. Zaczęli szukać innych rozwiązań. Powstało pierwsze forum gdzie skupiano się na " bardziej naturalnym " uwodzeniu. Początkowo fora te miały charakter wzajemnej bezinteresownej wymiany wiedzy. Materiałów po Polsku było jak na lekarstwo. Jak ktoś przetłumaczył jakieś zachodnie odkrywcze teksty wszyscy byli zachwyceni. Wtedy grupka osób z Warszawy pojechała na szkolenie do BadBoya.
Wracając powstał pomysł, że czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było. Migiem pojawiło się WL organizujące szkolenia odcinające się od NLS-u. Jak się później okazało pierwsze szkolenia Warszawskiej grupy były żywcem zerżnięte z materiałów BB. Z czasem "Warsaw Lair" stawali się coraz bardziej popularni. Doszkolili się nieco u innych Guru i w końcu napisali "swój" materiał szkoleniowy.

I nagle Bańka pękła. Kursanci Solida, Adepta ,Recoila i Adventurera byli równie przedsiębiorczy i w pewnym momencie zaczęły się jak grzyby po deszczu kolejne szkoły uwodzenia.

W pewnym momencie członek Wl zaczął sypać swoich kolegów. Zdradził bardzo niewygodne fakty. Można przeczytać o co mniej więcej chodziło tu:
http://mobilklasik.info/wywiad_z...

Całe to polskie PUŁA przestało być tą bezinteresowną społecznością, pomagającą sobie, wymieniającą się materiałami, pomysłami. Zaczął się uwobiznes i walka o kursantów. Na rynek wszedł Mateusz Grzesiak, Akademia uwodzenia, Feniks (który zresztą dał tu "zajebisty" wywiad http://mobilklasik.info/feniks_u...) Filtrzak oraz wielu wielu innych. Kursanci WL jeden po drugim albo zakładali firmy albo mówili " mogę Cię nauczyć uwodzenia ale nie za darmo".

W pewnym momencie pękła druga bańka. Pojawili się tacy, którzy zaczęli robić biznes na sprzedaży e-booków o uwodzeniu. Under razem ze swoim kolegą wydał bardzo dobrą książkę TNU. Ale później, z kolejnymi wydaniami było już tylko gorzej i gorzej i gorzej. Jakość materiałów systematycznie malała, to samo mogłeś znaleźć w wydaniach zachodnich guru uwodzenia. Under sprytnie doplatał marketing i manipulacyjne sztuczki sprzedażowe. Wszystko by było ok ale tym sposobem zarabiał na kopiowaniu pomysłów i przemyśleń innych ludzi. Wydawców, którzy dosłownie przepisywali ebooki też pojawiało się i pojawia całkiem sporo.

Moje wnioski

Twórcy uwobiznesów dobrze wiedzą, że fora są oblegane przez sfrustrowanych kolesi z problemami, którzy dadzą wiele by ich z tego wyciągnąć. W ten sposób żerują na potrzebujących wmawiając im posiadanie zadziwiających technik, skutecznych sposobów, tajemnych rutyn. Zastanawiasz się nad szkoleniem uwodzenia? Zastanów się czy w ogóle jest Ci to potrzebne. Większości z was jest to zbędne. Dlaczego? Bo najważniejsze jest to żebyś wziął się w garść i wygonił z siebie tego lenia. Możesz być pewny, że szkoleniowiec nie da Ci jakiś super nieziemskiej wiedzy. Bardzo nieliczni trenerzy dają coś co jest ich własne, odkrywcze. Wszyscy bazują na ogólnych zasadach uwodzenia dostępnych w sieci. I to naprawdę wystarcza! Masz tyle materiałów, że teoretycznie jesteś się w stanie przygotować sam. Potrzebna jest Ci motywacja i systematyczny rozwój. Powtarzam - szkolenia są potrzebne nielicznym z was!

Jeśli jednak tak bardzo chcesz zapłacić komuś za to żeby Ci wyłożył ogólnie dostępną darmową wiedzę, zmotywował Cię, wskazał Ci błędy jakie popełniasz. Wybierz mądrze. W tej branży roi się od naciągaczy. Poznaj opinię innych - ale niech to nie będą opinie kumpli szkoleniowca. Dowiedź się czego taka osoba może Cię nauczyć poza tym co jest dostępne w sieci. Zapytaj bardziej doświadczonych.

