mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Szybkie Porady z Podrywu – Insighty Adepta #4

Portret użytkownika Admin

Dziś czwarta część moich szybki porad i głębokich przemyśleń na temat kobiet, uwodzenia i rozwoju.

1. Nawet najlepszy mentor / ekspert / instruktor czasem się myli. Tym bardziej w niemierzalnej dziedzinie jaką jest uwodzenie. Najlepszym ostatecznym weryfikatorem jest zawsze twoje własne doświadczenie. Jeśli ono mówi ci, że osiągasz sukcesy z kobietami stosując zasady odmienne niż te z książki /bloga/ poradnika, to w tym momencie zaufaj swojemu doświadczeniu (i rezultatom). Żelazne zasady i dogmaty są dobre dla nowicjusza, który potrzebuje NA STARCIE silnego pokierowania ze strony kogoś z doświadczeniem.

2. Obecnie modnie jest wrzucać do sieci motywacyjne obrazki w stylu – „Pracuj ciężko! No pain no gain! Dzień bez siłowni/X/Y to dzień stracony” itp. cytaty sławnych ludzi na każdy życiowy temat. Memy, które ludzie wszędzie kopiują na swoje profile FB. Sam to często robię na moim Instagramie https://www.instagram.com/adept_marcin_szabelski/ zapraszam Smile Wrzucam tam te memy, ale także fotki i filmy z podróży lub po prostu wszelkie ciekawostki.

Jednak prawda jest taka, że ludzie nic z tym nie robią. To taki mini zastrzyk dobrej energii. Niech inni widzą, że robię coś ze swoim życiem, nie jestem jakimś szaroburym nolajfem. Zwłaszcza laski wrzucają takie rzeczy na Instagrama, a w środku obumierają z mentalnej pustki. Ludzie myślą, że to sprawi, że będą nieco fajniejsi. Ja też jestem żałosny dzięki tym memom hehe, ale i tak polajkuj mój Instagram Smile Czasem znajdziesz tam perełkę do skopiowania i pokazania dziewczynie Smile

3. Dziewczyny chcą robić różne rzeczy, chcą zabawić się na imprezie, wypić drinki, chcą być stymulowane muzyką, światłem, mężczyznami. W bardzo wielu sytuacjach, czy to na imprezie czy na ulicy nie wystarczy być interesującym, autentycznym, szczerym facetem z dobrym innergame. Jeszcze musisz do niej podejść i skutecznie zagadać . W klubie gdzie są dziesiątki przeszkód (jej koleżanki, potrącający Ciebie ludzie, tłum i inne czynniki rozpraszające), czy na ulicy (pośpiech, inni ludzie, patrzą). Nie wystarczy być James Bondem przy barze, któremu się wydaje że jest cool.

Te wyżej wymienione zalety tworzą atrakcyjność, ale dziewczyna nie pójdzie z tobą do ciebie uprawiać seks (czy nie umówi się na randkę), jeśli nie masz choćby ogólnego planu i nie prowadzisz nią w określoną stronę. Prowadzenie kobiety przez kolejne etapy znajomości i świadomość tego gdzie zmierzasz w rozmowie jest najważniejsze. Zaraz po kilku innych kwestiach np. umiejętności zagadania („otwierania”) w trudnych warunkach i przebijania się z uwagą do jej świadomości. Bo jej uwaga na początek prawie zawsze jest gdzie indziej niż Ty (klub, drinki, hit grany przez DJa, znajomi itp).

Kolejne 11 krótkich porad znajdziesz na blogu:

http://www.uwodzenie.org/szybkie-porady-z-podrywu-insighty-adepta-4-bled...
pozdrawiam
Adept