mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Top 20 Błędów Smsowych i przez FB w 2018

Portret użytkownika Admin

Oto najczęściej robione błędy w 2018 r. Pochodzą one z analizy nadesłanych rozmów czytelników z kobietami. Te błędy odnoszą się do smsów, ale TAKŻE do wysyłanych wiadomości np. na Facebook Messengerze. Zatem patrz i "nie grzesz już więcej":

1. Robienie ciągle tego samego, mimo że to nie działa.

Np. ciągłe próby przekonywania jej. Nie pytaj jej, czy jest zajęta w tym momencie, gdyby była to by nie odpisywała. Jeśli ona sama nie pyta Ciebie gdzie Cię poznała, to raczej nie przypominaj jej. To zbędne. Zamiast przekonywania jej do spotkania - chcesz wzbudzić w niej emocje i spotkać się z nią na szybkiego drinka. Błędem jest "sprzedawanie siebie", a nie czynności, którą moglibyście razem robić. Zamiast pisać jej po raz piąty „Hej, spotkajmy się”, dopiero kiedy ona zgodzi się, że powinniście się spotkać, wymyślasz coś konkretnego do robienia np. "Spotkajmy się pod XX, to pooglądamy jak małpy bonobo bzykają się na oczach ludzi / jak misie koala robią salta z drzew do basenu".

2. Chcesz pokazać jej jaki masz laifstajl, więc wysyłasz jej różne fotki, z gokartów, podróży, a nawet z paintballa. Chcesz być trendy i wysyłać jej foodporn czyli ładne fotki z jedzeniem. Właśnie wysłałeś jej kolejną fotkę obiadu. Po co, skoro nie zareagowała na pierwszą? Jeżeli ona nie reaguje na wysyłane Twoje fotki - przestań to robić. Patrz pkt 1.

3. Zadawanie kolejnych pytań takich jak – „Hej! Jesteś wolna dzisiaj wieczór? Co robisz jutro po południu?”. Zamiast się pytać powiedz po prostu, że jesteś wolny w czwartek i piątek i wtedy możecie się spotkać. Gdy ty się zapytasz, a ona odmówi, to zaczynasz pytać o inny dzień. Raz czy dwa jest OK. Ale więcej, to prowadzi do kolejnej i bezustannej odmowy, podczas której Ty wyjdziesz na „potrzebującego”. W jej oczach zamieniasz się w kogoś, kto ją goni. I przekładasz swoje rzeczy i sprawy, aby tylko udało się z nią spotkać. Myślenie „Ona jest zajęta w poniedziałek, więc zaproponuję jej środę. Przełożę mój trening, żeby się z nią spotkać. Może tym razem się uda ją spotkać?”. Wpadasz w taką ramę i wszystko się sypie. Raz czy dwa możesz przełożyć swoje sprawy, ale więcej? Nie.

4. Planowanie randki na więcej niż dwa dni do przodu.
(...)

Pozostałe 17 błędów i porad znajdziesz u mnie na blogu w tym artykule:

Adept

купить аккумулятор веста

best-cooler.reviews/winter-is-coming-or-10-best-electric-heaters-for-today/