Na koniec chcę dodać że nie jestem przeciwnikiem szkoleń. Jestem przeciwnikiem naciągania, bylejakości i robienia biznesu dzięki manipulacji. To właśnie przez takich ludzi całe to PUA robi się jak robaczywe jabłko.
Gdzie się zaczyna biznes tam się zaczynają , kłamstewka, machlojki i naciąganie faktów... Bardzo łatwo sprostytuować swoje ideały gdy przed nosem ktoś macha Ci banknotami. Miejcie tego świadomość!

Odpowiedzi

Prawda jest jedna, jeśli się

Prawda jest jedna, jeśli się ma jaja aby otwierać te dziewczyny, które ci się najbardziej podobają i robi się to naturalnie, w dodatku ma się wysoką atrakcyjność (zachowania na poziomie, dobrą mowę ciała, wygląd na poziomie, dobre Inter game, poczucie humoru ) w dodatku doświadczenie, to szkolenia, nls, nlp, manipulacja ipt. są rzeczą zbędą.

Otwierania, doświadczenie = to własna praca
Atrakcyjności = własne doświadczenia, darmowe e-buki.

Wpis mi się podoba, główna z

Wpis mi się podoba, główna z mojej strony.
Pisałem o tym porównując to do nauki szermierki.
Ładnie, piątka, piwa się napijmy bo myślenie podobne Uwo Smile

Portret użytkownika Fan

Napisałem blog kiedyś i go

Napisałem blog kiedyś i go nie opublikowałem. Mówił on o trendach, jakie zauważyłem przez te 4lata odkąd jestem w społeczności.

Fajnie jakby powiedzieć o samym projekcie PENIS. Całkowicie zdawkowa wiedza za 500zł...

I się opłaca jechać, tylko po to, by poznać ludzi z tymi samymi zainteresowaniami. Wtedy można coś zdziałać. Ale po co dawać guru 500zł to można się zgrać za to 500zł i pojechać nad morze wspólnie przez strone, jest sens?

Co to szkół uwodzenia: nikt nikogo nie zmusza, aby do niego chodzić. Ludzie mają rozum i idą. To tak jak ty idziesz do klubu i kupujesz piwo za 10zł, a w sklepie masz za 2zł to samo. Jest sens?

Portret użytkownika Uwodziciel

Czemu nie opublikowałeś?

Czemu nie opublikowałeś? Uważam że nie powinno się milczeć w tej kwestii.

Portret użytkownika Fan

Pisałem to pół roku temu i

Pisałem to pół roku temu i jak przeczytałem ponownie i zacząłem przepisywać na komputer to zmieniłem 40% treści, wpadła mi nowa koncepcja, całkiem inny pomysł, aby przekazać tą treść i połączyć z czymś pouczającym, a potem się już pogubiłem.

Portret użytkownika Fan

Druga sprawa. KURWA. Kurwa

Druga sprawa. KURWA.

Kurwa wymagacie, aby ktoś przekazał wam całą swoją wiedzę powiedzmy w godzinę sesji za darmo, a nie patrzysz, że ta osoba przepracowała nad tym 3lata, by osiągnąć takie umiejętności.

No kurwa, za profesjonalizm się płaci. To tak jak żalisz się na ceny Versache perfum, że są po 200zł... a nie patrzysz, że aby to wyprodukować musieli wydać 200tys. EURO! KURWA!

I pieprzycie o ebookach i innych szmerach bajerach. To jest fajne. Ale jak chcesz być bardziej efektywnym i zaoszczędzić czas to idziesz do specjalisty. Jak ci się popsuje samochód to idziesz do mechanika, aby go naprawił albo nauczył cię tego robić- a nie zakurwiasz samemu 10lat czytając książki, ucząc się teorii, by potem kolejne 2lata praktywować z tym silnikiem.

Portret użytkownika Hedoniz

Pięknie przedstawione i

Pięknie przedstawione i zgadzam się z tym tekstem w 100 % !

Wkurwia mnie jak coś zrobione jest nieefektywnie, efekt musi być stały a nie na chwilę, zmiana musi być stała i konkretna a nie na chwilę. Denerwuje mnie wmawianie, że zmiana na stałe jest możliwa w 3 dni itp. dlatego podpisuję się pod tym tekstem !

skoro sie zgadzasz to czemu

skoro sie zgadzasz to czemu ze swoimi kolegami robicie szkolenia, ktore staracie sie tu reklamowac? lol czlowieku, straszna hipokryzja.

Portret użytkownika Hedoniz

Chyba musisz jeszcze raz

Chyba musisz jeszcze raz przeczytać tekst i moją wypowiedź - zrozumiesz, że to nie hipokryzja.

(Brak tytułu)

Smile

Jak uważamy, że sytuacja

Jak uważamy, że sytuacja gdzie w clubie podchodzimy do ładnej laski mówiąc: " mogę kupić ci drinka?" jest negatywna to czemu nie podchodzimy negatywnie do ludzi którzy promują płatne kursy za coś co ktoś i tak osiągnie jedynie własną pracą. Fajnie, że napisałeś tego bloga. Stop naciągaczom.

Ależ o to to akurat nie można

Ależ o to to akurat nie można mieć pretensji. Włosy też można sobie samemu obciąć, a fryzjer oferuje płatne usługi. Panowie, wolny rynek - każdy może sprzedawać, co mu się żywnie podoba i za cenę, za jaką chce. Znajdzie frajerów - gitara, szacunek za umiejętność sprzedaży gówna w pazłotku.

Jeżeli ktoś jest z domu i z urodzenia mientkom cipkom, może opłaci mu się wybulić nawet i tysiak, żeby pogadać na kilku sesjach z koleżką, który mu wpoi jakąś wartość i pokaże, jak zagaić do lasi, by osiągnąć sukces. Co ten koleś z wiedzą pozyskaną zrobi - jego sprawa osobista.
Jednemu wystarczy podręcznik, drugiemu tutek wideo, trzeci jak nie usłyszy i nie przejdzie warsztatów na żywca - nie zajarzy, o co chodzi.

Tutaj nieuczciwe jest tylko i wyłącznie jedno: jeżeli ktoś przedstawia techniki jako swoje i rżnie głupa, że "wymyślił cudowną technikę", miast uczciwie się przyznać, że włożył swoje w naukę, opiera się na tym i na tym i może przekazać swoją wiedzę, sprzedać ją za pieniądze. Bo inaczej to jakby sor od matmy zwołał gawiedź i powiedział:

"słuchajcie, wymyśliłem coś, dzięki czemu już nigdy nie pojebiecie się w sklepie! Nazwałem to DODAWANIE!"

Nie zapomnij, że żyjemy w

Nie zapomnij, że żyjemy w dupokracji i każdemu powinno zależeć by było więcej świadomych niż jak to sam ująłeś "mientkom cipkom" Bo jak będzie 51procent tych"mientkom cipkom" to mogą nas sprzedać za taki jeden kurs.

Portret użytkownika Fan

Ja na koniec sobie pozwolę

Ja na koniec sobie pozwolę dopierdolić ten blog:
http://mobilklasik.info/simple_p...

I fajnie, jakby Polscy Trenerzy mieli takie umiejętności jak właśnie chłopaki z Simple Pick upu!

Portret użytkownika baudelaire

Pierdolenie.15 lat temu bylem

Pierdolenie.15 lat temu bylem Bogiem podrywu. Co sie zmienilo? Swiat sie skurczyl, wiec to co kiedys cwiczylo sie z braku alternatywy, teraz mozna sprzedac.

toć to ciekawe

toć to ciekawe

Portret użytkownika saverius

Bardzo dobry blog, zawsze

Bardzo dobry blog, zawsze uważałem, że im więcej świadomości tym lepiej.

Taaa... Też to zauważyłem

Taaa... Też to zauważyłem więc radzę nie interesować się tą otoczką PUA, ale doskonalić siebie samego.

Blog bardzo mi się

Blog bardzo mi się podoba,
Jak ktoś miał by jakiś problem pisać śmiało u mnie godzina poświęconego tobie czasu kosztuje 0 ZŁ.

Pozdrawiam Kejszyn

Portret użytkownika agm88

zapomniałeś dodać że to już

zapomniałeś dodać że to już ostatnie miejsca

Portret użytkownika Czarny22

Co racja to racja

Co racja to racja ..
Zdesperowani zaczynaja kupowac to bo mysla ze to im pomoze pomaga dlatego ze sa przekonani i to w 90% oni wychodza z tego dolka a nie ebooki lub ich guuru ..
Niekotrzym maja naprawde znaczaca wiedze i poswiecili temu wiele lat i czasu ..
Bardzo konkretne to co napisales jest .
Chodz kazdy zrobi co zechce .

Portret użytkownika baudelaire

Obracam sie w swiecie szkolen

Obracam sie w swiecie szkolen od wielu lat, no i coz, swiat sie taki zrobil ze modne stalo sie doskonalenie samego siebie. To juz nawet nie kwestia podrywu, a kwestia swiatopogladu. Teraz sprzedac mozna wszystko, trenerzy, samorozwoj, zycie nastawione na sukces. To wszystko w wiekszosci po to zeby siec latwiej zylo, niekoniecznie efektywniej.